Lūdzu, ņemiet vērā: Lai izmantotu visas šajā tīmekļa vietnē pieejamās funkcijas, ir nepieciešams Flash un JavaScript.
Lūdzu, pārliecinieties, vai pārlūka iespējās ir aktivizēts Flash un JavaScript. Lai lejupielādētu
jaunāko Flash spraudņa versiju, lūdzu, klikšķiniet šeit.

Das WeltAuto.

Labi lietoti auto

Labākais lietoto automobiļu piedāvājums – plaša izvēle, dažādas markas, pārbaudītas kvalitātes lietoti auto. Visi automobiļi ir lieliskā stāvoklī, ar reģistrētu nobraukumu un tie ir izgājuši visas nepieciešamās pārbaudes. Lietoti automobiļi pieejami pie visiem Volkswagen partneriem, kas piedalās Das WeltAuto programmā.

Das WeltAuto kvalitātes pārbaudes

Pirms automobilis nonāk tirdzniecībā, Volkswagen serviss Das WeltAuto programmas ietvaros veic plašu automobiļa kvalitātes pārbaudi. Tiek pārbaudīts gan vispārējais tehniskais stāvoklis, gan funkcijas un sistēmas, ar ko automobilis aprīkots. Bojātās detaļas nekavējoties tiek nomainītas pret jaunām rezerves daļām, kas atbilst Volkswagen kvalitātes standartiem. Pārbaudes beigās tiek saņemts autorizēta servisa konsultanta apliecinājums, ko ieraksta kvalitātes sertifikātā, kas tiek pievienots katram Das WeltAuto automobilim.

Das WeltAuto testa braucieni

Lietotie automobiļi, kas saņēmuši Das WeltAuto kvalitātes sertifikātu, izskatās un to tehniskais stāvoklis ir gluži kā jauniem auto. Pārliecināties par to paši un piesakieties Das WeltAuto testa braucienam pie Jūsu izvēlētā dīlera. Garantējam kvalitāti un neierobežotu braukšanas prieku.

Das WeltAuto līzings

Iegūt savā īpašumā Das WeltAuto automobili ir pavisam vienkārši. Pievilcīgi līzinga noteikumi un finanšu piedāvājums ar zemiem ikmēneša maksājumiem un elastīgiem noteikumiem līguma termiņa beigās – par to visu Jūs labprāt informēs Jūsu izvēlētais Volkswagen Das WeltAuto partneris. Tāpat iespējams sagatavot individuālu finansējuma plānu.

Das WeltAuto automobiļu apdrošināšana

Ikvienam Das WeltAuto automobilim pieejama apdrošināšana, uz ko var paļauties – tādēļ Jūsu izvēlētais Das WeltAuto partneris Jums labprāt pastāstīs par piemērotāko apdrošināšanas veidu, piemēram, Volkswagen apdrošināšanas servisa piedāvāto apdrošināšanu.

Das WeltAuto garantija

Izvēloties Das WeltAuto automobili, Jūs saņemat labāko aizsardzību – sākot ar automobiļa vispārējo kvalitātes pārbaudi pirms tirdzniecības līdz pat vairākiem garantiju veidiem, kas pasargā no nepatīkamiem pārsteigumiem. Tomēr, ja radies iepriekš neparedzēts bojājums vai defekts, no finansiāliem zaudējumiem Jūs pasargās lietoto automobiļu 12 mēnešu garantija.

Das WeltAuto aizvietotājauto

Atvedot Das WeltAuto automobili uz pārbaudi mūsu servisā, Jums uz apskates laiku par izdevīgu samaksu tiek piedāvāts maiņas automobilis.

Iepriekšējā automobiļa pieņemšana

Ja nolēmāt iegādāties Das WeltAuto automobili, Jūsu izvēlētais Das WeltAuto partneris labprāt izskatīs un iesniegs Jums atbilstošu piedāvājumu par Jūsu vecā automobiļa atpirkšanu. Arī tad, ja nākotnē vēlēsities mainīt savu, labā stāvoklī esošo Das WeltAuto automobili, pret citu vai jaunu auto, ir iespējama attiecīgas finansējuma iemaksas izskatīšana.

Das WeltAuto maiņa

Ja kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar savu izvēli, 2 darba dienu laikā un ne vairāk kā pēc 500 km nobraukuma pēc pirkuma līguma noslēgšanas Jūs varat vērsties pie sava Volkswagen Das WeltAuto partnera un izvēlēto automobili apmainīt pret citu līdzvērtīgu vai labāku Das WeltAuto automašīnu.

Vairāk informācijas pie Jūsu Volkswagen Das WeltAuto partnera.