Lūdzu, ņemiet vērā: Lai izmantotu visas šajā tīmekļa vietnē pieejamās funkcijas, ir nepieciešams Flash un JavaScript.
Lūdzu, pārliecinieties, vai pārlūka iespējās ir aktivizēts Flash un JavaScript. Lai lejupielādētu
jaunāko Flash spraudņa versiju, lūdzu, klikšķiniet šeit.

Par mums

Pēc statiskas datiem, visvairāk cilvēku Baltijas valstīs brauc ar Volkswagen automobiļiem. Savukārt, jauno automašīnu pārdošanas dati liecina, ka Volkswagen ir visvairāk reģistrētā auto marka Baltijā un šobrīd ieņem tirgus līdera pozīciju. Pašreiz Volkswagen automašīnas var iegādāties:

Latvijā - Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Daugavpilī un Rīgā;

Lietuvā – Vilnius, Kaunas, Sauliai, Panevezys, Klaipēdā un Alytus;

Igaunijā – Tallinā, Tartu, Pērnavā, Viljandos, Johvi un Kuresārē.

Volkswagen pluss ir iespēja vienmēr nodrošināt pietiekošu auto daudzumu noliktavā, lai pircējam nebūtu jāgaida rindā vairākus mēnešus. Savukārt, servisa punktu izvietojums neliks ikreiz doties uz Rīgu, Viļņu vai Tallinu, lai veiktu automašīnas regulārās apkopes. Volkswagen oficiālie servisa centri nodrošinās augstākās kvalitātes servisa pakalpojumus arī valstu reģionos.

Volkswagen importētāja Baltijas valstīs – SE „Moller Baltic Import” – ofiss atrodas Rīgā, nodrošinot automobiļu piegādes Lietuvai, Latvijai un Igaunijai. Uzņēmuma „Moller Baltic Import” 100 % akciju kopš 2009. gada rudens pieder Moller Group.

Volkswagen jaunās automašīnas patlaban sastāda 13 procentu lielu tirgus daļu. Sasniegt tik augstus pārdošanas apjomus palīdz arī nodibinātās labās attiecības ar rūpnīcu-izgatavotāju. Tas nozīmē, dīleru un partneru salonos ir iespējas iegādāties īpašas tieši Baltijas tirgum piemērotas automobiļu modifikācijas. Starp konkurentiem Volkswagen izceļas ar plašāko modeļu klāstu un tirdzniecības apjomus noteikti pozitīvi ietekmē arī sekmīgā Volkswagen dalība Fleet (autoparku) darījumos. Turklāt jau tradicionāli Volkswagen tiek uzskatīts par tehniski uzticamu, kvalitatīvu un pieejamu automobili. Visus šos plusus spēj novērtēt arī patērētājs, par ko liecina arvien augošā Volkswagen tirgus daļa Baltijā.