Iegūstiet ātru internetu savā Volkswagen – vienkārši un pārskatāmi1

Lai varētu izmantot izvēlētas In-Car lietotnes, tīmekļa radio straumēšanu, kā arī WLAN tīklāju, automašīnā fiksēti uzstādītajai e-SIM kartei ir nepieciešams papildu datu apjoms. To var ērti papildināt, izmantojot ārējo mobilo sakaru operatora Cubic Telecom pakalpojumus. Volkswagen sedz izmaksas par visiem citiem praktiskajiem We Connect pakalpojumiem.

WLAN automašīnā

Šīs ir Cubic datu plānu priekšrocības:

 • WLAN tīklājs automašīnā – jums un jūsu līdzbraucējiem, līdz astoņām mobilajām ierīcēm
 • Klausieties tīmekļa radio un aplādes brauciena laikā
 • Rezervējiet datu plānus vienkārši tieši automašīnā
 • Pilna kontrole pār datu patēriņu un izmaksām
 • Iegādājieties datu apjomu vienreiz un izmantojiet daudzās Eiropas valstīs
Datu paketes no Cubic

Priekšnosacījumi:

 • Jūsu Volkswagen ir aprīkots ar eSIM
 • Aktīva We-Connect licence jūsu transportlīdzeklim
 • Reģistrācija Cubic portālā
 • Izpildīts identifikācijas process

Ātrdarbīgs internets pa ceļam: Dāvanā 1 GB Cubic Telecom datu 

Vai jūs lietojat We Connect Plus un vēlaties savu izklaides funkciju, piemēram, mediju straumēšanu izvirzīt uz apdzīšanas joslas, izmantojot ātrdarbīgu internetu? Tad izvēlieties piemērotu datu plānu un, kā jaunais Cubic Telecom klients, saņemiet dāvanā 1 GB datu straumēšanai un sērfošanai tīmeklī. Tikai kamēr pieejams krājumā.2

Cenas:

 • 2 GB uz 30 dienām: 6,95 €
 • 5 GB uz 30 dienām: 17,95 €
 • 25 GB uz 365 dienām: 65,00 €

Ar jūsu Volkswagen ID un jūsu automašīnai aktivizētu We Connect jūs varat pieteikties We Connect portālā un izvēlēties izvēlnes elementu „Datu plāni un atjauninājumi”. Jūs nokļūsiet mūsu mobilo sakaru partnera Cubic Telecom tīmekļa vietnē. Pēc veiksmīgas reģistrācijas varat ērti rezervēt datu plānus arī savā automašīnā un izmantot tiešsaistes iespējas.

Volkswagen atruna
1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā: www.portal.volkswagen-we.com un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Streaming & Internet”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu Streaming & Internet pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Lai uzzinātu cenas un atbalstītās valstis, apmeklējiet vietni: https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē www.portal.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen sadarbības partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilā tīkla operatora.
2.
Nepieciešama transportlīdzekļa reģistrācija „Cubic Telecom“ portālā ar aktīvu We Connect Plus licenci, kā arī pakalpojumu paku „Streaming & Internet", kas ir pieejama tikai informācijas un izklaides sistēmām Ready 2 Discover, Discover Media vai Discover Pro; vienu reizi katrā automobilī, neskaitot iepriekš rezervētās datu pakas, turklāt bez pārcelšanas iespējas uz citiem transportlīdzekļiem. Bezmaksas 1 GB datu apjomu var aktivizēt tikai 12 mēnešu laikā no transportlīdzekļa nodošanas un pēc aktivizēšanas lietot līdz trim mēnešiem. Tikai kamēr pieejams krājumā. Spēkā ir vispārīgie „Cubic Telecom“ darījumu noteikumi https://vw.cubictelecom.com/de/termsAndConditions

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there