The new Golf Estate - side view

Golf Variant

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

  • Degvielas patēriņš4.0 l/100km
  • CO2 emisija106 g/km
  • Efektivitātes klase A +
  • Bagāžas nodalījums1.642 l

Vairāk no Golf nekā jebkad agrāk.
Jaunais, digitālais Golf Variant.

Jaunais Golf Variant ir daudzpusīgs un dinamisks – gluži kā jūs! Viennozīmīgi Variant no ārpuses un ar visu digitālo Golf brīvību iekšpusē – digitāls un elastīgs.

Jaunajam Golf Variant ir daudz būtisku priekšrocību. Apskatiet šīs trīs:

Woman opens the tailgate of the Golf Variant via Easy Open

Bagāžas nodalījums & Easy Open

Atveriet durvis. Un jaunas iespējas.

Travel Assist in the Golf Variant keeps you on track and at a distance from vehicles in front.

Vadītāja asistents Travel Assist.

Notur Jūs uz ceļa. Un citus satiksmes dalībniekus drošā attālumā.

Innovision cockpit in the Golf Estate

Innovision Cockpit

Digitālās funkcijas papildu funkcionalitātei.

Ietilpība

Atveriet durvis. Un jaunas iespējas.

Ikdienas dzīve ir pilna ar izaicinājumiem: cik bieži esat stāvējis mašīnas aizmugurē ar bērnu vienā rokā un somu otrā, bez iespējas atvērt bagāžnieku? Izmantojot papildaprīkojumā pieejamo vieglas atvēršanas funkciju ‘Easy Open’, jūs to varat izdarīt ar kāju, jo sistēma automātiski atpazīst jūsu kabatā vai rokassomā ievietotās automobiļa atslēgas. Pavisam neliela kustība zem automobiļa aizmugurējās daļas – un bagāžas nodalījums tiek atvērts. Vienlīdz iespaidīgs ir fakts, ka, pateicoties gudrajai atsevišķi nolokāmo sēdekļu atzveltņu koncepcijai, bagāžas nodalījuma tilpums var sasniegt pat 1,642 litriem*. Zemā iekraušanas mala ļauj ērti ielikt savus pirkumus. Pēc tam vienkārši nospiediet pogu iekšpusē, un bagāžnieka vāks aizvērsies automātiski.    

* Var atšķirties atkarībā no aprīkojuma un dzinēja

Digitālais komforts

Digitālās funkcijas papildu funkcionalitātei.

Apvienojot to ar papildaprīkojumā pieejamo "Discover Pro" radionavigācijas sistēmu, Digital Cockpit Pro var ajaunināt uz Innovision Cockpit. Tas nozīmē, ka abus displejus, kuru izmērs ir 10 collas (25,4 cm), var apvienot kopā. Iegūtais displejs attēlo ne tikai klasisko saturu, piemēram, apgriezienu skaitītāju, spidometru un odometru, bet arī citus noderīgus datus vēl skaidrākā un detalizētākā displejā. Jūs pat varat sākuma ekrānā iestatīt arī iecienītākās funkcijas, tāpat kā viedtālrunī.

Vadītāja asistenta sistēmas

Tā var redzēt, kas slēpjas aiz apvāršņa.

Automobiļi, kas satiksmē savā starpā sazinās, var padarīt drošākas mūsu ielas, mazināt sastrēgumus un pārraidīt brīdinājuma signālus par konstatētajiem apdraudējumiem. Standarta brīdinājums par satiksmes apdraudējumu sniedz autovadītājam noderīgu informāciju, piemēram, brīdinājumus par ceļa remontdarbiem un tuvojošamies operatīvajiem transportlīdzekļiem. Šādā saziņas formā tiek izmantota Car2X tehnoloģija, kas darbojas Wi-Fi (pWLAN) tīklā.

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ar Car2X* funkciju sniedz autovadītājam dažāda veida praktisku informāciju un spēj arī aktīvi līdzdarboties, piemēram, tuvojoties satiksmes sastrēguma galam. Un nepārtraukti veicot datu apmaiņu Wi-Fi (pWLAN) tīklā.

*Tiks ieviests vēlāk.

 

Vairāk par jauno Golf Variant

Visas iespējas

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.