Side view of a white and yellow VW ID. Buzz, which appears to be parked and charging electricity on someone else's panet.

Jaunais ID. Buzz

Pilnībā elektrisks, pilnībā savienots, pilns jaunu ideju. Un tagad arī pieejams iepriekšpārdošanā!

Pilnībā elektrisks, pilnībā savienots, pilns jaunu ideju. Un tagad arī pieejams iepriekšpārdošanā!

Lieliskas lietas sākas ar smaidu

Jaunais ID. Buzz ir mūsu elektriskā laikmeta ikona. Tās radīšanai mēs apvienojāmies ar dažām citām lieliskām ikonām: ZVAIGŽŅU KARU varoņiem. Viņi izrādīja entuziasmu jau no paša pirmā brīža. ID. Buzz atstāj iespaidu ne tikai ar savu vienreizējo šarmu, bet arī ar modernām tehnoloģijām un pilnībā jaunu telpas izjūtu. Tas padara to par patīkamu, inteliģentu ceļabiedru katram piedzīvojumam. Neatkarīgi no tā, kurā galaktikā jūs atrodaties.

Vienkārši galaktisks

Jaunais ID. Buzz ir vairāk nekā tikai "augsta tehnoloģija" – tā ir "humānā tehnoloģija". Inteliģents ceļabiedrs, kas tūlīt rada pozitīvas sajūtas ar sev raksturīgo smaidu. Tas, varbūt, nav droīds,  bet esam pārliecināti, ka visjaunākais ID. ģimenes loceklis uzreiz piesaistīs fanus visur, kurp dosies.

Lielisks papildinājums Volkswagen:
Jūens Makgregors kļūst par zīmola sūtni

Volkswagen Brand Ambassador Ewan McGregor is sitting on the bumper of his VW Bulli.

Ar Jūenu Makgregoru mēs esam ieviesuši spēcīgu pastiprinājumu. Aktieris ir aizrautīgs Volkswagen fans ar savu antīko auto kolekciju, un vienu no tiem viņš pats ir elektrificējis. Kā ilggadējs UNICEF UK labās gribas sūtnis viņš piedalās labdarības kampaņās visā pasaulē. Tas Jūenu padara par ideālu partneri kopīgajai misijai: padarīt nākotnes mobilitāti ilgtspējīgāku.

Obi Wan Kenobi actor and Volkswagen brand ambassador Ewan McGregor looks at the new VW ID. Buzz.

Elektromobilitāte jaunā dimensijā

A yellow and white VW ID. Buzz stands to one side on the edge of a beach promenade. In the background, a family with two children looks into the sunset over the sea.

Jaunas ēras dizains

Balstoties uz savu ikonisko Bulli priekšteču dizanu, jaunais ID. Buzz apvieno modernas proporcijas ar inovatīvu tehnoloģiju. Apskatiet paši tā viedās funkcijas, maksimālu telpu plašumu un inovatīvo apgaismojuma dizainu. 

Side view of the front row of seats in the VW ID. Buzz at sunset.

Nepārtraukti ilgtspējīga mobilitāte

Visaptveroša ilgtspēja rūpēs par nākotnes klimatu ir jaunā ID. Buzz vēstījums. Tas ir izgatavots oglekļa neitrālā veidā un pateicoties salonam, kurā nav izmantota dzīvnieku āda, un daļējai atkārtoti pārstrādātu materiālu izmantošanai, piemēram, sēdekļu pārvalkiem, grīdas segumiem un dekoratīvajiem griestiem – tas savieno ilgtspēju un komfortu.

View from the font of the VW ID. Buzz in the direction of the windscreen, the sea can be seen in the background.

Jauns plašuma līmenis

Jaunais ID. Buzz ir daudzfunkcionāls un daudzpusīgs – arī pateicoties tā mazajam apgriešanās rādiusam, kas ir tikai vienpadsmit metru. Pateicoties maksimālam telpas izmantojumam, vietu ekonomējošā, pilnīgi no jauna izstrādātā salona koncepcija nodrošina daudz vietas kājām. Ērti regulējamos ID. Buzz sēdekļus var izmantot dažādos veidos. Tādējādi pat tad, ja automašīna ir pilna pasažieru, piecvietīgajā auto aiz otrās sēdekļu rindas var ievietot līdz 1121 litriem bagāžas.

ID. Buzz – Tehnoloģija un savienojamība

Notur jūs uz ceļa – un citus drošā attālumā

Travel assist vadītāja asistents ar visdažādākajiem datiem var noturēt jūs joslā, saglabāt distanci aiz priekšā braucošā transportlīdzekļa un saglabāt jūsu iestatīto maksimālo ātrumu. Travel assist vadītāja asistents ļauj izmantot adaptīvo joslas saglabāšanas funkciju, kas transportlīdzekli aktīvi notur joslas vidū. Tāpat, ja nepieciešams, šī funkcija nodrošina jums aktīvu atbalstu uz šosejas, mainot joslas. Turklāt Travel assist vadītāja asistents prot izmantot visdažādākos datus, lai pielāgotu automobiļa ātrumu spēkā esošajiem ātruma ierobežojumiem un ceļu izvietojumam (līkumi, apļveida krustojumi utt.).

ID. Buzz Cargo

Ar ID. Buzz Cargo jūsu komerciālā mobilitāte mainīsies uz labo pusi. 

A woman and a man load a white and blue ID. Buzz Cargo, the electric transporter from Volkswagen.

Nākotnes kravu pārvadāšanas automobilis

Izmantojot ID. Buzz Cargo, jūs varat arī gūt labumu no priekšrocībām, ko sniedz izmaksu efektīva darba elektromobilitāte. Iekraušanas zonas koncepcija, kas īpaši pielāgota komerciālām prasībām un nodrošina daudz vietas, ir tikai viena no tā stiprajām pusēm.

Mūsu ID. ģimene – atklājiet tūlīt!

The ID. Models ID.3, ID.4, ID.5 GTX and ID. Buzz