Passat Alltrack

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

  • Bagāžas nodalījums639 l
  • Dzinēja jauda140–200 kW (190–272 ZS)
  • Degvielas patēriņš 5,1–7,1 l/100 km

Vienmēr gatavs. Jaunais Passat Alltrack.

Ceļlauzis uz riteņiem: tā kā jaunā Passat Alltrack ritošajai daļai piemīt apvidū nepieciešamās braukšanas īpašības, tas ir ideāli aprīkots gandrīz jebkāda veida braucienam – vai tas būtu bezceļa apstākļos vai ārpus pilsētas. Taču tas nav viss. Tā intuitīvās funkcijas arī jaunā Passat Alltrack vadīšanu pārvērš neticami lieliskos iespaidos. Gan uz ceļa, gan apvidū.

Jaunajam Passat Alltrack ir daudz akcentu. Ieskatieties šajos trīs:

Passat Estrate vadītāja asistenta Travel Assist diagrammas tipa attēlojums ar vairākiem sensoriem

Vadītāja asistents Travel Assist

Saglabā braukšanas joslu. Un citus drošā attālumā. 

4MOTION

Pieņem tādu, kāds ir: 4MOTION četru riteņu piedziņa.

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

Saglabā distanci. Un ievēro ātruma ierobežojumus.

Shematiska Passat Variant vadītāja asistenta Travel Assist ar vairākiem sensoriem diagramma
Passat automātiskā distances kontroles sistēma ACC, shematisks prognozējošās ātruma kontroles attēlojums

IQ.DRIVE 

Saglabā braukšanas joslu. Un citus drošā attālumā.

Papildaprīkojumā pieejamais vadītāja asistents Travel Assist nodrošina, ka jūsu automobilī ir ārkārtīgi noderīga vadīšanas palīgsistēmā. Nospiežot pogu, tā nodrošina visaugstāko braukšanas komfortu1,2, jo sniedz atbalstu monotonās un nogurdinošās situācijās: 

  • Vadītāja asistents Travel Assist var palīdzēt jums saglabāt braukšanas joslu un ātrumu, kā arī uzturēt distanci aiz priekšā braucošā automobiļa, sevišķi uz automaģistrālēm un labi izbūvētiem lauku ceļiem.
  • Apvienojumā ar dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG tas ļauj jums atslābināties sastrēgumos un intensīvas satiksmes apstākļos. 

 

1 Sistēmas iespēju robežās.
2 Autovadītājam jebkurā laikā jābūt gatavam pārņemt asistenta vadību, un viņš netiek atbrīvots no atbildības par drošu automobiļa vadīšanu.

Tehnoloģija

Esiet gatavi visam ar īpašu stilu: 4MOTION četru riteņu piedziņa

Standartaprīkojumā pieejamā 4MOTION četru riteņu piedziņa nodrošina, ka jūsu jaunais Passat Alltrack ir piemērots pat vissarežģītākajām ceļa virsmām. Tas gandrīz bez pūlēm spēj pabraukt gan pa smilšainu, gan nelīdzenu un stāvu apvidu, jo, kad vien nepieciešams, dzinēja jauda tiek sadalīta starp visiem četriem riteņiem, kas savstarpēji mijiedarbojas. Tādējādi tiek arī uzlabots jūsu braukšanas komforts uz slapja un slidena ceļa. 

Dažas šajā attēlā redzamo automobiļu un aprīkojuma detaļas var atšķirties salīdzinājumā ar modeļiem, kas patlaban tiek piegādāti no Vācijas. Dažos gadījumos attēlos ir redzams papildaprīkojums, kas ir pieejams par papildu samaksu. Skaitļi nav balstīti uz vienu konkrētu automobili, un tie nav ietverti piedāvājumā, bet tiek izmantoti tikai nolūkā atvieglot dažādu automobiļu veidu salīdzināšanu.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.