Passat automātiskā bagāžas nodalījuma atvēršanas funkcija Easy Open; trīs ceturtdaļu skats no aizmugures, vīrietis atver bagāžas nodalījuma durvis ar kājas spēriena imitāciju zem tām

Passat Variant

 

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

 

 

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

 

  • Bagāžas nodalījums650 l
  • Dzinēja jauda110-200 kW (150-272 ZS)
  • Degvielas patēriņš4,6-7,1 l/100 km

Šis auto ir ticis ražots jau vairākās paaudzēs. Tagad pienācis laiks nākamajam modelim. Passat Variant.

Ja esat pastāvīgi aizņemts biežos biznesa braucienos un ar mājas dzīvi ģimenes lokā, ir svarīgi, lai jums būtu automobilis, kas ir tikpat elastīgs, cik jūs. Lai ko arī jūs ar ģimeni ieplānosiet darīt, Passat Variant spēs palīdzēt vienmēr. Papildus jau labi zināmajam daudzpusīgumam tas sniedz arī iespaidīgu komforta līmeni.

Passat Variant ir daudz aizraujošu akcentu. Ieskatieties šajos trīs:

Passat bagāžas nodalījums ar nolocītu aizmugurējo sēdekli

Bagāžas nodalījuma koncepts

Passat Variant vietas pietiks visam

IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus.

Īpašais R-Line modelis

Jūsu endorfīniem šis auto patiks. Un jūsu ģimenei arī.

Passat IQ.LIGHT - LED matricas tipa priekšējais lukturis R-Line
Passat Variant R-Line Edition modelis - skats pa trim ceturtdaļām no priekšas

Komforts

Passat Variant vietas pietiks visam

Passat Variant vadītāji bieži saka, ka tā bagāžas nodalījums ir kā sporta zāle. Labi, tas droši vien nebūs gluži precīzi, bet bagāžas nodalījuma koncepcija patiešām ir kaut kas īpašs:

  • Bagāžas nodalījuma tilpums līdz 650 litriem
  • Bagāžas nodalījuma tilpums līdz 1780 litriem ar nolocītu aizmugurējā sēdekļa atzveltni
  • Pārvietojama bagāžas nodalījuma grīda standartaprīkojumā 
  • Papildaprīkojums: savilcējtrose, ko var piestiprināt pie jumta reliņiem, bīdāmās bagāžas nodalījuma grīdas un nerūsējošā tērauda iekraušanas malas aizsarga 
  • Papildaprīkojumā: elektriski regulējamas bagāžas nodalījuma durvis un ar pogu regulējams bagāžas nodalījuma pārsegs

1 Dažas šajā attēlā redzamo automobiļu detaļas var atšķirties salīdzinājumā ar modeļiem, kas patlaban tiek piegādāti no Vācijas. Dažos gadījumos attēlos ir redzams papildaprīkojums, kas ir pieejams par papildu samaksu. Skaitļi nav balstīti uz vienu konkrētu automobili, un tie nav ietverti piedāvājumā, bet tiek izmantoti tikai nolūkā atvieglot dažādu automobiļu veidu salīdzināšanu.

Vēlaties iegūt Passat Variant bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Dizains

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus.

Pateicoties dinamiskajai tālo gaismu vadībai, papildaprīkojumā pieejamie IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi rāda gaismu, neapžilbinot citus.1 Atkarībā no situācijas uz ceļa, atsevišķi LED segmenti tiek selektīvi ieslēgti vai izslēgti, lai nodrošinātu atbilstošu gaismas izkliedi.

Vienalga, vai braucat pa pilsētu dienā, pa lauku ceļiem vakarā vai pa automaģistrāli sliktos laikapstākļos, jūsu IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi pielāgosies apstākļiem. Tas ne tikai atvieglo jums braukšanu, bet arī palīdz priekšā vai pretimbraucošajiem. 

1 Sistēmas iespēju robežās

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

 

 

 

 

Finanšu līzings
Piemērs finanšu līzingam:  aprēķins veikts automašīnai ar pirkuma maksu 27 022 Eur, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša līzinga maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 407.04 EUR, ieskaitot PVN. Gada procentu likme (GPL)-  3.18% un kopējā atmaksājamā summa līzinga līguma termiņa beigās ir 28 881.16 EUR, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā līzinga līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.

Operatīvais līzings
Piemērs operatīvajam līzingam (noma):  aprēķins veikts automašīnai ar cenu 27 022 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), atlikušo vērtību 35% (9 457.70 EUR) un 90 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 258.61 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.