VW Touareg R, side view, in nature, mountains in the background

Touareg R

Cena no
95 212€ ieskaitot PVN
Kombinētais patēriņš
2,8l/100km
Kombinētais CO2 izmešu daudzums,
62g/km
Paātrinājums
no 0 līdz 100km/h 5,1 s

Nākotne ir visstiprākais dzinējspēks

Mūsdienās spēku, panākumus un veiktspēju nosaka atbildīga rīcība. Jaunais Touareg R eHybrid ar inovatīvo spraudņa tipa  hibrīdtehnoloģiju (Plug-in Hybrid) ir visu laiku jaudīgākais Volkswagen. Pēc pilnībā elektriskā sacīkšu auto ID.R tas ar aizrautību un motoru sportu asinīs ar savu grandiozo veiktspēju pārnāk no sacīkšu trases uz autoceļu.

Jauno Touareg R atpazīsiet pēc tā īpašajām pazīmēm! Šeit trīs no tām, ko ievērosiet jau pirmajā acu uzmetienā:

VW Touareg R Hybrid tail lights

E-REŽĪMS

Ar pilnībā elektrisko sistēmu pietiek, lai vidējos ikdienas attālumus varētu nobraukt e-režīmā.

VW Touareg R, rear view, with sunset

Veiktspēja

Ideāls augstākā līmeņa veiktspējas un elektroauto efektivitātes apvienojums: 340 kW (462 PS) maksimālā sistēmas jauda.

VW Touareg R Logo

R stils

Viscaur sportisks, ar jauna dizaina buferi un elegantiem melniem elementiem, piemēram, radiatora režģi un uzliku līnijām.

Veiktspēja 

Nākotne ir elektriska:

Dodies ceļā ar jauno flagmani. Elegants, gandrīz pilnībā kluss un ar nulles izmešiem pilsētās, jaudīgs un dinamisks no ārpuses. Kad baterija ir pietiekami uzlādēta, jūs vienmēr uzsākat kustību pilnībā elektriskajā E-REŽĪMĀ līdz ātrumam 135 km/h. Iekšdedzes dzinēja un elektriskās piedziņas mijiedarbība ir optimizēta hibrīda režīmā, sevišķi tad, kad ir aktivizēta maršruta vadība.

R stils

Jaunā veiktspējas seja

Spožs un nepārpotami unikāls izskats – virsbūves krāsa Lapiz Blue nozīmē Volkswagen R. Jauna dizaina buferi un eleganti melni elementi, piemēram, radiatora režģis, gaisa ieplūdes lūkas, uzliku līnijas un ārējo spoguļu korpusi liecina par sportiskumu. Pat dizaina uzliku līnijas uz priekšējiem spārniem un durvīm uzsver motoru sporta ambīcijas. R logo radiatora režģī un uz bagāžnieka pārsega ļauj nekļūdīgi atšķirt visu laiku jaudīgāko Volkswagen.

Tehnoloģija

Sportisks izskats, neapžilbinot citus

Vienalga, vai braucat pa pilsētu, lauku ceļu vakarā vai pa šoseju sliktos laikapstākļos: papildaprīkojumā pieejamie IQ.LIGHT – LED matricu priekšējie lukturi pielāgo LED segmentu gaismas intensitāti un diapazonu mainīgajai satiksmes situācijai. Pateicoties gaismu asistentam Dynamic Light Assist, citi satiksmes dalībnieki netiek apžilbināti pat tad, ja ir ieslēgtas tālās gaismas. Ceļi tiek labāk apgaismoti, un tiek novērsta traucējošā no ceļa zīmēm atspīdošā gaisma. Un jūsu Touareg R izskatās Īpaši mirdzošs vārda vistiešākajā nozīmē.

Vēl vairāk par jauno Touareg R:

Kādus citus akcentus piedāvā Touareg R? Uzziniet šeit.

Visas iespējas

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.1

1 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.