ID. uzlādes ierīce Volkswagen sienas bloks

Jaunā Volkswagen ID. uzlādes ierīce ir moderns uzlādes risinājums jūsu elektromobiļa uzlādei mājās. Inteliģents, efektīvs un inovatīvs. Apskatiet to pats. 

Cilvēks tuvojas Volkswagen sienas blokam un ID.3.

Uzpildes stacija jūsu mājām

Ar šo elektromobilitāte tiks padarīta vēl ērtāka: vienkārši atbrauciet mājās, pieslēdziet savu elektromobili un atslābinieties – un tad, enerģijas pilni, uzsāciet jaunu dienu. Izmantojot nākotnes iespējas jau šodien. Individuāla un praktiska. Ar visām priekšrocībām un funkcijām mūsu ID. uzlādes ierīces modeļi piedāvā tieši vajadzībo uzlādes risinājumu jūsu mājām un jūsu vajadzībām.

Īss uzlādes laiks. Ilgs braukšanas prieks

Ar ID. uzlādes ierīci jūsu automobili var uzlādēt līdz pat astoņām reizēm ātrāk nekā no elektrības rozetes. Ar 7,2 kW uzlādes jaudu jūsu ID.3 tiek pilnībā uzlādēts burtiski vienas nakts laikā, un ar 11 kW – mazliet vairāk nekā sešu stundu laikā.

Vīrietis mājās uzlādē savu ID.3, izmantojot ID. uzlādes ierīci.

Komforts, izmantojot savienojamību

Izmantojot ID. uzlādes ierīci, jūs varat uzlādēt visus šā brīža un nākotnes Volkswagen, kā arī citu ražotāju elektromobiļus ar 2. tipa savienotāju. Uzlādes kabelis ir pastāvīgi pievienots uzlādes stacijai, tādējādi nav nepieciešams meklēt, atšķetināt un noglabāt vadu, kas nozīmē vēl vienu papildu ērtību.

Piekļuves ierobežojums, lai sniegtu lielāku drošību

Jūs pats izlemjat, kam tiks atļauts izmantot jūsu ID uzlādes ierīci Connect vai Pro. Jūs varat izvēlēties uzlādējamos automobiļus un bloķēt vai atbloķēt sienas bloku, izmantojot RFID vai lietotni.

Ideāli savienots

Abi ID. uzlādes ierīču modeļi, “Connect” un “Pro”, tiek savienoti ar internetu, izmantojot WiFi, Ethernet vai LTE, ieskaitot datu paketi (standartaprīkojumā modelim "Pro", papildaprīkojumā modelim "Connect").
Izmantojot lietotni We Connect, jūs vienmēr varat piekļūt savam sienas blokam viedtālrunī, lai varētu to pārvaldīt, kontrolēt uzlādi un veikt daudz citu darbību.

Viegls elektrības izmaksu aprēķins

Izmantojot MID sertificētu elektrības skaitītāju, ID. izlādes ierīce Pro ir ideāli piemērota ikvienam, kam nepieciešams precīzs un individuāls strāvas mērījums, piemēram, uzņēmumu automobiļu vadītājiem.

Pievilcīga cena un veiktspēja

Mūsu ID. uzlādes ierīču modeļi ļauj jums uzlādēt elektromobili ātrāk un ērtāk, vienlaikus piedāvājot pievilcīgas cenas. 

Viena ID. uzlādes ierīce. Trīs varianti

Sākuma līmeņa modelis

  • Augsta kvalitāte, Volkswagen dizains
  • Uzlādes jauda līdz 11 kW AC (3-fāzu)
  • Fiksētā uzlādes kabeļa garums līdz 4,5 m
  • Integrēts ķēdes pārtraucējs
  • Savietojams ar pārslodzes aizsardzības aprīkojumu

Ideāls savienojums:
Internets un ID. uzlādes ierīce

Atkarībā no modeļa varianta ID. uzlādes ierīce var sniegt jums noderīgu informāciju reāllaikā – tieši uz jūsu viedtālruni, izmantojot lietotni.

WiFi/Ethernet

ID. uzlādes ierīces Connect standartaprīkojumā ir iestrādāta tiešsaistes funkcija, un to iespējams pieslēgt internetam no jūsu mājām, izmantojot WiFi vai Ethernet (LAN).

LTE

Mūsu uzlādes stacija arī ir savietojama ar LTE-capable. Minētā papildu iespēja nodrošina optimālu saziņu starp sienas bloku un lietotni –
iekļauts neierobežots datu apjoms.

LTE ar MID elektrības skaitītāju

ID. Uzlādes ierīce uztur saziņu, izmantojot LTE, jaunāko mobilo tālruņu standartu. Iebūvētais MID elektrības skaitītājs arī nodrošina caurskatāmību, piemēram, uzņēmumu autovadītājiem un viņu darba devējiem.