ID.5 GTX Camouflage stāv sāniski autostāvvietas priekšā.

Pilnībā elektriskais ID.5 1

1. Pototips kamuflāžā ražošanas stadijā

1. Pototips kamuflāžā ražošanas stadijā

Stilīgs apvidus kupejas dizains

Pirmā pilnībā elektriskā Volkswagen apvidus kupeja, kas veidota uz modulārās elektroauto platformas (MEB) bāzes, kurā iedzīvināta mūsu uzkrātā pieredze pasaules vadošo programatūru izstrādē.

I ID.5 ir pirmais Volkswagen, kas apvieno sportiski elegantas kupejas dizainu ar ID. modeļu ģimenes īpašībām. Tas piedāvā pilnīgi citu telpas izjūtu, intuitīvu vadību, vienmēr ir tiešsaistē un tā programmatūra var tikt atjaunināta un iegūt jaunas funkcijas internetā. Tādējādi tiek apliecināta Volkswagen kompetence un zināšanas programmatūras izstrādē. Augstas kvalitātes kupejas dizains izceļas starp citiem automobiļiem un tādēļ ir unikāls savā segmentā. Atklājiet elektriska automobiļa braukšanas prieku īpaši iedvesmojošā veidolā.

--:--
ID.5 GTX Camouflage sāniski stāv autostāvvietas priekšā, skats uz kokiem.

Izteiksmīgs apvidus kupejas dizains

Jau no pirmā acu skatiena ID.5 piesaka sevi kā progresīvu elektrisku krosoveru, apvienojot apvidus auto spēku ar kupejas plūstošo siluetu. Īpaši jāizceļ izcilā aerodinamika, ko sniedz avangarda dizains. Tā samazina vēja pretestību, paaugstina enerģijas efektivitāti un līdz ar to palielina ar vienu uzlādi veicamo nobraucamo attālumu. Turklāt, līdzko iekāpjat salonā, jūs sagaida inteliģenti pārdomāta telpas koncepcija, kura īstenota pateicoties kompaktam eletriskās piedziņas dizainam, kas piedāvā maksimāli daudz vietas visam, ko diena piedāvā.

ID.5 GTX Camouflage, skats no priekšas un sāniem uz priekšējiem lukturiem.

Elpu aizraujoša elektriska veikspēja

Vai jūs esat gatavs kompromisiem? Ar ar jauno ID.5 kompromisi nav nepieciešami. Tas ir tikpat spēcīgs kā apvidus auto un tikpat efektīvs kā ID., turklāt tā paātrinājums ir kā īstam sporta automobilim. Elektromotori jau no paša sākuma izmanto visu savu jaudu -  strādā dinamiski un ar pilnu griezes momentu. Zemu novietotais smaguma centrs, pateicoties korpusa grīdā iebūvētajam augstsprieguma akumulatoram, nodrošina sabalansētu braukšanas dinamiku. ID.5 piedāvā maksimālu braukšanas prieku. ID.5 ar vienu uzlādi sasniedz līdz 540 km norbaucamo attālumu, savukārt ID.5 GTX - līdz 497 km1. Ar šādu veiktspēju, ikdienas rutīna nebūs vienīgā, ko atstāsiet aiz sevis.

1. Paredzamais nobraucamais attālums saskaņā ar WLTP ID.5 ar 77 kWh neto akumulatora enerģiju un aizmugurējo riteņu piedziņu, vai ID.5 GTX ar 77 kWh neto akumulatora enerģiju ar divu dzinēju pilnpiedziņu. WLTP vērtības sērijveida automobiļiem var atšķirties atkarībā no uzstādītā aprīkojuma.

ID.5 GTX kamuflāžā, skats no aizmugures.

ID.5 GTX: radīts jaunu ceļu meklējumiem

Neatkarīgi no tā, vai auto jūs aizvedīs līdz pilsētas burzmai vai nomaļai kalnu pārejai: pilnībā elektriskais ID.5 GTX ar izcilu veiktspēju un progresīvu dizaina koncepciju no jauna definē elektriskās mobilitātes robežas. Tā sportiskā divu motoru pilnpiedziņa sadala abu elektromotoru spēku uz visiem četriem riteņiem, tādējādi nodrošinot lielāku vilkmi. Un tā efektīvais elektromotors ir tik kluss, ka jūs varat netraucēti baudīt dabu ar visām savām maņām. GTX ir paredzēts ne tikai ikdienas gaitām, bet arī visiem, kas meklē ko vairāk. Izbaudiet sportisku elektrisko veiktspēju jaunā dimensijā un daudz vairāk telpas jūsu ērtībām.

Ilgtspējība un elegance, kas lieliski papildina viens otru

ID.5 ir jau trešais ID. ģimenes loceklis un vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz to, lai kļūtu par iekārojamāko zīmolu ilgtspējības mobilitātē. Tāpat kā ID.3 un ID.4, arī ID.5, nonākot pie sava īpašnieka, būs CO2 neitrāls1. Lai jau pašā sākumā jūs varētu doties ceļā ar neitrālu CO2 rādītāju, mēs  samazinām un izvairāmies no CO2 radīšanas jau ražošanas procesā. Piemēram, zaļās elektroenerģijas izmantošanu gan bateriju elementu ražošanā, gan visā ražošanas procesā. CO2 izmeši no kuriem nav iespējams izvairīties sākot no ražošanas līdz piegādei īpašniekam, tiek noteikti izmantojot īpašu metodi un tiek kompensēti ar sertificētiem klimata aizsardzības projektiem. Mūsu uzņēmuma vēstures vislielākais izaicinājums ir vēl tikai priekšā. Varbūt tas ir vislielākais izaicinājums visā mobilitātes vēsturē, jo mēs uzņemamies atbildību par savu ieguldījumu vispasaules CO₂ emisiju radīšanā. Mūsu mērķis ir panākt, lai šis ieguldījums samazinās līdz nullei. Un ceļš uz mērķi sākas šeit.

1Mēs izvairāmies un samazinām CO2 emisijas, kur vien tas iespējams.  Mūsu piegādātājiem ir pienākums izvairīties un attiecīgi samazināt savas radītās CO2 emisijas. Savukārt CO2 emisijas, no kurām nevar izvairīties un samazināt Volkswagen ietvaros un piedātāju darbā, ir jākompensē, atbalstot sertificētos klimata aizsardzības projektos tādā pašā apmērā.

Jūs varētu interesēt:

Pilnīgi jaunais ID.4 GTX

Pilnīgi jaunais ID.4

ID. Charger – uzlādes stacija mājās

Jūs varētu interesēt: