2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18
e-Golf

Elektriskā mobilitāte.

Elektriskā mobilitāte uzņem apgriezienus.

„Vairāk kā 70 gadus Volkswagen spēks ir tajā, ka mēs padarām tehnoloģijas un īpaši mobilitāti pieejamu maksimāli plašam cilvēku lokam – neatkarīgi no transmisijas veida – un turpināsim to darīt arī nākotnē. Augstas kvalitātes elektriskajai mobilitātei jābūt pieejamai visiem!“ par Volkswagen mērķiem stāsta Jirgens Stakmans, Volkswagen valdes loceklis, atbildīgais par pārdošanu, mārketingu un pēcpārdošanu.

Līdz 2025. gadam Volkswagen plāno piedāvāt vairāk kā 20 pilnībā elektriskus modeļus. I.D. sērijas automobiļi I.D. Buzz, I.D. Crozz un I.D. Vizzion uz ceļiem nonāks pirmie. Volkswagen plāno pasaulē pārdot vairāk kā 1 000 0000 elektromobiļu gadā un kļūt par tirgus līderi elektromobilitātes jomā.    

image

Mūsu modeļi. Elektriskie modeļi.

Volkswagen veido rītdienas mobilitāti ar transportlīdzekļiem, kas jau šodien ir integrēti jūsu dzīvē. Iepazīstiet elektromobilitātes pasauli ar mūsu elektroauto modeļiem un inovatīvajām transmisijas sistēmām. 

image

I.D. sērija.

No kompaktklases elektroauto
līdz pilnīgi automātiskam augstākās klases sedanam.

Volkswagen nepārtraukti pilnveido mūsdienu automobiļus visās jomās. Laižot tirgū jauno I.D. sēriju, mūsu mērķis ir padarīt auto tīrāku, drošāku, ērtāku un patīkamāku. Tādējādi palielināsies arī auto nozīme un vērtība nākotnes mobilitātē.    

image

Laipni lūdzam elektrisko automobiļu lielvalstī.

Mēs devāmies ciemos uz Norvēģiju, lai noskaidrotu, kā jūtas autobraucēji elektrisko automobiļu lielvalstī.  Vai norvēģi izbauda elektriskās mobilitātes priekšrocības arī skarbos laikapstākļos?

image

Tehnoloģijas.

Ik detaļai ir nozīme.

Volkswagen elektromobilitāte ir neticamu tehnoloģiju un nepārspējamas uzticamības kombinācija. Mūsu plašās zināšanas apvienojumā ar dizaineru ilggadējo pieredzi ļauj mums izlēmīgi veidot rītdienas mobilitāti. Izpētiet, kā darbojas Volkswagen elektromobiļi.    

Serviss un pakalpojumi

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai jūsu elektromobilis būtu uzticams sabiedrotais.

Iesakām.