2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

Elektromobilitāte ikdienā. 

Tieši tik normāli izskatās nākotne – testējam elektromobilitāti ikdienas dzīvē.

Kāpēc cilvēkus piesaista elektromobilitāte? Un kādi ir elektromobiļu īpašnieku lielākie ieguvumi? Par piemēru var minēt unikālo braukšanas kvalitāti un automobiļa kluso slīdēšanu ielās. Vismaz tā saka tie, kuri ir izmēģinājuši mūsu hibrīdus un elektriskos automobiļus. Un viņiem ir vēl daudz, ko teikt – apskatieties paši.

image

Klusuma spēks. Mihaels Krepolds savā e-Golf  izslēdz pat radio.

Mihaels Krepolds ar savu e-Golf katru dienu nobrauc 120 kilometrus – uz darbu un atpakaļ. Viņš ļoti novērtē to, ka automobili jau tagad var uzlādēt daudzās uzlādes stacijās. Tāpēc viņš uzskata, ka e-Golf sniedz labumu gan viņam pašam, gan viņa ģimenei – tajā pietiek vietas visiem,  un ir labi jūtams Golf raksturīgais komforts.

image

Iedvesmo ģimenes. Mazais e-up!

Neatkarība ir Kavemannu ģimenes dzīvesveids. Viņiem ir pašiem sava fotoelementu sistēma, kas ražo enerģiju viņu e-up! automobilim. Par kluso un relaksējošo braukšanu priecājas visa ģimene – kā mamma Bjanka, tā dēls Lūka.

image

Elektriskā piedziņa visam uzņēmumam. Passat GTE pievilcība.

Dr. Alfonss Rērkols novērtē ne tikai elektriskā režīma klusumu, bet arī Passat GTE efektivitāti. Viņš izmanto to kā darba automobili un labprāt dalās tajā ar saviem darbiniekiem, kurus pārsteidz tā plašums un patīkamā braukšana.

image

Pilnībā uzlādēts e-Golf. Aleksanders Vēbers un viņa ģimene to izbauda ik dienu.

Aleksandram Vēberam ģimenes automobilī ir svarīgas trīs lietas: liels bagāžas nodalījums un daudz vietas gan viņa bērniem aizmugurē, gan arī viņam un viņa sievai kā autovadītājiem. Un savā e-Golf viņš novērtē to, ka visas šīs lietas ir viņa rīcībā. Un vēl priecīgāks viņš ir par to, ka  e-Golf var uzlādēt naktī un no rīta doties ar to uz darbu un braukt ekonomiski.

Iesakām.