A VW service employee hands a customer the key to her VW ID.3

ID.3 programmatūras atjauninājums

Izmantojiet ID.3 atjauninājuma sniegtās priekšrocības

Izmantojiet ID.3 atjauninājuma sniegtās priekšrocības

Pieejams tūlīt: jūsu ID.3 atjauninājums! Lūdzu, apmeklējiet mūsu servisu, lai varam atjaunināt jūsu automašīnas programmatūru. Atrodiet šeit papildu informāciju, kā arī uzziniet par attiecīgajiem nākamajiem soļiem.

ID. Tiešsaistes atjauninājums

ID. Tiešsaistes atjauninājums

Sieviete sēž savā VW ID.3 un pieslēdz savu viedtālruni automašīnai, izmantojot App Connect

Ir pieejami mūsu jaunie tiešsaistes atjauninājumi Jūsu ID. automašīnai. Šie programmatūras atjauninājumi ir ērti veicami tiešsaistē, bez vajadzības apmeklēt darbnīcu. Sākot ar 2021. gada rudeni, tiks secīgi izlaisti tiešsaistes atjauninājumi. Šeit varat uzzināt, kādiem nosacījumiem jūsu automašīnai jāatbilst un ko var piedāvāt mūsu jaunā versija – ID.Software2.3.

Jūsu nākamie soļi

Vai jūsu izplatītājs ar jums jau ir sazinājies? Lieliski. Ja neesat vēl noorganizējis apmeklējumu pa tālruni, nākamos soļus noskaidrojiet šeit:

  1. Piesakiet apmeklējumu pie sava Volkswagen partnera. To jūs varat viegli izdarīt, izmantojot mūsu tiešsaistes saziņas veidlapuOpens an external link, kas izstrādāta, lai jūs atrastu īsto kontaktpersonu programmatūras atjauninājuma veikšanai. Izvēlieties vēlamo izplatītāju un iesniedziet tajā attiecīgu pieprasījumu, piemēram, par maiņas auto un pieejamajiem apmeklējuma laikiem.
     
  2. Saskaņotajā laikā nogādājiet savu ID.3 pie Volkswagen partnera. Ja esat izvēlējies maiņas auto, tas tiks nodots tieši jums.
     
  3. Tiklīdz programmatūras atjauninājums būs pabeigts un automašīna būs gatava saņemšanai, ar jums iepriekš saskaņotā veidā sazināsies jūsu Volkswagen partneris. Tad jūs atdosiet maiņas auto, bet atjauninātais ID.3 tiks nodots jums.

A customer hands over her ID.3 to the VW service employee
Ko nozīmē atjauninājums?

Papildus dažādām papildfunkcijām, piemēram, App-Connect un lielajam papildinātās realitātes iznirstošā displeja attālumam šī jūsu automašīnas programmatūras vērienīgā atjaunināšana ietver arī dažādus citus atjaunojumus. AC uzlāde (ar laika kontroli) un pieslēgtā adaptīvā kruīza kontrole (Connected ACC) ir tikai daži no tiem. Volkswagen mums ir pirmajā vietā, arī jūs. Tādēļ atjauninājums ietver arī papildu elementus un funkcijas, pamatojoties uz ID.3 vadītāju sniegtajām atsauksmēm.

Papildinātās realitātes iznirstošā displeja lielais attālums

Tagad pieejams jūsu uzstādītajam papildinātās realitātes iznirstošajam displejam: projicējiet noderīgu informāciju tieši savā redzeslaukā; piemēram, kur veikt nākamo pagriezienu. Tādējādi tiks nodrošināta skaidra redzamība un relaksētāks brauciens pat lielākā attālumā.

A visualisation from the id 3 far range of the Augmented Reality Head-up Display
A VW service employee sits in an id3 and carries out the software update

Atjaunināšanas papildu ieguvumi

 

Jūs sagaida daudz vairāk ieguvumu: ir pieejami plaši veiktspējas uzlabojumi un programmatūras papildu atjauninājumi. Sazinieties ar savu Volkswagen partneri tūlīt un rezervējiet servisa apmeklējuma laiku.

A woman sits in her VW ID.3 and connects her smartphone to her car via App Connect
Jautājumi un atbildes pirmajā acu uzmetienā

Jums ir vēl kādi jautājumi?

Esat jau saņēmis ziņu par programmatūras atjauninājumu vai ir kādi jautājumi? Sazinieties ar mums: