A VW service employee hands a customer the key to her VW ID.3

ID. programmatūras atjauninājumi

Izmantojiet ID. atjauninājuma sniegtās priekšrocības

Izmantojiet ID. atjauninājuma sniegtās priekšrocības

Vai man visi atjauninājumi jāveic servisā?

Nē, visu programmatūras atjauninājumu dēļ nav jādodas uz servisu. Noteiktus atjauninājumus jūsu automašīnai var veikt “bezvadu režīmā”, t.i., tiešsaistē. Vairāk par pieejamajiem atjauninājumiem uzziniet šajās lapā.

Jūsu ieguvumi

Veicot atjauninājumus, mēs pārliecināmies, ka jūsu ID. tiek aprīkots ar visjaunāko programmatūras versiju arī pēc iegādes. Iegūstiet labāko no plaša funkciju un optimizāciju klāsta, kas pieejamas jūsu automašīnai. Pārliecinieties, ka automašīnai tiek veikti atjauninājumi, un iegūstiet sekojošo:

  • Virkni veiktspējas uzlabojumu
  • Jaunākos programmatūras atjauninājumus
  • Tas ir nepieciešams arī turpmākiem atjauninājumiem
A man in a yellow jacket leans against his VW ID.
ID. programmatūras 3.0 atjauninājums

Izmantojot jauno ID. programmatūras 3.0 Over-the-Air atjauninājumu, jūsu ID. tiks aprīkots ar papildu funkcijām un uzlabojumiem, piemēram, uzlādes un enerģijas pārvaldības uzlabojumiem, navigāciju, kā arī balss vadību un ne tikai.

Šī atjauninājuma priekšnosacījums ir servisā veicamais ID. programmatūras 2.4 atjauninājums ar 12 voltu akumulatora nomaiņu un spēkā esošu We Connect līgumu.

Lai saņemtu ID. programmatūras 3.0 Over-the-Air atjauninājumu, ir nepieciešams spēkā esošs We Connect līgums un Volkswagen ID lietotāja konts.

ID. Software 2.4 servisa atjauninājums

ID. Software 2.4 servisa atjauninājums

A service employee stands leaning against a wall with a tablet in her hand

Ar 12 voltu akumulatora nomaiņu

12 voltu akumulatora nomaiņa un jaunais ID. Software 2.4 atjauninājums jūsu ID. ir pieejama bez maksas. Lūdzu, pierakstieties sava Volkswagen partnera apmeklējumam. Līdz ar šo atjauninājumu saņemiet visjaunāko programmatūras versiju kas nodrošina  mazāku enerģijas patēriņu ar optimizētas siltuma pārvaldības palīdzību.

A woman sits in her VW ID. with her mobile phone in her hand
ID. software 2.3 tiešsaistes atjauninājums

Ir pieejami mūsu jaunie tiešsaistes atjauninājumi Jūsu ID. automašīnai. Šie programmatūras atjauninājumi ir ērti veicami tiešsaistē, bez vajadzības apmeklēt darbnīcu. Sākot ar 2021. gada rudeni, tiks secīgi izlaisti tiešsaistes atjauninājumi. Šeit varat uzzināt, kādiem nosacījumiem jūsu automašīnai jāatbilst un ko var piedāvāt mūsu jaunā versija – ID.Software 2.3.

--:--
Lejupielādēts, bet nav instalēts?

Šajā video uzziniet, kā instalēt pirmo ID. Family, ID.Software 2.3 bezvadu atjauninājumu. Tāpat jūs saņemsiet padomus par to, kā izvairīties no izplatītākajām instalēšanas kļūdām.

Jūsu nākamie soļi

Vai jūsu izplatītājs ar jums jau ir sazinājies? Lieliski. Ja neesat vēl noorganizējis apmeklējumu pa tālruni, nākamos soļus noskaidrojiet šeit:

  1. Piesakiet apmeklējumu pie sava Volkswagen partnera. To jūs varat viegli izdarīt, izmantojot mūsu tiešsaistes saziņas veidlapuAtver ārējo saiti, kas izstrādāta, lai jūs atrastu īsto kontaktpersonu programmatūras atjauninājuma veikšanai. Izvēlieties vēlamo izplatītāju un iesniedziet tajā attiecīgu pieprasījumu, piemēram, par maiņas auto un pieejamajiem apmeklējuma laikiem.
     
  2. Saskaņotajā laikā nogādājiet savu ID. pie Volkswagen partnera. Ja esat izvēlējies maiņas auto, tas tiks nodots tieši jums.
     
  3. Tiklīdz programmatūras atjauninājums būs pabeigts un automašīna būs gatava saņemšanai, ar jums iepriekš saskaņotā veidā sazināsies jūsu Volkswagen partneris. Tad jūs atdosiet maiņas auto, bet atjauninātais ID. tiks nodots jums.

A customer hands over her ID.3 to the VW service employee
A VW service employee sits in an id3 and carries out the software update

Atjaunināšanas papildu ieguvumi

 

Jūs sagaida daudz vairāk ieguvumu: ir pieejami plaši veiktspējas uzlabojumi un programmatūras papildu atjauninājumi. Sazinieties ar savu Volkswagen partneri tūlīt un rezervējiet servisa apmeklējuma laiku.

Jautājumi un atbildes pirmajā acu uzmetienā