Sieviete sēž savā VW ID.3 un pieslēdz savu viedtālruni automašīnai, izmantojot App Connect

ID. programatūras atjaunināšana 

Izmantojiet jūsu ID. programatūras atjaunināšanas sniegtās priekšrocības

Izmantojiet jūsu ID. programatūras atjaunināšanas sniegtās priekšrocības

Uzziniet, kādus ieguvumus var sniegt regulāra programatūras atjaunināšana un kādiem nosacījumiem jābūt spēkā, lai to būtu iespējams veikt.

Piedzīvojiet nākotni šodien

Regulāri atjauninot programmatūru, Volkswagen ID. modeļi var baudīt jaunākās tendences digitālajos sasniegumos arī pēc automobiļa iegādes. Funkciju instalēšana un optimizācijas procesi var noritēt tiešsaistē bez vajadzības apmeklēt servisu. Šajā lapā varat uzzināt, kā tieši tas notiek.

Vīrietis atbalstās pret savu VW ID un lūkojas savā viedtālrunī – VW tiešsaistes atjauninājums

Programmatūras atjaunināšanas lejupielāde, izmantojot automobiļa piekļuvi mobilajam tālrunim, notiek fonā braukšanas laikā. Tiklīdz ir pieejams atjauninājums, informācijas un izklaides sistēmas ekrānā parādīsies paziņojums un jūsu ID. parādīs kā veikt atjaunināšanas instalāciju. Instalācija tiek pabeigta, kamēr automobilis stāv, un, uzsākot nākamo braucienu, jūs varēsiet baudīt jaunās, uzlabotās funkcijas. Lūdzu, ņemiet vērā digitālajā automašīnas rokasgrāmatā sniegto papildu informāciju.

Lūdzu, ņemiet vērā: papildus ID. programmatūras atjauninājumiem mēs nodrošinām arī atjauninājumus iepriekš uzstādītu sistēmu lietojumprogrammām. Šīs lietojumprogrammas nav saistītas ar ID. programmatūras atjauninājumiem un var tikt instalētas atsevišķi. Dažos gadījumos var būt nepieciešams, lai būtu uzstādīta jaunākā ID. programmatūras versija.

A woman in a red jacket standing in front of a VW ID. and an illuminated VW logo

Vai joprojām neesiet veicis programmatūras 2.1 atjaunināšanu? 

Tādā gadījumā piesakiet apmeklējumu savā Volkswagen servisā. ID.Software2.1 programmatūras versija ir priekšnosacījums, lai tiešsaistē veiktu programatūras atjaunināšanu uz ID.Software2.3 versiju, kā arī saņemtu turpmākos atjauninājumus. Uzziniet vairāk šeit. 

Vai jums nepieciešama palīdzība?
Sazinieties ar mums. 

Sazinieties ar Volkswagen servisu un mēs priecāsimies jums palīdzēt.

Priekšnosacījumi, lai veiktu programatūras atjaunināšanu

Mēs jūs sadzirdējām. Pateicoties jūsu sniegtajām atsauksmēm, esam sagatavojuši visaptverošu programmatūras atjauninājumus – ID.Software2.3 versiju. To iespējams instalēt arī tiešsaistē, t.i., nav nepieciešams apmeklēt Volkswagen servisu. 

Svarīgi:

 • Lai veiktu programatūras atjaunināšanu tiešsaistē, jūsu automobilī jābūt instalētai ID.Software2.1 programmatūras versijai un spēkā jābūt We Connect Start līgumam*. 
 • Funkcionalitāte pēc atjaunināšanas veikšanas var atšķirties un ir atkarīga no tirgus, modeļa gada un papildu aprīkojuma. 
 • ID.Software2.3 versijas instalācija ir priekšnosacījums turpmāko atjauninājumu saņemšanai.
 • Daži programmatūras atjauninājumi nav pieejami tiešsaistē un ir veicami servisā.

* Ja jūs vēl neesat saņēmis ID.Software2.1 atjaunināšanu, lūdzu, sazinieties ar savu Volkswagen servisu.

Sieviete sēž savā VW ID un raksta kaut ko savā mobilajā tālrunī – VW tiešsaistes atjauninājums

Tā arī jums nepieciešams spēkā esošs līgums par We Connect Start pakalpojumu izmantošanu, kas pirmos 3 gadus pēc automobiļa iegādes ir bez maksas un ikdienas dzīvē sniedz tādas priekšrocības, kā attālināta gaisa kondicionēšanas sistēmas iedarbināšana vai iespēja sekot līdzi uzlādes statusam.

Neesat aktivizējis We Connect Start?
Par pakalpojumu un reģistrāciju vairāk varat uzzināt We Connect Start lapā

Kas ir iekļauts atjauninināšanā? 

ID.Software2.3 sastāv no diviem atjauninājumiem. Pirmais -  programmatūras atjaunināšanas laikā tiks veikti uzlabojumi modernizētajās tālo gaismu vadības un vadītāja asistentu sistēmās. Automobiļiem ar iznirstošiem displejiem tiek optimizēta mijiedarbība starp aparatūru un programmatūru. Līdz ar papildu veiktspējas un stabilitātes uzlabojumiem, otrais atjauninājums ietver jaunas ID. Light funkcijas, kā arī persobnalizējamu informācijas un izklaides sistēmas dizainu.

A visualisation of the phases of the Over-the-Air update

ID.Software2.3 versija piešķir jūsu informācijas un izklaides sistēmai jaunu izskatu. Tādi pielāgojumi kā pārveidotas digitālās pogas, pielāgoti fonti un optimizēts funkciju izvēlņu izkārtojums ievērojami uzlabo lasāmību un lietojamību. Sākuma poga tagad pielāgojas parādītā konteksta situācijai, un jūs varat atsevišķi mainīt tās izskatu. Papildus Volkswagen logotipam šim nolūkam pieejami arī dažādu valstu karogi.

Kad būs pieejami atjauninājumi? 

Jūs jau esat saņēmis vai drīzumā saņemsiet e-pastu, kurā jāsniedz piekrišana programatūras atjaunināšanai tiesaistē ID.Software2.3. Lūdzu, pārbaudiet sava Volkswagen ID. sistēmā saņemtās e-pasta vēstules. Nelasiet e-pastu, braucot pie stūres. 

Pēc piekrišanas sniegšanas var paiet dažas nedēļas, līdz jūsu ID. saņems programatūras atjaunināšanu. Mēs programmatūras izlaišanu veiksim noteiktā secībā. Lūdzu, pārliecinieties, ka gan pirms brauciena, gan tā laikā jūsu ID. ir stabils tīkla savienojums.  Tiklīdz programmatūra būs pilnībā lejupielādēta un gatava instalēšanai, informācijas un izklaides sistēmas ekrānā parādīsies ziņojums “Pieejams programatūras atjauninājums”.

Kā veikt atjaunināšanu?

Video pamācība: Tiešsaistes atjaunināšana

--:--

Piezīme: Ja jūs jau esat instalējis We Connect ID. lietotni un jums ir spēkā esošs We Connect Start līgums, jūs varat izlaist pirmos soļus un sākt ar 4. soli.

 1. 1. Lejuplādējiet bezmaksas We Connect ID. lietotni savā viedtālrunī. Atkarībā no jūsu operētājsistēmas, We Connect ID. lietotni Android vai iOS atradīsiet Google Play StoreOpens an external link vai App Store.Opens an external link
 2. Veiciet pieteikšanos lietotnē ar savu Volkswagen ID. un pievienojiet savu automobili.
 3. Aktivizējiet savu We Connect Start līgumu. Lai to izdarītu, sekojiet lietotnē dotajiem norādījumiem.
 4. Ja jūsu ID. darbojas tiešsaistes režīmā, pieejamie atjauninājumi tiek automātiski lejupielādēti braukšanas laikā.
 5. Kad esat pabeidzis braucienu, atlasiet pieejamo atjauninājumu. Informācija par atjauninājuma saturu atrodama sadaļā “Papildu informācija”.
 6. Tiešsaistes atjauninājuma instalācijas laikā nedrīkstat veikt ID. uzlādi. Tādēļ, lūdzu, nodrošiniet, ka uzlādes apmērs ir vismaz 50% un tad izņemiet uzlādes spraudni. Tagad sāciet atjauninājuma instalāciju. Atkarībā no atjauninājuma izmēra, tas var prasīt noteiktu laiku. Pirms instalācijas sākuma jūsu ID. Informācijas un izklaides sistēma uzrāda, vai nepieciešams izpildīt kādus papildu nosacījumus (piem., aizvērt logu). Atjauninājuma instalācija sāksies, kad būsiet izkāpis no automobiļa un aizslēdzis to.
 7. Atjauninājumu instalācijas laikā jūs nevarēsiet lietot savu ID. vai veikt tā uzlādi.
 8. Instalācijas beigās jūsu ID. izveidos tīmekļa savienojumu.

Šajā brīdī jūs saņemsiet ieguvumus no jaunām un uzlabotajām funkcijām. Volkswagen novēl jums prieka pilnus braucienus ar jūsu ID. 

Vīrietis sēž sava VW ID. salonā un lūkojas informatīvi izklaidējošajā sistēmā

Piezīme par drošību

Vadītāja asistentu sistēmām paredzētās priekšējās kameras atjaunināšanas veikšanas laikā no lejupielādes sākuma līdz instalācijas beigām uz kameras darbību balstītās vadītāja asistentu sistēmas (piem., Lane Assist, Travel Assist,  drošības apsvērumu dēļ nav pieejamas. Jūsu ID. uz to norāda ar brīdinājumiem un simboliem ID. displejā. Tehniski šāds stāvoklis ir salīdzināms ar “sniegu uz kameras”, ko jūs jau iespējams esat pieredzējuši pagājušajā ziemā. Tādējādi tiek uzturēta jūsu ID. braukšanas drošība. Pēc programmatūras atjauninājuma veiksmīgas instalācijas vadītāja asistentu sistēmu funkciju klāsts būs atkal pieejams un optimizēts. Mēs jums nosūtīsim e-pasta vēstuli, kurā jūs varat dot piekrišanu atjauninājuma saņemšanai. Lūdzu, pārbaudiet sava Volkswagen ID. e-pasta iesūtni. Lūdzu, neveiciet apstiprināšanu braukšanas laikā.

BUJ – Tiešsaistes atjaunināšana