A man in a yellow jacket leans against his VW ID.

ID. programmatūras 3.0 Over-the-Air atjauninājums

Tas ir klāt: nākamais programmatūras atjauninājums jūsu ID.

--:--

Izmantojot ID. programmatūru 3.0, Volkswagen jums bez maksas nodrošina jaunas funkcijas un uzlabojumus. Daudzi no šiem uzlabojumiem ir balstīti uz klientu atsauksmēm un idejām.

Vai Jūsu ID. jau ir saņēmis no jūsu Volkswagen partnera jauno 12 voltu akumulatoru un ID. programmatūru 2.4? Tad tagad jūs esat gatavs saņemt nākamo nozīmīgo atjauninājumu, ID. programmatūru 3.0.

Atiestatīšana uz iepriekšējām programmatūras versijām nav iespējama.

  • Kādēļ instalēt 3.0 atjauninājumu?

    Programmatūras atjauninājumi nodrošina jūsu ID. jaunas funkcijas un optimizācijas kā arī pastāvīgi atjaunina Jūsu automobili ar jaunākajiem digitālajiem Volkswagen uzlabojumiem.

  • Kā saņemt atjauninājumus?

    Lai veiktu ID. programmatūras 3.0 Over-the-Air atjauninājumu ir jābūt aktīvam We Connect Start* līgumam, Volkswagen ID lietotāja kontam un jūsu automobilī jābūt instalētai ID. programmatūras 2.4 versijai.

Viens atjauninājums, divas daļas

A visualisation of the phases of the Over-the-Air update

ID. programmatūras 3.0 atjauninājums sastāv no divām daļām. Lai saņemtu visus ID. programmatūras 3.0 ieguvumus, lūdzu, instalējiet atjauninājuma 1. un 2. daļu. Izmantojot Over-the-Air atjauninājumus, jūs varat atjaunināt savu ID. jums piemērotā laikā. Lūdzu, rūpīgi izlasiet arī katras atjauninājuma daļas “Izlaišanas piezīmēs” sniegtās norādes – tās ir attēlotas ID. informācijas un izklaides sistēmā.

Vai jūsu ID. ir “Tiešsaistes režīmā”?

Vai “Tiešsaistes režīms” nozīmē, ka es nosūtu vai koplietoju datus par savu atrašanās vietu?

ID. programmatūra 3.0 – vienā acu uzmetienā

Šeit jūs atradīsiet pārskatu par to, kas ir atjaunināts, izmantojot ID. programmatūru 3.0*, un kā veikt atjauninājumu. Detalizēta informācija un mācību video pieejami, izmantojot saiti, kas norādīta zem katras sadaļas.

The interior of a fully electric ID. model with the infotainment system

Kas tiek atjaunināts, izmantojot 3.0?

Šeit jūs atradīsiet detalizētu informāciju, fotogrāfijas un mācību video par programmatūras atjauninājuma saturu.

A woman in a yellow blouse walks away from her ID.3 smiling

Kā instalēt 3.0 atjauninājumu?

Šeit jūs atradīsiet detalizētas norādes soli pa solim, kā instalēt 3.0 atjauninājuma 1. un 2. daļu.

A woman looks at her smartphone with VW logo – Over-the-Air update

Jums ir jautājumi par atjauninājumu?

Ja jums ir jautājumi par atjauninājumu, lūdzu, ieskatieties sadaļā par bieži uzdotajiem jautājumiem.

ID. programmatūra 3.0 – kas ir atjaunināts?

Priekšnosacījums programmatūras 3.0 atjauninājumam:

ID. programmatūra 2.4

Priekšnosacījums programmatūras 3.0 atjauninājumam:

ID. programmatūra 2.4

A service employee stands leaning against a wall with a tablet in her hand

Uzziniet vairāk par 12 voltu akumulatora nomaiņu ID. programmatūras 2.4 atjauninājuma servisa kampaņā. Servisa kampaņa jāveic pie jums vēlamā Volkswagen partnera, un pēc tam varat instalēt ID. programmatūru 3.0.

Lai uzzinātu vairāk par to, kas tiek atjaunināts un kā pierakstīties pie jums vēlamā Volkswagen partnera, nospiediet pogu.

A woman stands in front of her parked VW ID. model in red
Kas ir ietverts ID. programmatūrā 3.0?

ID. programmatūras 3.0 Over-the-Air atjauninājums sniedz daudzas priekšrocības bez maksas. Lai uzzinātu vairāk par atjauninājumu, nospiediet uz tālāk redzamās saites:

Vairāk par optimizētu uzlādi un enerģijas pārvaldību
Vairāk par uzlabotu navigāciju
Vairāk par komfortu
Vairāk par balss vadību
Vairāk par iebūvētajām lietotnēm un funkcijām
Vairāk par mobilajiem tiešsaistes pakalpojumiem

Optimizēta uzlādes un enerģijas pārvaldība

Komforts un laika ekonomija ar īsākām uzlādes pauzēm.

Izmantojot ID. programmatūru 3.0, tiek gan nodrošināts augstsprieguma akumulatora uzlādes efektivitātes uzlabojums, gan ietaupīts laiks.

Satiksmes plūsmas uzlabošana: V2X tehnoloģija

Izmantojot ID. programmatūru 3.0, informācijas un izklaides sistēma tiek atjaunināta, lai nodrošinātu uzlabotu piekļuvi V2X tehnoloģijas privātuma iestatījumiem.

Vairāk informācijas par V2X: Vietējais brīdinājums par bīstamu situāciju, izmantojot V2X tehnoloģiju, ļauj automašīnām tieši sazināties savā starpā, kā arī ar apkārtējo vidi. Vietējais brīdinājums par bīstamu situāciju informē jūs, piemēram, par avāriju vietām, satiksmes sastrēgumu beigām, remontdarbu un negadījumu vietām, īpašajiem transportlīdzekļiem un ārkārtas bremzēšanas situācijām, kad priekšā atrodas transportlīdzekļi. V2X iespējams izmantot tikai tad, ja tā tiek aktivizēta transportlīdzekļa iestatījumos. Pēc aktivizēšanas jūsu ID. arī saņem un nosūta informāciju citiem V2X dalībniekiem.

We Connect līgums vai Volkswagen ID lietotāja konts nav nepieciešams.

Vehicle2X (V2X) tehnoloģija – brīdinājums par bīstamu situāciju vietējā satiksmē
Privātums lietotāja pārvaldībā
Image of a display – privacy settings

Uzlaboto privātuma iestatījumu izvēlnes iestatīšana

Izmantojot šo programmatūras atjauninājumu, jums ir iespēja redzēt attiecīgā brīža privātuma statusu, atvērt privātuma iestatījumus un skatīt detalizētu informāciju par katru iestatījumu, un tas viss tiek nodrošināts, izmantojot vadības centru. Lietotājs informācijas un izklaides sistēmā var personalizēt savus iestatījumus un arī saglabāt tos, ja vien lietotājs ir pierakstījies transportlīdzeklī.

Anonīmi vieslietotāji sākuma ekrānā var izvēlēties arī “Tiešsaistes režīmu” vai “Bezsaistes režīmu” (ar vai bez atrašanās vietas datiem).

Izlemiet pats, kādus datus vēlaties nosūtīt vai koplietot. Visi tiešsaistes pakalpojumi, kas neatbilst jūsu privātuma iestatījumiem, automobilī tiks atspējoti. Turklāt galvenais lietotājs un vieslietotāji var deaktivizēt transportlīdzekļa pakalpojumus, kuros nav jāapstrādā personas dati, izmantojot myVolkswagen App vai pārlūka produktu sarakstu.

Komforts

ID. displejā jūs varat pieskatīt to, kas ir svarīgs.

Papildaprīkojumā pieejamajā paplašinātās realitātes iznirstošajā displejā jums svarīga informācija var tikt attēlota tieši jūsu redzes laukā. Pateicoties paplašinātās realitātes (AR) tehnoloģijai, jūs varat redzēt navigācijas virzienus uz ceļa, pa kuru braucat, vai kur jums uz ceļa ir tieši jānogriežas. Tas jums palīdz sasniegt savu mērķi relaksētāk. ID. programmatūrā 3.0 AR iznirstošais displejs tiks uzlabots, navigācijas sistēmā ietverot papildu norādes garās distances zonā, piemēram, brīdinājumu par akumulatora uzlādes līmeni (SOC), kā arī uzlabotu informāciju par virzienu un informāciju par attālumu.

Jūsu ID. saprot jūs labāk

Lai jūsu automašīna jūs saprastu un sazinātos vēl labāk, izmantojot balss vadību, Volkswagen ir uzlabojis šo funkciju. Salīdzinājumā ar iepriekšējo programmatūras versiju balss vadības reakcijas ātrums ir daudz lielāks, un arī atbilžu kvalitāte ir augstāka. Lai jūsu automašīna jūs labāk saprastu un komunicētu.

--:--
Balss vadība un tiešsaistes balss vadība

Pateicoties balss vadībai ar tiešsaistes funkcijām, lielu skaitu informācijas un izklaides sistēmas un automašīnas funkciju var vadīt, izmantojot jūsu dabisko balsi.* Izmantojot šo funkciju, ID. spēj saprast brīvi formulētus un sarunvalodā uzdotus jautājumus un artikulācijas. Saziņa sākas ar pamodināšanas frāzi “Hello ID.” vai izmantojot stūres pogu. Izmantojot šo atjauninājumu, balss vadības reakcijas ātrums palielinās, un komandas ir saprotamas labāk.

Lai izmantotu balss vadības tiešsaistes funkcijas, ir nepieciešams spēkā esošs We Connect Plus līgums un Volkswagen ID lietotāja konts.

*Dabiskā runa ir pieejama šādām valodām: čehu, dāņu, nīderlandiešu, britu angļu, amerikāņu angļu, franču, vācu, itāļu, norvēģu, poļu, portugāļu, spāņu, zviedru

Iebūvētās lietotnes

Iebūvētā lietotne “We Charge” sniedz jums atbalstu uzlādes jomā. Lietotne “We Charge” var jums palīdzēt kartē jūsu atrašanās vietas vai galamērķa tuvumā sameklēt uzlādes stacijas un aizvest līdz tām.

Izmantojot šo atjauninājumu, iebūvētā lietotne ļauj jums pievienot funkcijas, piemēram, statistikas datus par uzlādes staciju izmantošanu, paplašinātas filtrēšanas iespējas un interešu punkta attēlošanu tuvākajā apkārtnē.

Šis atjauninājums ļauj iebūvētās lietotnes lietotājam sniegt atsauksmes par uzlādes stacijām, norādot novērtējumu ar zvaigznītēm, un ziņot par problēmām. Turklāt lietotāji var redzēt vidējos sniegtos novērtējumus ar zvaigznītēm, kā arī norādītās un aktualizētās uzlādes staciju problēmas (piemēram, disfunkcijas).