Volkswagen ID.R, electric race car, warehouse

#challengeacceptID: 
ID.R

Atstāj iespaidu. Neatstājot sekas.

Volkswagen ID.R iemieso elektromobilitātes tālredzību un tās bezkompromisu veiktspējas potenciālu. 2018. gadā šis no emisijām brīvais sacīkšu automobilis spēja tikt galā ar šiem izaicinājumiem, sasniedzot jaunu leģendārās Pikes Peak International Hill Climb trases rekordu.

Taču tas nebūt nav viss. Tagad ir pārspēts arī labākais elektroauto apļa laiks vienā no pašām prasīgākajām sacīkšu trasēm pasaulē – 20,8 kilometrus garajā Nordšleifē Nurburgringā. Ar apļa laiku tikai 6:05:336 minūtes Volkswagen pilots Romāns Dumā bija par 40,56 sekundēm ātrāks nekā iepriekšējo labāko apļa laiku sasniegušais Pīters Dumbreks.

Šādi panākumi ir labākais pierādījums tam, ka ir iespējams atstāt iespaidu, neatstājot sekas. #challengeacceptID

Pagriez pulksteni. Uz nākotni.

Svarīgākais ID.R uzdevums nav pārspēt pasaules sarežģītāko sacīkšu trašu rekordus. Tā lielākais izaicinājums ir būt par paraugu un iedvesmot veselu nākotnes elektromobiļu paaudzi.

female model in pantsuit in front of the Volkswagen ID.R electric race car, warehouse

Priekšā sāncenšiem. Priekšā savam laikam.

Kad vēlies pārspēt rekordus, ar ātru automobili vien nepietiek. Ir nepieciešams vēl straujāks tehnoloģiju attīstības progress. Sērijveida automobiļi kopš laika gala ir pārņēmuši idejas, kas radītas motosportam. Tas ir jo sevišķi patiesi neticami dinamiskajā elektromobilitātes jomā. Tādēļ katrs ID.R mērotais kilometrs ir atskaites punkts pārējiem ID. modeļiem.

Piesakieties tūlīt un esiet soli priekšā pārējiem.

Regulāri saņemiet jaunākās ziņas par ID.3, rezervēšanas iespējām un elektromobilitāti.

Jūs varētu interesēt:

Viss, kas jums ir jāzina par elektromobilitāti

Mūsu vīzija par elektromobilitāti: ID. Vizzion

Māju sajūta it visur: ID. Buzz

Tehnoloģija un attīstība

Jūs varētu interesēt: