ID. Buzz
Visur kā mājās.

ID. Buzz
Visur kā mājās.

Mēs ticam, ka mobilitātes nākotnes veidošana nozīmē elektromobilitāti visiem. Ar maksimālu brīvību, entuziasmu un personību. Mēs izstrādājam automobiļus, kas stāsta par to braucējiem. Un kā viņi dzīvo. Tāpēc mēs strādājam ar lielām idejām un pievēršamies katrai mazākajai detaļai, kas padarīs nākotni labāku visiem.

Family portrait in front of the ID. Buzz

Vai tas būtu kompaktklases automobilis, krosovers vai sedans – mūsu ID. modeļi ir ideāli pielāgoti jūsu vajadzībām un atspoguļo jūsu unikālo skatījumu uz pasauli. Gluži kā prototips ID. Buzz. Šis elektriskais minivens ir Volkswagen pieteikums sava ikoniskā autofurgona ievešanai nākotnē, tādējādi dodot jums vēl vairāk brīvības, lai atklātu pasauli. Tā jūs varat turpināt doties piedzīvojumu meklējumos, lai kur arī atrastos. Lai gan ID. Buzz jau ir izstrādāts prototips, līdz tā ieraudzīšanai tirgū jums vēl būs jāpagaida. Taču, kā mēs visi to zinām, gaidīšana gandrīz vienmēr ir labākā daļa no visa.

--:--

ID. Buzz. ir iedzīvinātas mūsu labākās idejas. Tas no jauna definē, ko mūsdienās nozīmē vārds automobilis - celmlauzis, mobilā māja un vieta, kurā radoši izpausties. Ja vēlaties, ID. Buzz pat iegaumēs jūsu mīļākās dziesmas. Un tas zina, kā vislabāk palīdzēt brauciena laikā. Par piemēru var minēt tā pielāgojamo salonu un plašo vietu ģimenei un piedzīvojumiem. Dodieties dabā un nakšņojiet zem zvaigžņotām debesīm! Ar paplašinātās realitātes AR projekcijas ekrānu jūs varēsiet vienkārši atrast pat cilvēku acīm visapslēptākos galamērķus. Sajūtiet vēju matos un baudiet jūras šalkas. Atsauciet atmiņā sen aizmirstus brīžus! Iedzedzies! Līdzīgi kā ID. Buzz ar inteliģentajiem LED lukturiem, kas atgādina viedas acis un sveic jūs personīgi.

ID. Buzz seen from the side on a country road

Volkswagen ID. Buzz ir ģimenes draugs. Un pavadonis saspringtajā ikdienā. Šis automobilis piedāvā visu, kas padara dzīvi vieglāku: mūsdienīgu komfortu, pilnīgi jaunu salona dizainu un jau drīzumā arī pilnībā autonomu braukšanu. Tādā veidā jūs no automobiļa vadītāja varat kļūt par pasažieri, lai varētu darīt visu, ko vien sirds kāro.

Ietilpības brīnums. Gatavs aizraujošākajiem dzīves piedzīvojumiem.

Lai jūs vienmēr justos ērti ID. Buzz, mēs esam pievērsuši uzmanību optimālam vietas izmantojumam. Ietilpīgajā bagāžas nodalījumā ir daudz vietas lielām idejām. Turklāt, ja vēlaties, veicot pāris darbības, varat atbrīvot salonā vēl vairāk vietas. Pavisam vienkārši -  pateicoties pielāgojamam sēdekļu izkārtojumam.

view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

Paplašinātās realitātes projekcijas ekrāns. Augsta tehnoloģija revolucionāriem.

ID. Buzz ir revolucionārs automobilis. Tā paplašinātās realitātes projekcijas ekrāns projicē navigācijas informāciju automobiļa priekšā uz ceļa. Pateicoties paplašinātās realitātes funkcijai, bultiņas vienmēr rāda precīzu virzienu, kurā jums jādodas. Tādā veidā jūs varat nonākt galamērķī, nenovēršot acis no ceļa.

the AR-Head-Up-Display in the ID. Buzz navigates the driver without them having to take their eyes off the road

LED acis. Acu skatiens uz vissvarīgāko.

Tradicionālo apaļo lukturu vietā ID. Buzz ir inteliģentas LED “acis”, kas aktīvi komunicē ar automobiļa vadītāju un gājējiem. Piemēram, ja vēlaties nogriezties, lukturi spīd attiecīgajā virzienā. Turklāt, ja ID. Buzz pamana ceļa malā gājējus vai velosipēdistus, tas var pat  “skatīties” uz tiem un ar gaismas signāliem pievērst viņu uzmanību. Diezgan progresīvi, vai ne?

Skārienpanelis. Stūres revolūcija.

ID. Buzz ir ārkārtīgi viegli vadīt, jo viss ir intuitīvi izkārtots, domājot par automobiļa vadītāju. Autovadītāja zonā vairs nav pogu. Pateicoties stūrē iestrādātajam skārienpanelim, viens pieskāriens ir viss, kas nepieciešams, lai izmantotu tās funkcijas. Viens pieskāriens stūrei, un jūs būsiet gatavs savam nākamajam piedzīvojumam.

Steering wheel with touchpad of the ID. Buzz

Piesakieties tūlīt un esiet soli priekšā pārējiem.

Regulāri saņemiet jaunākās ziņas par ID.3, rezervēšanas iespējām un elektromobilitāti.