ID. Crozz
Gatavs tad pat, kad jūs.

ID. Crozz
Gatavs tad pat, kad jūs.

Ja mobilitāti varētu radīt no jauna, ko jūs darītu? Mums ir vīzija, kas ietver elektroenerģijas izmantošanu ikdienā. Elektromobilis, kas padara jūsu dzīvi labāku. Tik inteliģents, ka tas jūs saprot. Ikkatru vārdu. Un tik savienots, ka ir jums tik tuvu kā nekad. Pateicoties tehnoloģijai, kas ļauj jums doties uz priekšu. Piešķir brīvībai jaunu nozīmi. Un iedvesmo jūs atklāt jaunas lietas.

Mūsu ideja ir radīt elektromobili visiem. Lai arī katrs cilvēks ir citāds un ar atšķirīgām vajadzībām, mēs esam radījuši piemērotu automobili ikvienam. Tas ir tik personisks, ka ir kā radīts jums. Vai jūsu ģimenei. Vai jūsu darbam. Piemēram, mūsu prototips ID. Crozz. Šajā modernajā prototipā ir apvienotas apvidus automobiļa stiprās puses ar kupejas eleganci. Turklāt, tas ir praktisks, jo jūtas vienlīdz labi gan pilsētā, gan dabā. Tāpat kā jūs. Un sniedz jums tik daudz iespēju. Pavisam vienkārši. Un pilnīgi elektriski.

--:--

ID. Crozz sniedz jums brīvību darīt visu, kas jums ir svarīgi, lai arī kādu ceļu jūs izvēlaties. Tāpēc tā nobraucamais attālums ir tik liels, ka ir sasniedzams praktiski jebkurš galamērķis. Tāpēc atstājiet pilsētu un ikdienu aiz muguras un dodieties atklājumos. Tā plašais salons ir veidots tā, lai jūs tajā justos kā mājās. Tas ir pielāgojams un piedāvā daudz vietas. Tik daudz, ka tajā var ielikt pat krosa velosipēdu. Un bagāžu visam atvaļinājuma laikam. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai ,tas nodrošina svaigu un tīru gaisu gan iekšā, gan ārā. Tā elektromotors nerada izmešus un darbojas tik klusi, ka jūs varēsiet izbaudīt dabu ar visām savām maņām no meža ceļiem līdz pat kalnu pārejām. Turklāt, dinamiskā pilnpiedziņa ļauj izpētīt iepriekš neredzētas vietas. ID. Crozz vienmēr ir gatavs jauniem piedzīvojumiem. Un ir tikpat spontāns kā jūs.

the rear end of the ID. Crozz at the lake

Volkswagen radītais prototips ID. Crozz iemieso elektriskās mobilitātes nākotni. Tajā ir papilnam inovāciju, kas ļauj jums dinamiski un klusi slīdēt pa ceļa līkumiem un pagriezieniem. Un kādudien nākotnē automobilis spēs pat vadāt jūs, ja vien to vēlēsities – tā, lai jūs varētu vienkārši apsēsties un izbaudīt ainavu. Ak, jā, starp citu, ar šo digitāli savienoto automobili jūs varat pat sarunāties. Sasveicinieties ar savu brīvību.

Ietilpības brīnums. Vairāk vietas idejām.

ID. Crozz tika izstrādāts, lai sniegtu jums vairāk brīvības. Un brīvas vietas. Tāpēc īpašu uzmanību mēs pievērsām tam, lai atbrīvotos no visa liekā. Piemēram, B balstiem. Arī aizmugurējos sēdekļus un viduskonsoli var pavisam vienkārši pielāgot. Lai vienmēr būtu vieta visam, kas ir svarīgs.

ID. Crozz with open doors, offering a view into the interior

Pilnpiedziņa. Brīvība, lai arī kurp jūs dotos.

ID. Crozz ved jūs uz priekšu. Un ar pilnpiedziņu ir iespējams nokļūt praktiski jebkur. Pateicoties jaunām tehnoloģijām, ar pilnībā uzlādētu akumulatoru drīz būs iespējams nobraukt līdz 500 km. Tāpēc aizmirstiet par ikdienu un vienkārši dodieties ceļā. Vienatnē vai kopā ar cilvēkiem, kuri jums ir svarīgi. Tas ir diezgan sportisks. Un nerada izmešus.

Side view of the ID. Crozz while driving along the lake

Autonoma braukšana. Vairāk laika sev.

Vadiet pats vai ļaujiet automobilim braukt pašam. ID. Crozz piedāvā izvēli. Viens pieskāriens stūrei, un ID. Pilot pārņem automobiļa vadību. Vai arī iespēja sniegt norādījumu ar balss vadību. Autonomajā režīmā tiek kontrolēta pat stūre, lai jūs varētu veltīt vairāk laika patiešām svarīgām lietām. Piemēram, baudīt lauku ainavu. Vai labu grāmatu. Varbūt pagaidām tas joprojām izklausās pēc sapņa, bet tas noteikti patiks visiem.

interior of the ID. Crozz during autonomous driving mode

Piesakieties tūlīt un esiet soli priekšā pārējiem.

Regulāri saņemiet jaunākās ziņas par ID.3, rezervēšanas iespējām un elektromobilitāti.