ID. Vizzion
Elektriskās mobilitātes vīzija.

ID. Vizzion
Elektriskās mobilitātes vīzija.

Labākais veids, kā prognozēt nākotni, ir radīt to. Tāpēc mēs aktīvi iesaistāmies rītdienas mobilitātes veidošanā. Ar visām mūsu vīzijām, idejām un tehniskajām iespējām. Tādā veidā mēs radām automobiļus, kas padara jūsu dzīvi vienkāršāku un labāku. Un tie lieliski parāda, ka nākotne ir sākusies jau sen.

people in front of the ID. Vizzion

Kā jau to norāda nosaukums, prototips ID. Vizzion ir mūsu vīzija par nākotnes elektromobili: augstas klases sedans ar progresīvu dizainu, inteliģentu salona koncepciju un pionieru cienīgām tehnoloģijām. Elektromotori uz priekšējā un aizmugurējā tilta nozīmē, ka šis automobilis ar četru riteņu piedziņu var sasniegt īpaši dinamisku paātrinājumu. Jaudīgais litija jonu akumulators, kas ir iebūvēts automobiļa šasijā, var nodrošināt 665 kilometru nobraukumu.

--:--

Automobilī ID. VIZZION uzmanības centrā esat jūs. Tas ir jūtams jau pirms iekāpšanas, jo sejas atpazīšanas funkcija atpazīs jūs, lai atvērtu jums durvis. Tajā pašā laikā sāk pulsēt automobili ieskaujošās LED līnijas. Salonā jūs jutīsities kā lielā limuzīnā un vārēsiet izbaudīt ergonomisko sēdekļu komfortu. Sānu logus un panorāmas jumtu var aptumšot pēc vēlēšanās.

Vienīgais, no kā jums jāatsakās, ir stūrēšana. Vadības elementi ir virtuāli un tiek projicēti salonā, izmantojot paplašināto realitāti. Tos var redzēt tikai ar jauktās realitātes brillēm. Mijiedarbība ar automobili ir pilnībā intuitīva, tāpēc tas ir ļoti viegli. ID. VIZZION atpazīst jūsu žestus un klausās jūsu teiktajā. Tas pat mācās, lai ar laiku varētu pielāgoties jums. Izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču patiesībā tā ir tīra zinātne bez fantastikas.

ID. Vizzion from above with opened doors
ID. Vizzion seen from the front with incident light

Ar ID. VIZZION autonoma braukšana kļūst par realitāti. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai, automobilis vada sevi pats. Tas nozīmē, ka jūs brauciena laikā varat darīt, ko vien vēlaties: baudīt izcilu multivides izklaidi, koncentrēties uz darbu vai vienkārši atpūsties. Salona apgaismojums un temperatūra tiek automātiski pielāgota jūsu vēlmēm. Automobilī ir arī citas inovācijas, kas palīdz ne tikai jums, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. ID. VIZZION domā par visiem.

Projekcija, kas jūs vada. Progresīva tehnoloģija.

ID. VIZZION domā ne tikai par jums, bet arī par citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Tā augstas izšķirtspējas matricas tipa LED lukturi ar 8000 atsevišķi kontrolējamām gaismas diodēm spēj projicēt uz ceļa virtuālas gājēju pārejas. Tas nozīmē, ka gājēji var justies droši, zinot, ka ID. VIZZION viņus pamanīs, ļaujot droši šķērsot ceļu.

Paplašinātās realitātes saskarne. Virtuālā realitāte.

ID. VIZZION ir viens no pirmajiem elektromobiļiem pasaulē, kas sniedz ieskatu 2030. gadā, kad stūres vairs nebūs. Tā arī vairs nebūs vajadzīga, jo visu varēs vadīt intuitīvi ar žestiem un balsi. Vadības elementi ir virtuāli. Visu var redzēt ar jauktās realitātes brillēm. Izklausās pēc zinātniskās fantastikas. Taču drīz tā būs realitāte.

Salons. Kosmosa kuģis.

ID. VIZZION durvis ir atveramas pretējos virzienos, kas nodrošina ērtu piekļuvi iepriekš neredzētam salonam. Atvērtās telpas koncepcija ir kā liela atpūtas telpa, kur uzmanības centrā esat jūs. Iekārtojieties kādā no ergonomiskajiem sēdekļiem, ja vēlaties, aptumšojiet logus, aktivizējiet skaņas slāpēšanas funkciju un izmantojiet laiku darbam vai atpūtai.

the interior of the ID. Vizzion without a steering wheel

Piesakieties tūlīt un esiet soli priekšā pārējiem.

Regulāri saņemiet jaunākās ziņas par ID.3, rezervēšanas iespējām un elektromobilitāti.