2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

ID. modeļi. Elektromobilitātes nākotne

Mūsu atbilde rītdienas izaicinājumiem.

ID. modeļu klāsts piedāvā visu, ko sagaidat no nākotnes mobilitātes - tie ir elektriski, efektīvi un nerada izmešus, tādējādi nodrošinot risinājumu mūsu sabiedrībai, kas kļūst arvien mobilāka un urbānāka.

ID. Neo side

Nākotnes iedvesmots: ID. Neo

Kompakts no ārpuses un plašs salonā, ar viedo tīklu un intuitīvu vadības sistēmu. Kļūstiet par ID. 1st Special Edition īpašnieku pirmais un sajūtiet rītdienas mobilitāti.

Volkswagen ID.R, elektrisks sacīkšu automobilis, noliktava

ID.R: #challengeacceptID

ID.R ne tikai pārspēj pasaules sarežģītāko sacīkšu trašu rekordus. Tas ir arī iedvesmas avots citiem ID. klases automobiļiem. Un paraugs veselai nākotnes auto paaudzei.

Māju sajūta it visur: ID. Buzz

ID. Buzz seen from the side on a country road

Ar savu konceptauto, ID. Buzz, mēs atgriežam uz ceļiem leģendāro Camper. Vismodernākā tehnoloģija un elastīgas telpas koncepcija, kas nodrošina maksimālu brīvību, turpinās iepriecināt cilvēkus arī nākotnē. Ikona ar personību, kas izstrādāta cilvēkiem ar personību.

Side view of the ID. Crozz at the lake

Nākotnes gaidās: ID. Crozz

Ja jūs varētu mobilitāti izgudrot no jauna, kā tā izskatītos? Mēs esam izstrādājuši koncepauto, kas elektrizē jūsu ikdienas dzīvi. Mūsu vīzija par elektrisko krosoveru: ID. Crozz piedāvā lielu nobraucamo attālumu un braukšanas prieku ikvienam, kurš atrodas mājās pilsētā un pie dabas. Vai esat gatavs?

Mūsu vīzija par elektromobilitāti: ID. Vizzion

ID. Vizzion from above with opened doors

Vislabākais veids, kā paredzēt nākotni, ir izgudrot to pašam. Piemēram, ID. Vizzion, -  mūsu vīzija par premium klases sedanu, kas inteliģenti apvieno progresīvu dizainu un jaunu tehnoloģiju. Praktiskais pierādījums, ka nākotne jau sen ir sākusies.

woman in front of glass

Piesakieties jaunumiem un esiet priekšā laikam

Saņemiet jaunākās ziņas par rezervēšanu, elektrisko mobilitāti un ID. 1st Special Edition modeli.

Jūs varētu interesēt: