2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID Vizzion 180 degree view

Elektriskās mobilitātes vīzija: ID. VIZZION.

Labākais veids, kā prognozēt nākotni, ir radīt to. Tāpēc mēs aktīvi iesaistāmies rītdienas mobilitātes veidošanā. Ar visām mūsu vīzijām, idejām un tehniskajām iespējām. Tādā veidā mēs radām automobiļus, kas padara jūsu dzīvi vienkāršāku un labāku. Un tie lieliski parāda, ka nākotne ir sākusies jau sen.

Mūsu elektriskās mobilitātes vīzija.

Aprīkojums un dizains.

Ar ID. VIZZION autonoma braukšana kļūst par realitāti. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai, automobilis vada sevi pats. Tas nozīmē, ka jūs brauciena laikā varat darīt, ko vien vēlaties: baudīt izcilu multivides izklaidi, koncentrēties uz darbu vai vienkārši atpūsties. Salona apgaismojums un temperatūra tiek automātiski pielāgota jūsu vēlmēm. Automobilī ir arī citas inovācijas, kas palīdz ne tikai jums, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. ID. VIZZION domā par visiem.

 • Projekcija, kas jūs vada

  Progresīva tehnoloģija.

  ID. VIZZION domā ne tikai par jums, bet arī par citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Tā augstas izšķirtspējas matricas tipa LED lukturi ar 8000 atsevišķi kontrolējamām gaismas diodēm spēj projicēt uz ceļa virtuālas gājēju pārejas. Tas nozīmē, ka gājēji var justies droši, zinot, ka ID. VIZZION viņus pamanīs, ļaujot droši šķērsot ceļu.

 • Paplašinātās realitātes saskarne

  Virtuālā realitāte.

  ID. VIZZION ir viens no pirmajiem elektromobiļiem pasaulē, kas sniedz ieskatu 2030. gadā, kad stūres vairs nebūs. Tā arī vairs nebūs vajadzīga, jo visu varēs vadīt intuitīvi ar žestiem un balsi. Vadības elementi ir virtuāli. Visu var redzēt ar jauktās realitātes brillēm. Izklausās pēc zinātniskās fantastikas. Taču drīz tā būs realitāte.

 • Salons

  Kosmosa kuģis.

  ID. VIZZION durvis ir atveramas pretējos virzienos, kas nodrošina ērtu piekļuvi iepriekš neredzētam salonam. Atvērtās telpas koncepcija ir kā liela atpūtas telpa, kur uzmanības centrā esat jūs. Iekārtojieties kādā no ergonomiskajiem sēdekļiem, ja vēlaties, aptumšojiet logus, aktivizējiet skaņas slāpēšanas funkciju un izmantojiet laiku darbam vai atpūtai.

Jūs varētu interesēt: