2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Iepazīstiet jauno Arteon.

Forma, kas iemieso valdzinājumu.

Iepazīstiet jauno Volkswagen Arteon: tas ir automobilis ar spēcīgu, izteiksmīgu un unikālu raksturu, kas katru dienu padara citādu.

Dizains.

Aerodinamiskas kontūras, logi bez rāmjiem, satriecošs aizmugures dizains – Arteon turpina valdzināt arī pēc pirmās satikšanās reizes. Turklāt R-Line apdare piedāvā papildu ārējā dizaina elementus, kas izceļ šīs dinamiskās iezīmes.

 • Ārējais dizains

  Piesaista uzmanību. No jebkura skatpunkta.

  Arteon pagarinātās kontūras un garā riteņu garenbāze piešķir tam unikālu profilu un piedāvā daudz vietas, lai arī kur jūs sēdētu. Īpašu uzmanību piesaista sānu logi bez rāmjiem, kas iemieso kvalitāti un eleganci klasiska modeļa ar slīpo jumtu veidolā.

 • R-Line

  Pirmklasīgs dizains – no eleganta līdz sportiskam.

  Tiem, kuri vēlas vēl vairāk, Arteon R-Line piedāvā nepārspējamu komfortu, sportiskumu un dizainu.

  Uzzini vairāk
 • Aizmugurējo lukturu bloki

  Iespaidīga apgaismojuma koncepcija.

  Modernie LED aizmugurējo lukturu bloki piešķir Arteon aizmugures dizainam spēcīgu iespaidu un piedāvā izcili dinamisku apgaismojumu. Papildaprīkojumā iekļautie dinamiskie LED virzienrādītāji R-Line apdares versijā ir vēl viena eleganta iezīme, kas vienlaikus uzlabo drošību.

 • Uzraksts

  Arteon uzraksts.

  Arteon uzraksts aizmugurē liecina, ka no tā var sagaidīt vēl vairāk: apkārtējo skatieni un paliekošs iespaids ir garantēts.

Komforts.

Jaunā Arteon aprīkojums ir tikpat iespaidīgs kā pats automobilis. Tas katru braucienu padara par neatkārtojamu piedzīvojumu, kas atmodinās visas jūsu sajūtas.

 • Salons

  Laipni lūdzam kvalitātes pasaulē.

  Jaunajā Arteon jūs sagaida ārkārtīgi pievilcīgas aprīkojuma izvēles iespējas, izsmalcināti materiāli un inovatīvas komforta tehnoloģijas.

 • ergoComfort sēdekļi

  Mierīgs prāts jau pirms došanās ceļā.

  Iekārtojieties un baudiet izsmalcinātu salonu ar ekskluzīviem apdares materiāliem un izcilu komfortu. Par ērtībām katrā braucienā gādā ergoComfort sēdekļi, kas ir ļoti saudzīgi pret muguru un papildaprīkojumā pieejami ar Mistral Grey un Raven Grey krāsas Nappa ādas apdari. Pateicoties papildaprīkojumā iekļautajai 14 virzienos regulējamai sēdekļa pozīcijai, kā arī regulējamam muguras balstam un plašai vietai virs galvas un kāju nodalījumā, Arteon gādā par komfortu un mieru, pat pirms ir sasniegts galamērķis.

 • Daudzfunkcionālā stūre un aktīvais informācijas attēlojums.

  Informācija vēl nekad nav bijusi tik patīkama.

  Apsildāmā daudzfunkcionālā stūre ļauj vienmēr saglabāt kontroli pār automobili un attēloto informāciju braukšanas laikā. Turklāt inovatīvais aktīvais informācijas attēlojums nozīmē, ka tādi mērinstrumenti kā tahometrs, spidometrs un odometrs un pat detalizēta informācija par braucienu un dažādām palīgsistēmām ir izkārtota tieši jūsu acu priekšā mērinstrumentu paneļa vidū.

 • Easy Open

  Ceļošanas vieglums.

  Jaunajā Arteon komfortu un ērtības var izbaudīt jau pirms došanās ceļā. Bagāžas nodalījums ar iespaidīgu 563 litru ietilpību ir veidots pēc liela sedana standartiem. Pateicoties ar sensoru vadāmajai bagāžas nodalījuma atvēršanas sistēmai Easy Open, viss, kas nepieciešams, lai atvērtu elektriskās bagāžas nodalījuma durvis, ir kājas pavicināšana zem automobiļa aizmugurējās daļas. Elektriskās aizvēršanas funkcija ar laika aizkavi nozīmē, ka jūs varat aizvērt bagāžas nodalījuma durvis ar vienu pogas spiedienu, lai jūs varētu brīvi ielikt un izņemt bagāžu.

 • Paceļams/atbīdāms panorāmas jumts ar apgaismojumu.

  Iesēdieties un ļaujiet vaļu savām sajūtām.

  Jaunais Arteon piedāvā izcilu pārredzamību. Par to rūpējas arī apgaismojuma ieskautais paceļamais/nobīdāmais panorāmas jumts, kas ļauj salonā iespīdēt debesu gaismai, vienlaikus radot patīkamu apgaismojumu salonā.

  Uzzini vairāk

Palīgsistēmas.

Rūpīga uzmanība pievērsta ik detaļai: jaunais Arteon piedāvā pirmklasīgu dizainu apvienojumā ar braukšanas prieku. Tas ir līderis arī jaunu autovadītāja palīgsistēmu jomā.

 • Elektroniskais diferenciāļa bloķētājs

  Nevainojami izbraukt līkumus? Nekādu problēmu.

  Īsts braukšanas prieks: elektroniskais diferenciāļa bloķētājs uzlabo vilces spēku un stūres vadību, kad vēlaties izbraukt līkumus nedaudz dinamiskāk.

  Uzzini vairāk
 • Parkošanās palīgsistēma

  Smalka noparkošanās.

  Parkošanās palīgsistēma palīdz eleganti novietot automobili stāvvietā. Jums tikai jākontrolē akseleratora pedālis, sajūgs un bremzes. Visu pārējo izdara sistēma.

  Uzzini vairāk
 • Dinamiskās līkumu gaismas

  Līkumu izbraukšana gaismas ātrumā.

  Dinamiskās līkumu gaismas ar prognozējošo funkciju apgaismo ceļa līkumus, pirms sākat griezt stūri. Tas nozīmē, ka uz līkumotiem ceļiem jūs redzēsit un būsit redzams daudz labāk.

  Uzzini vairāk
 • Dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma

  Vispusīga apgaismība.

  Papildaprīkojumā pieejamā dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma optimizē autoceļa apgaismojumu, automātiski kontrolējot tālās gaismas un nodrošinot labāku redzamību uz ceļa.

  Uzzini vairāk
 • Avārijas bremzēšanas palīgsistēma

  Palīdz, kad viss nenotiek, kā plānots.

  Ārkārtas gadījumos avārijas palīgsistēma var brīdināt pasažierus un citus ceļu satiksmes dalībniekus, kā arī kontrolēti apstādināt Arteon.

  Uzzini vairāk
 • Priekšējās satiksmes uzraudzības sistēma

  Uzrauga priekšā esošo ceļu.

  Priekšējās satiksmes uzraudzības sistēma ar pilsētas bremzēšanas palīgsistēmu un gājēju uzraudzības funkciju uzrauga priekšā esošo satiksmi un palīdz autovadītājam iespējamas avārijas bremzēšanas gadījumā.

  Uzzini vairāk
 • Sastrēgumu palīgsistēma

  Palīdzība lēnas satiksmes apstākļos.

  Papildaprīkojumā pieejamā inovatīvā sastrēgumu palīgsistēma var palīdzēt autovadītājam lēnas satiksmes apstākļos un tādējādi novērst avārijas, kas rodas sastrēgumu laikā.

  Uzzini vairāk

Informācijas un izklaides sistēmas.

Baudiet pirmklasīgu komunikācijas un navigācijas aprīkojumu un palutiniet savas ausis ar papildaprīkojumā pieejamo augstākās klases skaņas sistēmu jaunajā Arteon.

 • DYNAUDIO Confidence skaņas sistēma

  Ceļojums skaņas pasaulē.

  Jūs neticēsit savām ausīm. Baudiet pirmklasīgu skaņu ar Composition Media radio, papildaprīkojumā pieejamo augstākās klases skaņas sistēmu DYNAUDIO Confidence un papildaprīkojumā pieejamo DAB+.

  Uzzini vairāk
 • Navigācija

  Navigācija var būt tik vienkārša.

  Papildaprīkojumā ir pieejamas divas ļoti ērti lietojamas navigācijas sistēmas: Discover Media un Discover Pro.

  Uzzini vairāk
 • Tālruņa sistēma

  Zvanīt ir drošāk, kad abas rokas ir uz stūres.

  Ja vēlaties, jūs varat būt sasniedzams arī braukšanas laikā. Papildaprīkojumā pieejamā Comfort vai Business mobilā tālruņa saskarne ļauj turēt abas rokas uz stūres un koncentrēties uz ceļu.

  Uzzini vairāk
 • Projekcijas ekrāns

  Uzmanības centrā.

  Projekcijas ekrāns galveno ar braukšanu saistīto informāciju attēlo tieši jūsu redzes laukā. Braukšanas ātrums, ceļa zīmes un palīgsistēmu darbība, kā arī brīdinājumi un navigācijas sistēmas paziņojumi tiek attēloti tieši augstas kvalitātes projekcijas ekrānā uz vējstikla.

Savienojamība.

Inovatīvas tehnoloģijas, kas uzlabo braukšanas kvalitāti.

 • Car-Net App-Connect

  Izmantojiet savas lietotnes Volkswagen automobilī.

  Visas svarīgākās viedtālruņa funkcijas jūs varat pārvaldīt automobiļa viduskonsolē. Zvani, ziņojumi un mūzika ir viena pogas spiediena attālumā. Volkswagen to sauc par App-Connect. Trīs inovatīvas tehnoloģijas, kas ļauj jums integrēt viedtālruņa saturu informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānā: MirrorLink™, Apple CarPlay™ un Google Android Auto™.

  Uzzini vairāk
 • Car-Net Security & Service

  Aizsardzība. Jums un jūsu automobilim.

  Kad ir plānota nākamā automobiļa apkope? Cik daudz degvielas palicis degvielas tvertnē? Car-Net Security & Service tiešsaistes pakotne ļauj piekļūt svarīgākajiem automobiļa datiem un tieši sazināties ar attiecīgajām Volkswagen kontaktpersonām. Ārkārtas zvanu pakalpojums palīdz pat ļoti nopietnu situāciju gadījumā.

  Uzzini vairāk
 • Car-Net Guide & Inform

  Braukt bezsaistē? Nekad vairs.

  Ar papildaprīkojumā pieejamo Car-Net Guide & Inform pakotni jūs būsit labāk informēts, esot ceļā. Jūs varat, piemēram, reāllaikā noskaidrot, vai veidojas vai ir beidzies sastrēgums, un jūsu maršruts tiks pielāgots automātiski. Īpaša tiešsaistes funkcija ļauj atrast interesantus galamērķus tuvējā apkārtnē vai tuvāko stāvvietu vai degvielas uzpildes staciju.

  Uzzini vairāk

Apbalvojumi.

Aksesuāri.

Cenas.

Uzziniet Arteon cenas.

Nākamās darbības.