2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Caddy

Caddy.

Tiek galā praktiski ar jebkuru uzdevumu.

Katra diena nes jaunus izaicinājumus, kam nepieciešami ātri un profesionāli risinājumi. Ar Caddy jums ir automobilis, kas sniedz labāko atbalstu praktiski jebkurā situācijā. Viegli manevrējamais un kompaktais Caddy ir funkcionāls, elastīgs un daudzpusīgs, sniedzot jums visu nepieciešamo, lai jūs klientu acīs radītu par sevi profesionālu iespaidu.

Viegli iekraut, droši pārvadāt.

Caddy Kasten kravas ietilpība ir līdz pat 3,7 m3, bet Caddy Kombi – līdz 3,2 m3. Atjautīgā uzglabāšanas sistēma ievērojami atvieglo jūsu darbu. Starpsienas, drošības restes un daudzās stiprinājumu vietas ļauj droši transportēt kravu.

Taupīgs.

Automobilī Caddy Kasten pieejami dzinēji, kas lepojas ar iespaidīgi vienmērīgu darbību un taupību. Katrs dzinējs standarta komplektācijā tiek aprīkots ar BlueMotion tehnoloģiju un atbilst Euro 6 izmešu standartam.

Komforts ikdienā.

Automobilis Caddy Kasten piedāvā plašu komforta aprīkojuma klāstu – viedos mobilos tiešsaistes pakalpojumus, kas ļauj ātrāk nokļūt nākamajā galamērķī, kā arī augstas kvalitātes informācijas un izklaides sistēmas un apsildes un gaisa kondicionēšanas sistēmas, kas padara jūsu darba dienu vēl ērtāku.

Caddy PROFI.

Apdare.

Nākamās darbības