2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
Jaunais e-Golf

Jaunais e-Golf.

Atbalstiet pārmaiņas, bet turpiniet braukt ar Golf.

Tīra elektriskā piedziņa ir ideālais mobilitātes risinājums īsiem pārbraucieniem, piemēram, pilsētu teritorijās. Ar jauno e-Golf jūs varat doties arī ārpus pilsētas. Ar to nobraucamais attālums ir 300 km

Aprīkojums un dizains

Ikvienu Volkswagen automobili raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un skaidra dizaina valoda. Neskaitāmas pielāgošanas iespējas ļauj jums radīt arī savu unikālo e-Golf. Lielā izvēle jūs pārsteigs.

Efektivitāte

e-Golf pieņem šodienas izaicinājumus un apmierina mūsdienu sabiedrības prasības: jaudīgais, praktiski nedzirdamais elektromotors nodrošina iespaidīgu paātrinājumu un ekonomisku braukšanu vienlaikus. Turklāt e-Golf uzlādi atvieglo viedā uzlādes vadība.

Informācijas un izklaides sistēma

Neatkarīgi no tā, vai jums jāzvana braukšanas laikā, nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku, e-Golf piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernu tehnoloģiju.

Autovadītāja palīgsistēmas

Jūsu e-Golf iebūvētās viedās autovadītāja palīgsistēmas gādā par lielāku braukšanas komfortu un var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat izvairīties no tām. Pat ja pamanāt tās tikai retos gadījumos, ir patīkami apzināties, ka tādas ir.

Komforts

Baudiet komfortu savā e-Golf. Tā plašais pamataprīkojums, vienkāršā vadība un daudzās ērtās papildfunkcijas ļauj tajā vēsā mierā baudīt katru dienu.

Apdare.

e-Golf ir pieejams plašs aprīkojuma līniju klāsts.

  • E-Golf

    no 40 415 EUR

    Pilnībā elektrisks. Tagad ar vienu uzlādi nobrauciet līdz pat 300 km.

    Apskatīt cenas

Nākamās darbības