2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18
e-up!

e-up!

Brauciet, izmantojot elektrību.

Vai vēlaties pāriet uz braukšanu, izmantojot elektrību? Tas būs vienkārši, ja izmantosit modeli e-up!. Braukšanu ar šo modeli aizraujošu padara tā jaudīgais elektriskais dzinējs, kas darbojas, neradot izmešus, un var nobraukt līdz pat 160 km lielu attālumu. Atklājiet e-up! īpašības, kas padara to par ideāli piemērotu sabiedroto ikdienā.

Aprīkojums un dizains

Visus Volkswagen modeļus raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un vienkāršs, skaidrs dizains. Varat izmantot dažādas pielāgošanas opcijas, lai izveidotu savu unikālu e-up! modeli. Ir pieejams neticami daudz iespēju.

Efektivitāte

Jūsu e-up! mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Šis dzinējs ir ideāli piemērots, ja jums patīk braukt un darāt to bieži, tomēr vēlaties samazināt enerģijas patēriņu.

Informācijas un izklaides sistēma

Vai braukšanas laikā vēlaties veikt zvanu, pieprasīt jaunāko informāciju par satiksmi, nokļūt galamērķī, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku? e-up! piedāvā dažādas iespējas mūsdienu tehnoloģijas vienkāršai un nesarežģītai lietošanai.

Vadītāja palīgsistēmas

Jūsu e-up! iekļautās viedās vadītāja palīgsistēmas nodrošina ērtāku braukšanu, kā arī var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat tās novērst. Pat tad, ja izmantosit šo tehnoloģiju reti, tās esamība automašīnā radīs drošības izjūtu.

Komforts

Iekārtojieties ērti savā e-up!. Pateicoties automašīnas plašajam pamataprīkojumam, vienkāršai lietošanai un daudzām ērtām papildu iespējām, ikdienas braukšana sagādās daudz prieka.

Apdare.

e-up! ir pieejams plašs aprīkojuma līniju klāsts.

  • e-up!

    no 27 154 EUR

    Pilnībā elektrisks, pilnībā piemērots ikdienas darbiem - e-up! apvieno savas apkārtējās vides apzināšanos un taupību ar izcilu komfortu un daudzām papildiespējām.

    Apskatīt cenas

Nākamās darbības