2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Golf R.

Kad tehnoloģija nevis vienkārši progresē, bet lido.

Golf R ir tik jaudīgs kā vēl nekad un lieliski atspoguļo, cik ātri attīstās tehnoloģijas: ar 228 kW (310 ZS) jaudu, 400 Nm griezes momentu un dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG tas iemieso autosporta kaislību ar sportiskām aprīkojuma detaļām un iespaidīgu veiktspēju.

Veiktspēja.

No sacīkšu trases tieši uz ceļa: pateicoties pastāvīgajai 4MOTION četru riteņu piedziņai un jaudīgam TSI dzinējam ar turbokompresoru un tiešās iesmidzināšanas sistēmu jūs varat baudīt izcilu braukšanas kvalitāti. Ar jauno 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG jūs varēsit baudīt arī efektīvu paātrinājumu, nezaudējot vilci.

Aprīkojums un dizains.

Pirmklasīgs aprīkojums apvienojumā ar sportisku izskatu, tīru dizainu valodu un R sērijai raksturīgiem elementiem padara jūsu Golf R unikālu. Plašais pieejamo detaļu klāsts nozīmē, ka jūs arī varat izvēlēties dažādus aprīkojuma elementus.

Autovadītāja palīgsistēmas.

Inteliģentas autovadītāja palīgsistēmas var palielināt braukšanas komfortu un palīdzēt tikt galā kritiskās situācijās vai izvairīties no tām pavisam.

Informācijas un izklaides sistēmas.

Golf R informācijas un izklaides sistēmas atbilst augstām prasībām – standartaprīkojumā iekļauts skārienekrāns, papildaprīkojumā pieejama žestu kontrole un daudz kas cits.

Cenas.

Uzziniet Golf R modeļa cenas.

Golf.

Nākamās darbības