2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Jaunais Golf Sportsvan.

Iekāpiet un jūtieties kā mājās.

Uzziniet, kas jūs sagaida jaunajā Golf Sportsvan.

Komforts.

Plašums, kas pārsteigs. Jaunajā Golf Sportsvan ir pietiekami daudz vietas gan lielai ģimenei, gan bagāžai. Turklāt, pateicoties paaugstinātam sēdvietu novietojumam, jūs varēsiet ne tikai labāk pārskatīt ceļu, bet arī vieglāk iekāpt automobilī un izkāpt no tā.

 • Nolokāmie galdiņi.

  Nolokāmi zibenīgi! Comfortline aprīkojuma versijā uzstādītie nolokāmie galdiņi un kabatas priekšējos sēdekļos brauciena laikā sagādā papildu ērtības aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.

 • Mantu uzglabāšana.

  Glabājiet nepieciešamās lietas ērti aizsniedzamā un viegli pārredzamā vietā. Tam noderēs gan centrālajā panelī iebūvētais sīklietu nodalījums, gan vairāki citi nodalījumi, kas ergonomiski izvietoti automobiļa salonā. Piemēram, atvēsināmo cimdu nodalījumu var izmantot, lai uzglabātu ceļojumā nepieciešamās mantas.

 • Nodalījumi durvīs.

  Katrreiz citā vietā. Bet vienmēr tieši tur, kur nepieciešams. Mantu glabāšanai paredzētie nodalījumi durvīs ļauj uzglabāt neliela izmēra mantas, lai nepieciešamās lietas atrašana būtu pēc iespējas ērtāka un ātrāka.

 • Bīdāmi aizmugurējie sēdekļi.

  Radiet tik daudz vietas, cik jums nepieciešams. Aizmugurējais sēdeklis ir ne tikai sadalīts divās daļās, to var arī nolocīt un pagarināt.

Dizains.

Brauciet skaisti. Golf Sportsvan klasiski elegantais dizains un interjers iekaros jūsu simpātijas nekavējoties.

Vadītāja palīgsistēmas.

Brauciet mierīgi, pateicoties tehnoloģijām, kas palīdz ceļu satiksmes drošībai. Inteliģentās vadītāja palīgsistēmas jaunajā Golf Sportsvan sniedz papildu komfortu, tajā pašā laikā asistējot kritiskos brīžos, kad palīdzība ir nepieciešama visvairāk.

Informācijas un izklaides sistēmas.

Neatkarīgi no tā, vai jums braukšanas laikā jāveic zvans, nepieciešama aktuālākā satiksmes informācija, jāizmanto navigācijas sistēma, vai jūs vienkārši vēlaties klausīties savu iecienīto mūziku, – jūsu Golf Sportsvan piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernās tehnoloģijas.

Apdare.

Golf Sportsvan ir pieejams plašs aprīkojuma līniju klāsts.

 • Trendline

  no 18 353 EUR

  Daudzpusīgā Golf Sportsvan Trendline plašā salona dizainu iespējams pilnībā pielāgot Jūsu vajadzībām.

  Apskatīt cenas
 • Comfortline

  no 20 134 EUR

  Komfortablais Golf Sportsvan Comfortline ir uzlabotas labsajūtas iemiesojums.

  Apskatīt cenas
 • Highline

  no 24 051 EUR**

  Greznais Golf Sportsvan Highline izceļas ar modernām, elegantām detaļām un izsmalcinātu funkcionalitāti.

  Apskatīt cenas

Nākamās darbības