2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Daudzpusīgāks par praktiski jebkuru vieglo automobili.

Golf ir automobilis, kas paaudzi paaudzē veidojis pats savu automobiļu klasi. Un šobrīd jaunais Golf uzstāda jaunu standartu nākamajai paaudzei.

Sākot no

Sākot no

Aprīkojums un dizains

Klasisks Golf: sportisks, dinamisks un izteiksmīgs. Jaunā Golf satriecošais dizains atbildīs augstām prasībām – kā jau tas pieklājas automobilim, kura vārdā nosaukta vesela klase.

Efektivitāte

Jaunā Golf dzinēji ir ideāli piemēroti tiem, kuriem patīk braukt un braukt daudz, kā arī ierobežot degvielas patēriņu: progresīva tehnoloģija efektīvai vadībai un dinamiskai jaudas pārnesei.

Informācijas un izklaides sistēmas

Neatkarīgi no tā, vai jums jāzvana braukšanas laikā, nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku, Golf piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernu tehnoloģiju.

Autovadītāja palīgsistēmas

Jūsu Golf iebūvētās viedās autovadītāja palīgsistēmas gādā par lielāku braukšanas komfortu un var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat izvairīties no tām. Pat ja pamanāt tās tikai retos gadījumos, ir patīkami apzināties, ka tādas ir.

Komforts

Baudiet komfortu savā Golf. Tā plašais pamataprīkojums, vienkāršā vadība un daudzās ērtās papildfunkcijas ļauj tajā vēsā mierā baudīt katru dienu.

 • Golf GTI

  no 26 965 EUR

  Neapstrīdama dinamika: jaunā Golf GTI piedāvājumā ietilpst 169 kW (230 ZS) liela jauda, sportisks aprīkojums un enerģiju izstarojošs dizains.

  Lejuplādēt cenu lapu
 • Golf R-Line

  no 23 318 EUR

  Pirmklasīgs aprīkojums: jaunais Golf R-Line garantē augstāko kvalitāti ikkatrā detaļā.

  Lejuplādēt cenu lapu

Pārsteidzoši labi aprīkots.

Golf.

Ietaupiet līdz 3 000 €!

Īpašā cena no 15 469 €.
Īpašais piedāvājums spēkā no 02.10.2017. līdz 31.12.2017.

Apskatīt īpašo piedāvājumu

Nākamās darbības