2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
id buzz 180 degree view

Visur kā mājās. ID. BUZZ.

Mēs ticam, ka mobilitātes nākotnes veidošana nozīmē elektromobilitāti visiem. Ar maksimālu brīvību, entuziasmu un personību. Mēs izstrādājam automobiļus, kas stāsta par to braucējiem. Un kā viņi dzīvo. Tāpēc mēs strādājam ar lielām idejām un pievēršamies katrai mazākajai detaļai, kas padarīs nākotni labāku visiem.

Visur kā mājās.

Aprīkojums un dizains.

Volkswagen ID. Buzz ir ģimenes draugs. Un pavadonis saspringtajā ikdienā. Šis automobilis piedāvā visu, kas padara dzīvi vieglāku: mūsdienīgu komfortu, pilnīgi jaunu salona dizainu un jau drīzumā arī pilnībā autonomu braukšanu. Tādā veidā jūs no automobiļa vadītāja varat kļūt par pasažieri, lai varētu darīt visu, ko vien sirds kāro.

 • Ietilpības brīnums

  Gatavs aizraujošākajiem dzīves piedzīvojumiem.

  Lai jūs vienmēr justos ērti ID. Buzz, mēs esam pievērsuši uzmanību optimālam vietas izmantojumam. Ietilpīgajā bagāžas nodalījumā ir daudz vietas lielām idejām. Turklāt, ja vēlaties, veicot pāris darbības, varat atbrīvot salonā vēl vairāk vietas. Pavisam vienkārši - pateicoties pielāgojamam sēdekļu izkārtojumam.

 • Paplašinātās realitātes projekcijas ekrāns

  Augsta tehnoloģija revolucionāriem.

  ID. Buzz ir revolucionārs automobilis. Tā paplašinātās realitātes projekcijas ekrāns projicē navigācijas informāciju automobiļa priekšā uz ceļa. Pateicoties paplašinātās realitātes funkcijai, bultiņas vienmēr rāda precīzu virzienu, kurā jums jādodas. Tādā veidā jūs varat nonākt galamērķī, nenovēršot acis no ceļa.

 • LED acis

  Acu skatiens uz vissvarīgāko.

  Tradicionālo apaļo lukturu vietā ID. Buzz ir inteliģentas LED “acis”, kas aktīvi komunicē ar automobiļa vadītāju un gājējiem. Piemēram, ja vēlaties nogriezties, lukturi spīd attiecīgajā virzienā. Turklāt, ja ID. Buzz pamana ceļa malā gājējus vai velosipēdistus, tas var pat “skatīties” uz tiem un ar gaismas signāliem pievērst viņu uzmanību. Diezgan progresīvi, vai ne?

 • Skārienpanelis

  Stūres revolūcija.

  ID. Buzz ir ārkārtīgi viegli vadīt, jo viss ir intuitīvi izkārtots, domājot par automobiļa vadītāju. Autovadītāja zonā vairs nav pogu. Pateicoties stūrē iestrādātajam skārienpanelim, viens pieskāriens ir viss, kas nepieciešams, lai izmantotu tās funkcijas. Viens pieskāriens stūrei, un jūs būsiet gatavs savam nākamajam piedzīvojumam.

Jūs varētu interesēt: