2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID. Crozz 180 grādu skats

Gatavs tad pat, kad jūs: ID. CROZZ.

Ja mobilitāti varētu radīt no jauna, ko jūs darītu? Mums ir vīzija, kas ietver elektroenerģijas izmantošanu ikdienā. Elektromobilis, kas padara jūsu dzīvi labāku. Tik inteliģents, ka tas jūs saprot. Ikkatru vārdu. Un tik savienots, ka ir jums tik tuvu kā nekad. Pateicoties tehnoloģijai, kas ļauj jums doties uz priekšu. Piešķir brīvībai jaunu nozīmi. Un iedvesmo jūs atklāt jaunas lietas.

Gatavs tad pat, kad jūs.

Aprīkojums un dizains.

Volkswagen radītais prototips ID. Crozz iemieso elektriskās mobilitātes nākotni. Tajā ir papilnam inovāciju, kas ļauj jums dinamiski un klusi slīdēt pa ceļa līkumiem un pagriezieniem. Un kādudien nākotnē automobilis spēs pat vadāt jūs, ja vien to vēlēsities – tā, lai jūs varētu vienkārši apsēsties un izbaudīt ainavu. Ak, jā, starp citu, ar šo digitāli savienoto automobili jūs varat pat sarunāties. Sasveicinieties ar savu brīvību.

 • Ietilpības brīnums

  Vairāk vietas idejām.

  ID. Crozz tika izstrādāts, lai sniegtu jums vairāk brīvības. Un brīvas vietas. Tāpēc īpašu uzmanību mēs pievērsām tam, lai atbrīvotos no visa liekā. Piemēram, B balstiem. Arī aizmugurējos sēdekļus un viduskonsoli var pavisam vienkārši pielāgot. Lai vienmēr būtu vieta visam, kas ir svarīgs.

 • Pilnpiedziņa

  Brīvība, lai arī kurp jūs dotos.

  ID. Crozz ved jūs uz priekšu. Un ar pilnpiedziņu ir iespējams nokļūt praktiski jebkur. Pateicoties jaunām tehnoloģijām, ar pilnībā uzlādētu akumulatoru drīz būs iespējams nobraukt līdz 500 km. Tāpēc aizmirstiet par ikdienu un vienkārši dodieties ceļā. Vienatnē vai kopā ar cilvēkiem, kuri jums ir svarīgi. Tas ir diezgan sportisks. Un nerada izmešus.

 • Autonoma braukšana

  Vairāk laika sev.

  Vadiet pats vai ļaujiet automobilim braukt pašam. ID. Crozz piedāvā izvēli. Viens pieskāriens stūrei, un ID. Pilot pārņem automobiļa vadību. Vai arī iespēja sniegt norādījumu ar balss vadību. Autonomajā režīmā tiek kontrolēta pat stūre, lai jūs varētu veltīt vairāk laika patiešām svarīgām lietām. Piemēram, baudīt lauku ainavu. Vai labu grāmatu. Varbūt pagaidām tas joprojām izklausās pēc sapņa, bet tas noteikti patiks visiem.

Jūs varētu interesēt: