2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Īsto sajūtu mednieks

Īsto sajūtu mednieks

100% pikaps. 100% augstākā kvalitāte.

Nepārspējams uz bezceļiem, izveicīgs uz asfalta. Jaunais Amarok piedāvā visu, ko vien var sagaidīt no ekskluzīva un daudzpusīga augstākās klases apvidus automobiļa – sportisku izskatu un izturīgu konstrukciju apvienojumā ar iespaidīgu jaudu.

Radīts, lai sniegtu maksimālu braukšanas prieku.

Asfalts, zemes ceļš vai grants – jaunajā Amarok jūs varēsiet baudīt ekskluzīvu braukšanas komfortu praktiski uz jebkāda ceļa seguma. Tas apvieno augstu klīrensu un labāko stabilitāti ar pārbaudīto 4MOTION visu riteņu piedziņu. Rezultāts ir izcila vilkme praktiski jebkurā situācijā – pat ar lielu noslodzi un smagu kravu.

Tik jaudīgs kā neviens cits.

Sešu cilindru 3,0 l dīzeļdzinējs ar turbokompresoru un 150 kW1 vai 165 kW2 jaudu nodrošina pietiekami daudz rezervju pat vissarežģītākajās situācijās. Virsspiediena funkcija sniedz papildu jaudu, kas atkarībā no braukšanas apstākļiem īslaicīgi uzlabo V6 165 kW TDI dzinēja veiktspēju līdz 180 kW.

Lielākā plašuma izjūta klasē.

Jaunā Amarok salons lepojas ar plašu telpu un daudzām mantu novietnēm, tai skaitā sīklietu novietni priekšējā panelī, ietilpīgiem nodalījumiem zem priekšējiem sēdekļiem un četriem glāžu turētājiem. Neskaitāmās papildaprīkojuma izvēles iespējas padara braukšanu ērtu un drošu.

Palīdzība maksimālam braukšanas priekam.

Drošība, braucot praktiski pa jebkuru ceļa segumu: jaunais Amarok ir vienīgais pikaps savā klasē, kas standarta komplektācijā ir aprīkots ar automātisko pēcsadursmes bremzēšanas palīgsistēmu, 17 collu disku bremzēm priekšā un 16 collu disku bremzēm aizmugurē. Turklāt piekabes stabilizācijas sistēma nodrošina labāko iespējamo aizsardzību pret piekabes līgošanos.

Apdare.

Nākamās darbības