2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Passat Alltrack.

Piemērots jebkādai ceļa virsmai.

Vai vēlaties ieraudzīt kaut ko jaunu? Vai vēlaties šķērsot valstu robežas? Neatkarīgi no tā, ko esat ieplānojis, ar Passat Alltrack vienmēr varēsit kontrolēt situāciju. Par to gādās ne tikai 4MOTION visu riteņu piedziņa ar augstu griezes momentu, bet arī īpašā programma braukšanai bezceļa apstākļos, kas turklāt nodrošinās uzticamu palīdzību, braucot bezceļa apstākļos.

Aprīkojums un dizains

Visus Volkswagen modeļus raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un vienkāršs, skaidrs dizains. Varat izmantot dažādas pielāgošanas opcijas, lai izveidotu savu unikālu Passat Alltrack modeli. Ir pieejams neticami daudz iespēju.

Informācijas un izklaides sistēma

Vai braukšanas laikā vēlaties veikt zvanu, pieprasīt jaunāko informāciju par satiksmi, nokļūt galamērķī, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku? Passat Alltrack piedāvā dažādas iespējas mūsdienu tehnoloģijas vienkāršai un nesarežģītai lietošanai.

Vadītāja palīgsistēmas

Jūsu Passat Alltrack iekļautās viedās vadītāja palīgsistēmas nodrošina ērtāku braukšanu, kā arī var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat tās novērst. Pat tad, ja izmantosit šo tehnoloģiju reti, tās esamība automašīnā radīs drošības izjūtu.

Efektivitāte

Jūsu Passat Alltrack mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Šis dzinējs ir ideāli piemērots, ja jums patīk braukt un darāt to bieži, tomēr vēlaties samazināt enerģijas patēriņu.

Komforts

Iekārtojieties ērti savā Passat Alltrack. Pateicoties automašīnas plašajam pamataprīkojumam, vienkāršai lietošanai un daudzām ērtām papildu iespējām, ikdienas braukšana sagādās daudz prieka.

Alltrack

  • Ziemas pakete
  • Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē
  • Automātiskais gaisa kondicionētājs "Climatronic" ar 3-zonu temperatūras kontroli
  • Ādas apdares multifunkcionāla stūre
  • Vieglmetāla diski "Ancona" R17

Alltrack

Ziemas pakete
Parkošanās sensori priekšā un aizmugurē
Automātiskais gaisa kondicionētājs "Climatronic" ar 3-zonu temperatūras kontroli
Ādas apdares multifunkcionāla stūre
Vieglmetāla diski "Ancona" R17
Lūdzu, izvēlieties dzinēju un pārnesumkārbu
Nav atrasti atbilstoši modeļi
Efektivitātes klase

European Union energy label.

Cenas.

Uzziniet Passat Alltrack universiāļa modeļa cenas.

Nākamās darbības