2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Passat Variant GTE.

Passat Variant GTE. Plug-in hibrīdauto, kas neatzīst kompromisus.

Ar skatu nākotnē — pateicoties efektīvajai plug-in hibrīda tehnoloģijai, modelis Passat Variant GTE nodrošina jaudīgu braukšanu un vienlaikus ir ļoti ekonomisks un ērts transportlīdzeklis.

Aprīkojums un dizains

Visus Volkswagen modeļus raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un vienkāršs, skaidrs dizains. Varat izmantot dažādas pielāgošanas opcijas, lai izveidotu savu unikālu Passat Variant GTE modeli. Ir pieejams neticami daudz iespēju.

Informācijas un izklaides sistēma.

Vai braukšanas laikā vēlaties veikt zvanu, pieprasīt jaunāko informāciju par satiksmi, nokļūt galamērķī, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku? Passat Variant GTE piedāvā dažādas iespējas mūsdienu tehnoloģijas vienkāršai un nesarežģītai lietošanai.

Vadītāja palīgsistēmas

Jūsu Passat Variant GTE iekļautās viedās vadītāja palīgsistēmas nodrošina ērtāku braukšanu, kā arī var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat tās novērst. Pat tad, ja izmantosit šo tehnoloģiju reti, tās esamība automašīnā radīs drošības izjūtu.

Efektivitāte

Jūsu Passat Variant GTE mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Šis dzinējs ir ideāli piemērots, ja jums patīk braukt un darāt to bieži, tomēr vēlaties samazināt enerģijas patēriņu.

Komforts

Iekārtojieties ērti savā Passat Variant GTE. Pateicoties automašīnas plašajam pamataprīkojumam, vienkāršai lietošanai un daudzām ērtām papildu iespējām, ikdienas braukšana sagādās daudz prieka.

Apdare.

Passat Variant GTE ir pieejams plašs aprīkojuma līniju klāsts.

  • GTE

    no 42 692 EUR

    Passat Variant ar Plug-in Hybrid piedziņu. Dinamisks un draudzīgs apkārtējai videi.

    Apskatīt cenas

Nākamās darbības