2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Jaunais Passat Variant.

Augsts komforta līmenis labākai dzīvei.

Vai esat viens no tiem aizņemtajiem cilvēkiem, kuri bieži dodas komandējumos vai atbild par ģimenes ikdienas dzīvi? Tādā gadījumā svarīgs aspekts ir uzticams automobilis. Jaunais Passat piedāvā tieši to un vēl vairāk, jo tā uzdevums ir atvieglot jūsu darbu. Pateicoties intuitīvām funkcijām, braukšana ikdienā kļūst par pieredzi, ko baudīt augstā komfortā.

image

Noliktavas izpārdošana.

Lielākā un šī gada pēdējā Passat noliktavas izpārdošana ir klāt!

Dizains.

Jaunā Passat izteiksmīgais dizains izstaro elegantu tīrību un pārliecību. Tā dinamiskās proporcijas ļauj nojaust par jaudu, kas slēpjas zem dzinēja pārsega.

 • Virsbūve

  Elegance un dinamika — kā punkts uz “i”.

  Veiksmīga sportiskuma un harmonisku kontūru kombinācija. Dinamiskais dizains ar izteiksmīgu apgaismojuma dizainu piešķir jaunajam Passat pārliecinošu izskatu.

  Uzzināt vairāk
 • Diski

  Atstājiet iespaidu: diski

  Passat pievilcīgo dizainu izceļ plašs klāsts sportisku un elegantu vieglmetāla disku.

  Uzzināt vairāk
 • Salons

  Uzlabota plašuma koncepcija.

  Salona aprīkojums ne tikai nodrošina augstu komforta līmeni, bet arī rada patīkamu plašuma izjūtu. Īpaši jāizceļ kvalitatīvie sēdekļi un apdare.

  Uzzināt vairāk
 • IQ.LIGHT – LED matricas tipa priekšējie lukturi

  Nevienam nepatīk “apžilbinātāji”.

  Neapžilbinošs apgaismojums gandrīz visās situācijās: papildaprīkojumā pieejamā IQ. LIGHT sistēma ar Matrix LED priekšējiem lukturiem ar dinamisko apgaismojuma palīgsistēmu un progresīvu staru kūļa kontroli izgaismo ceļu tālāk un spožāk, netraucējot citus ceļu satiksmes dalībniekus.

  Uzzināt vairāk
 • Dinamiskās līkumu gaismas

  Līkumu izbraukšana gaismas ātrumā.

  Dinamiskās līkumu gaismas ar prognozējošo funkciju apgaismo ceļa līkumus, pirms sākat griezt stūri. Tas nozīmē, ka uz līkumotiem ceļiem jūs redzēsit un būsit redzams daudz labāk.

 • Fona apgaismojums

  Izveidojiet individuālus apgaismojuma akcentus.

  Papildaprīkojumā pieejamais fona apgaismojums ar regulējamu intensitāti rada iespaidīgu un unikālu plašuma izjūtu.

  Uzzināt vairāk

Komforts.

Passat atstāj iespaidu visdažādākajos veidos — ar ērtām funkcijām, kas uzlabo jūsu labsajūtu gan īsos, gan garos pārbraucienos.

 • Digital Cockpit sistēma

  Augsta izšķirtspēja un interaktivitāte.

  Analogie mērinstrumenti ir pagātne. Jūs varat aizstāt klasiskos apaļos mērinstrumentus ar augstas izšķirtspējas displeju. Inovatīvā Digital Cockpit sistēma var sniegt jums vairāk informācijas nekā tikai par braukšanas ātrumu un atlikušās degvielas daudzumu.

  Uzzināt vairāk
 • Easy Open sistēma

  Ērts veids, kā atvērt bagāžas nodalījumu.

  Iedomājieties — jūsu atpūta sākas jau pirms došanās ceļā. Easy Open sistēma ļauj atvērt elektriskās bagāžas nodalījuma durvis ar vienkāršu kustību.

  Uzzināt vairāk
 • Bagāžas nodalījums

  Vieta lielām un mazām lietām.

  Viens no spēcīgākajiem pārdošanas argumentiem: lielais Passat Variant bagāžas nodalījums ar plašām uzglabāšanas un nostiprināšanas iespējām.

  Uzzināt vairāk
 • Panorāmas jumts

  Iesēdieties un ļaujiet vaļu savām sajūtām.

  Jaunais Passat piedāvā izcilu pārredzamību. Par to rūpējas arī apgaismojuma ieskautais paceļamais/nobīdāmais panorāmas jumts, kas ļauj salonā iespīdēt gaismai, vienlaikus radot patīkamu apgaismojumu salonā.

  Uzzināt vairāk
 • Air Care Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēma

  Pielāgota jūsu vajadzībām.

  Pateicoties dalītām klimata zonām, Air Care Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj autovadītājam, blakussēdētājam un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem iestatīt savu individuālo komforta temperatūru.

  Uzzināt vairāk

IQ.Drive.

Volkswagen IQ. DRIVE apzīmē inteliģentas autovadītāja palīgsistēmas. Visas tās sistēmas, kas mums ir jau šobrīd, tās, kas tiek izstrādātas rītdienai, un tās, kas tiek pētītas izmantošanai nākotnē. IQ.DRIVE apzīmē arī inovatīvas idejas ar skaidru mērķi: jūsu komforts un drošība.

 • Braukšanas palīgsistēma

  Baudiet komfortu, nospiežot tikai vienu pogu.

  Iedomājieties, ka Passat palīgsistēmas daļēji pārņem kontroli pār braukšanu. Tas nozīmē, ka brauciens kļūst ērtāks un mierīgāks, pateicoties braukšanas palīgsistēmai.

  Uzzināt vairāk
 • Satiksmes uzraudzības asistents Front Assist ar bremzēšanas sistēmu pilsētā un gājēju uzraudzības funkciju

  Satiksmes uzraudzības asistents Front Assist ar pilsētas bremzēšanas sistēmu un gājēju uzraudzības funkciju

  Reizēm notiek kas neparedzēts un ir nepieciešama avārijas bremzēšana. Tādos gadījumos var lieti noderēt priekšējā apkārtnes uzraudzības asistents Front Assist un pilsētas avārijas bremzēšanas sistēma ar gājēju uzraudzības funkciju. Sistēmas darbības robežās priekšējā apkārtnes uzraudzības sistēma izdod vizuālu un skaņas brīdinājumu, brīdinot par kritisku sadursmes risku un sagatavojoties avārijas bremzēšanai. Ja draudi netiek novērsti, sistēma sāk automātiski bremzēt, lai samazinātu sadursmes spēku. Priekšējā apkārtnes uzraudzības sistēma arī palīdz autovadītājam bremzēšanas laikā, nodrošinot nepieciešamo bremzēšanas spēku.

 • Elektromehānisks bremžu pastiprinātājs

  Optimizēts īsākam bremzēšanas ceļa garumam.

  Standartaprīkojumā iekļautais elektromehāniskais bremžu pastiprinātājs apvienojumā ar avārijas bremzēšanas sistēmu Front Assist ar gājēju uzraudzības funkciju var ievērojami saīsināt jūsu Passat bremzēšanas ceļa garumu. Tas var samazināt iespējamību, piemēram, iekļūt negadījumos, kuros iesaistīti gājēji.

  Uzzināt vairāk
 • Novietošana stāvvietā

  Novietot automobili stāvvietā vēl nekad nav bijis tik viegli.

  Laiki, kad automobilis jānovieto stāvvietā pašam, ir pagājuši. Ar parkošanās sensoriem, kas iekļauti Business un augstāku apdares versiju standartaprīkojumā, un papildaprīkojumā pieejamo parkošanās palīgsistēmu jūs varat neraizēties par automobiļa novietošanu un manevrēšanu1, vienlaikus saglabājot kontroli pār automobili.

  Uzzināt vairāk
 • Proaktīvā pasažieru aizsardzības sistēma

  Aizsardzība no visām pusēm.

  Proaktīvā pasažieru aizsardzības sistēma savas darbības robežās aizsargā jūs kritiskās situācijās, piemēram, nenovēršamas sadursmes gadījumā.

Informācijas un izklaides sistēma.

Jaunajā Passat laba izklaide un savienojamība ir garantēta gan jums, gan jūsu pasažieriem. Baudiet izcilu skaņu un intuitīvu navigāciju.

 • Straumēšana un internets

  Bezvadu piekļuve straumēšanas pakalpojumiem.

  Braucot savā Passat, jūs joprojām varat piekļūt saviem iecienītākajiem pakalpojumiem: pateicoties automobilī iebūvētajam tīmekļa radio, interneta radio pasaule ir pieejama informācijas un izklaides sistēmā.

  Uzzināt vairāk
 • Tālruņa sistēma

  Zvanīt ir drošāk, kad abas rokas ir uz stūres.

  Ja vēlaties, jūs varat būt sasniedzams arī braukšanas laikā. Papildaprīkojumā pieejamā Comfort vai Business mobilā tālruņa saskarne ļauj turēt abas rokas uz stūres un koncentrēties uz ceļu.

  Uzzināt vairāk
 • Composition radio sistēma

  Baudiet izklaidi ceļā.

  Savā Passat jūs izvēlaties, ko klausīties: pateicoties standartaprīkojumā iekļautajai Composition radio sistēmai, par garlaicību varat neuztraukties.

  Uzzināt vairāk
 • Navigation

  Uz pareizā ceļa, baudot labu izklaidi.

  Papildaprīkojumā pieejamā Discover Pro navigācijas sistēma palīdz jums droši sasniegt galamērķi. Tās piedāvājumā ir daudzpusīgas informācijas un izklaides funkcijas.

  Uzzināt vairāk

Esiet saiknē ar ārpasauli.

Ar Passat jūs varat būt tiešsaistē. Turklāt tieši tāpat kā ikdienā — vienmēr un visur, ar draugiem, ģimenes locekļiem un biznesa partneriem. Pastāvīgi iebūvēta eSIM karte nodrošina tiešu piekļuvi mobilajiem tiešsaistes pakalpojumiem un citiem We Connect automobiļa pakalpojumiem. Tas viss notiek bez jebkādiem kabeļiem un ir iekļauts standartaprīkojumā. Jūsu informētībai un izklaidei braukšanas laikā.

 • Automobiļa lietotnes un pakalpojumi

  Mobilitātes revolūcija.

  Nereti dzīvi ievērojami atvieglo vienkārši sīkumi. Jūs varat lejupielādēt Volkswagen automobiļa lietotnes tieši informācijas un izklaides sistēmā. Apvienojumā ar We Connect un We Connect Plus tās padara jūsu dzīvi ar Passat tik ērtu, ka jūs vairs negribēsit no tām šķirties. Jūsu dzīve kļūs mierīgāka un patīkamāka, pateicoties tādām lietotnēm kā We Park un We Experience un We Deliver pakalpojumam. Kad jūs plānojat tās izmēģināt?

  Uzzināt vairāk
 • We Connect

  We Connect. Bezvadu savienojums ar jūsu Passat.

  Jūsu vārti uz Volkswagen digitālajiem pakalpojumiem un jūsu tiešais savienojums ar automobili: We Connect pakotne ļauj izveidot integrētu savienojumu jūsu Volkswagen automobilī un, kad tā tiek aktivizēta, nodrošina brīvu piekļuvi virknei praktisku un inovatīvu tiešsaistes pakalpojumu.

 • We Connect Plus

  We Connect Plus. Savienojamības evolūcija.

  Viss plašais Volkswagen digitālo pakalpojumu klāsts piešķir savienojamībai vēl neredzētu tvērumu: We Connect Plus nodrošina papildu viedās funkcijas, tostarp inteliģentu navigāciju, multivides straumēšanu un interneta radio, kā arī iespēju izmantot jūsu viedtālruni kā tālvadības pulti ērtai automobiļa funkciju izmantošanai, lai jūs varētu baudīt vēl vairāk komforta, izklaides un informāciju reāllaikā.

 • Mobilā atslēga

  Ļaujiet savu Passat lietot arī citiem.

  Praktiski un pārdomāti: ja vēlaties, jūsu Passat iespējams ērti un ātri atvērt un iedarbināt, kā atslēgu izmantojot viedtālruni. Jūs varat sūtīt mobilās atslēgas arī draugiem un ģimenes locekļiem, lai automobili varētu izmantot viņi.

  Uzzināt vairāk

Pieejams iepriekšpasūtīšanai.

Pasūtiet jauno Passat Variant jau tūlīt sev tuvākajā Volkswagen salonā!

Īpašais piedāvājums.

Pielāgota jūsu vajadzībām.

image

Par karstu, par aukstu vai kaut kur pa vidu? Pareizā temperatūra var kļūt par strīdīgu jautājumu, jo īpaši vasarā un ziemā, pārvadājot vairākus pasažierus.

Air Care Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēma argumentus par pareizo temperatūru padara par pagātni. Tās trīs klimata zonas ļauj autovadītājam, blakussēdētājam un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem iestatīt savu komforta temperatūru neatkarīgi no citiem.

Turklāt Air Care Climatronic sistēma piedāvā vēl vairāk: piemēram, gaisa plūsmas ātrums tiek pielāgots automātiski, lai samazinātu trokšņa līmeni, kad automobilis brauc lēnāk. Pārslēdzot automātiskas recirkulācijas režīmu, kad tiek izmantots vējstikla mazgāšanas šķidrums vai braukts atpakaļgaitā, pasažieri tiek pasargāti no nepatīkamām smakām. Ar vienu pogas spiedienu iespējams aktivizēt arī atkausēšanas funkciju, kas ir īpaši noderīga, kad ir aizsvīdis vai apledojis vējstikls.

Augsta izšķirtspēja un interaktivitāte.

image

Papildaprīkojumā pieejamā Digital Cockpit sistēma skaidri attēlo svarīgu informāciju lielā augstas izšķirtspējas 26 cm (10,25 collu) displejā. Papildus lielākam pikseļu blīvumam, intensīvākām krāsām, lielākam spilgtumam un augstākam kontrastam ir iespējams izvēlēties arī dažādus skatījumus. Jūs varat izvēlēties attēlot mērinstrumentu panelī papildu datus, kas ietver ierasto informāciju, piemēram, tahometru, spidometru un odometru.

Informāciju, kuru vēlaties redzēt, var izvēlēties ar daudzfunkcionālās stūres un informācijas un izklaides sistēmas palīdzību: atkarībā no jūsu vēlmēm jūs varat piekļūt detalizētiem braukšanas datiem, piemēram, attēlot navigācijas karti pa visu ekrānu vai apskatīt autovadītāja palīgsistēmu vizuālu attēlojumu. Pilnā izmērā iespējams attēlot arī MP3 atskaņotājā attiecīgajā brīdī atskaņotās dziesmas informāciju vai kontaktu, ar kuru runājat. Vai arī varat izvēlēties kombinētu skatījumu, kurā redzama, piemēram, navigācijas karte un multivides attēlojums.

Informācijas un izklaides sistēmā jūs varat iestatīt un saglabāt līdz trim skatījumiem un atlasīt tos ar vienu pogas spiedienu uz daudzfunkcionālās stūres. Ir pieejams arī klasiskais profils. Šajā skatījumā daudzfunkcionāls ekrāns attēlo braukšanas ātrumu un dzinēja griešanās ātrumu. 

Papildaprīkojumā pieejamā Digital Cockpit sistēma ir pieejama tikai komplektācijā ar lielo navigācijas sistēmu.

Ērts veids, kā atvērt bagāžas nodalījumu.

image

Easy Open sistēma garantē patīkamu braucienu jau pirms došanās ceļā. Piemēram, lai ieliktu bagāžas nodalījumā smagus koferus, jums vairs nav tie jānoliek uz zemes, lai atrastu atslēgu. Neliela kājas kustība zem automobiļa ir viss, kas nepieciešams, lai elektriskās bagāžas nodalījuma durvis atvērtos automātiski. Turklāt, pateicoties elektriskās aizvēršanas funkcijai, to var aizvērt ar vienu pogas spiedienu, vienkārši paejot nost no automobiļa.

Vieta lielām un mazām lietām.

image

Passat Variant bagāžas nodalījuma ietilpība ir 650 litri, bet, nolaižot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, to var palielināt līdz 1780 litriem. Standartaprīkojumā iekļauto regulējamo bagāžas nodalījuma grīdu var vienkārši pielāgot ar vienu roku atbilstoši jūsu vajadzībām.

Pieminēšanas vērts papildaprīkojums ir bagāžas pārvaldības sistēma ar spriegošanas siksnu, kas stiprināma pie sliedēm, kā arī slīdošā bagāžas nodalījuma grīda. Nerūsošā tērauda bagāžas nodalījuma slieksnis ne tikai aizsargā, bet arī labi izskatās.

Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo elektriskas atvēršanas un aizvēršanas funkciju, bagāžas nodalījuma durvis var darbināt klusi un pavisam vienkārši. Tādā veidā bagāžas nodalījuma durvis var atvērt un aizvērt ar vienu pogas spiedienu.

Iesēdieties un ļaujiet vaļu savām sajūtām.

image

Eleganto paceļamo/atbīdāmo panorāmas jumtu ar apgaismojumu veido stikla elements ar elektrisku pacelšanas un bīdīšanas funkciju. Tā eleganci pārspēj tikai satriecošie skati, kas paveras uz ārpasauli. Turklāt caur panorāmas jumtu ieplūstošā gaisma rada lielāku plašuma izjūtu.    

Mobilitātes revolūcija.

image

Jūsu dzīvi ievērojami atvieglos Volkswagen We Service We Deliver un tādas lietotnes kā We Park un We Experience.

Ar We Deliver jūs varat nodrošināt piekļuvi savam automobilim dažādiem pakalpojumu partneriem, piemēram, veļas mazgāšanas vai sūtījumu piegādes pakalpojumu sniedzējiem.Vai arī jūs varat uzticēt sava Passat nospodrināšanu profesionālam automobiļu tīrīšanas servisam tieši tur, kur esat to novietojis stāvēšanai.

Viens klikšķis, lai novietotu automobili stāvvietā? Automobiļa novietošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša: jums tikai jāatver We Park lietotne informācijas un izklaides sistēmā, jāatver atbilstošu autostāvvietu attēlojums un pēc tam jāsamaksā par stāvvietu pašā lietotnē bez nepieciešamības izmantot skaidru naudu un ar vienkāršu klikšķi.

We Experience sniedz padomus atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm, kad meklējat tuvējos restorānus un veikalus.

Ļaujiet savu Passat lietot arī citiem.

image

Kāpēc gan nedalīties savā automobilī ar kolēģiem, draugiem vai ģimenes locekļiem? Ar jauno Passat tas ir pavisam vienkārši. Jūs varat nosūtīt mobilo atslēgu citam lietotājam, izmantojot drošu savienojumu, lai attiecīgais lietotājs varētu atvērt un iedarbināt Passat ar savu viedtālruni. Sākumā ir pieejamas divas licences, kas derīgas vienu gadu. Tīmekļa veikalā vai tieši automobilī iespējams iegādāties papildu atslēgas.

Izveidojiet individuālus apgaismojuma akcentus.

image

Jūsu Passat salons parāda sevi vislabākajā gaismā: fona apgaismojums ļauj radīt unikālu salona atmosfēru ar gaismu vien. Versijā ar 10 vai 30 krāsām pieejamais fona apgaismojums ļauj radīt atmosfēru, kas atbilst praktiski jebkuram noskaņojumam, ļaujot veidot gan pieklusinātu, gan spilgtu apgaismojumu. Izgaismotās apgaismojuma līnijas ir ļoti viegli kontrolēt automobiļa radio vai navigācijas sistēmas ekrānā.

Elegance un dinamika — kā punkts uz “i”.

image

Jaunais Passat apvieno konsekventu funkcionalitāti un sportiskas kontūras, veidojot mūsdienīgu izskatu. Tā plūstošais siluets un skaidrās līnijas nepārprotami atbilst estētikas standartiem. Izteiksmīgais radiatora režģis un zīmolam raksturīgie priekšējie lukturi nekavējoties piesaista skatienu.

Jūs sagaida iespaidīgs virsbūves dizains un augstvērtīga apdare. Ar mūsdienīgu dizainu jūs pārsteigs priekšējais un aizmugurējais buferis, LED priekšējie lukturi vai papildaprīkojumā pieejamie matricas LED priekšējie lukturi, kā arī jauna dizaina LED aizmugurējo lukturu ietvari.

Viss rit uz priekšu gludi, pateicoties plašam klāstam visdažādāko disku dizainu: papildus standartaprīkojumā pieejamajiem diskiem ir iespējams izvēlēties arī jaunus 17 collu vieglmetāla diskus “Sebring” High Gloss Steel Dark krāsā, 18 collu vieglmetāla diskus “Liverpool” Adamantium Dark krāsā vai “Bonneville” ar metālisku melnas krāsas apdari, kā arī 19 collu vieglmetāla diskus “Pretoria” Matt Dark Graphite krāsā.

Uzlabota plašuma koncepcija.

image

Iekārtojieties un nekavējoties sajūtiet atmosfēru, kas raksturīga augstākās klases modeļiem. Jaunā Passat plašums ļauj jums baudīt brīvības sajūtu: salons ir vizuāli padarīts gaišāks, tāpēc izskatās plašāks un ietilpīgāks, pateicoties horizontālai priekšējā paneļa apdarei, kas iestiepjas durvīs. Augstvērtīgie materiāli un tīrais dizains, kas iemieso augstākās klases kvalitāti, pārsteigs jūs tikpat ļoti cik plašā vieta kājām.

Viduskonsole ar lielu uzglabāšanas nodalījumu, elegantais priekšējais panelis un augstvērtīgā apdare apvieno mūsdienīgu izsmalcinātību un funkcionālu kārtību.

Iesēdieties savā Passat un, iespējams, jūs vairs negribēsit no tā izkāpt. Sēdekļi ar regulējamiem galvas balstiem atbilst augstākajiem estētiska dizaina un komforta standartiem.

Nevienam nepatīk “apžilbinātāji”.

image

Satriecoši: jūs nespēsit atraut acis no Passat papildaprīkojumā pieejamās un izteiksmīgās IQ. GAISMU sistēmas ar Matrix LED priekšējiem lukturiem. Atsevišķus LED segmentus var izmantot ne tikai kā tuvo un tālo gaismu elementus, bet arī ieslēgt un izslēgt, izmantojot Matrix tehnoloģiju, tādējādi nodrošinot dažādas gaismas izplatīšanas konfigurācijas, kas piemērotas atšķirīgām braukšanas situācijām.

Kamera konstatē pretī un priekšā braucošos transportlīdzekļus, ja izmantojat tālās gaismas. Tiek kontrolēti atsevišķi LED segmenti, lai novērstu citu ceļu satiksmes dalībnieku apžilbināšanu, izmantojot tālās gaismas, bet, tuvojoties ceļa zīmei, to izgaismojošā segmenta spožums tiek samazināts, lai ceļa zīmē atspīdošā gaisma jūs neapžilbinātu.

Neatkarīgi no tā, vai braucat pa pilsētu, tumšajā diennakts laikā apdzenat citus transportlīdzekļus uz galvenā ceļa vai braucat pa šoseju sliktos laikapstākļos, jūsu IQ. LIGHT sistēmas Matrix LED priekšējo lukturu platums, virziens un stiprums tiek attiecīgi pielāgots. Matrix tehnoloģija daudz labāk izgaismo ceļu, tādējādi garantējot drošāku un mierīgāku braukšanu bez nevēlamas apžilbināšanas un atspīdumiem.

Bezvadu piekļuve straumēšanas pakalpojumiem.

image

Ar jūsu mīļākajām dziesmām, kuras jūs varat klausīties braukšanas laikā, izmantojot straumēšanas pakalpojumus, pat gari braucieni ar automobili kļūst interesanti un izklaidējoši. Viss, kas jāizdara, lai izmantotu šos pakalpojumus, ir jāpierakstās ar saviem esošajiem piekļuves datiem, un pēc tam jūs varēsit piekļūt pakalpojumiem tieši Passat navigācijas sistēmā, nepievienojot ārēju ierīci.* Turklāt, pateicoties automobilī iebūvētajam tīmekļa radio, jūs varat atklāt vēl vairāk — visa plašā interneta radio pasaule ar neskaitāmām tiešraides stacijām un podkāstiem ir viena klikšķa attālumā. Integrētais Wi-Fi tīklājs ļauj jums un jūsu līdzbraucējiem ērti izmantot tīmekli vienlaicīgi līdz pat astoņām ierīcēm.

Uz pareizā ceļa, baudot labu izklaidi.

image

Papildaprīkojumā pieejamā Discover Pro navigācijas sistēma ir integrēta Digital Cockpit digitālajā mērinstrumentu panelī. Šī kombinācija ļauj jums attēlot tieši to informāciju, kuru vēlaties redzēt. Ar Discover Pro jūs iegūstat arī mobilās atslēgas sagatavi. Tas ļauj jums atvērt un iedarbināt jūsu Passat, izmantojot viedtālruni*.

Cits būtiskākais aprīkojums:

·       Digitālā radio uztveršanas funkcija ar DAB+

·       Astoņi skaļruņi

·       Dinamisks ceļa zīmju attēlojums

·       Mobilā tālruņa saskarne “Comfort”

·       Bezvadu App-Connect (Apple CarPlay)

·       We Connect Plus trīs gadus bez maksas

Esat gatavs individuālam mūzikas baudījumam?

image

Baudiet izklaidi ceļā. Par to gādās Composition radio sistēma, kurai ir ļoti intuitīva vadība.

Tās TFT krāsu skārienekrāna izmērs ir 16,5 cm (6,5 collas), un to ir ļoti viegli lietot. Astoņi skaļruņi priekšā un aizmugurē ļauj jums baudīt jūsu iecienītāko mūziku — FM radio stacijas, MP3 vai WMA. Sistēmai ir arī divas C tipa USB pieslēgvietas un Bluetooth savienojums mobilajiem tālruņiem. Vēlaties klausīties radio vai izmantot tiešsaistes pakalpojumus? Ar We Connect tas ir iespējams. App-Connect* ļauj pārvaldīt viedtālruņa lietotnes automobiļa skārienekrānā. Ar Apple CarPlay tas ir iespējams arī bez vadiem.

Zvanīt ir drošāk, kad abas rokas ir uz stūres.

image

Vienmēr atbildiet uz zvaniem, nekad nenovēršoties no ceļa. Volkswagen papildaprīkojumā pieejamas mobilā tālruņa saskarnes atvieglo zvanīšanu braukšanas laikā. Laba skaņas kvalitāte ir garantēta, pateicoties digitālajam runas procesoram, ļoti kvalitatīvam tapsējumā integrētam mikrofonam un automobiļa skaļruņiem. Savienojums ar āra antenu nodrošina lielisku zvana kvalitāti pat tad, ja pieejams tikai vājš signāls. Tā atbilst pašreizējam LTE standartam.

Optimizēts īsākam bremzēšanas ceļa garumam.

image

Ja jums pēkšņi jāsamazina braukšanas ātrums, automobiļa bremzēm ir jāspēj nekavējoties efektīvi reaģēt. Braukšanu ievērojami atvieglo arī elektromehāniskais bremžu pastiprinātājs, kam ir būtiskas priekšrocības.

·       Adaptīvā kruīza kontrole ACC reaģē ar lielāku komfortu. Ar elektromehānisko bremžu pastiprinātāju bremzēšanu var kontrolēt daudz precīzāk.

·       Apvienojumā ar Front Assist ar gājēju uzraudzības funkciju automobiļa bremzēšanas ceļa garumu var ievērojami saīsināt. Tas samazina iespējamību iekļūt negadījumos, kuros iesaistīti gājēji, kā arī samazina sadursmes ātrumu, ja sadursme tomēr notiek. 

Novietot automobili stāvvietā vēl nekad nav bijis tik viegli.

image

Manevrēšanas laikā parkošanās sensori izdod skaņas un vizuālus brīdinājumus par šķēršļiem automobiļa priekšā un aizmugurē.1
Turklāt parkošanās palīgsistēma piedāvā vēl vairāk. Tā var uztver vietas paralēli un diagonāli braukšanas virzienam un automātiski iestūrēt automobili attiecīgajā stāvvietā. Sistēma var arī palīdzēt izbraukt no stāvvietām paralēli brauktuvei. Jums tikai jākontrolē pārnesumi, akseleratora pedālis un bremzes un jāuzrauga apkārt notiekošais.

Enjoy comfort at the push of a button.

image

With the new Passat Estate, assisted driving is no longer just wishful thinking: thanks to the technology of the optional Travel Assist system. you can already enjoy this comfort by just pressing a button on the steering wheel. Travel Assist guarantees a high level of driving comfort (1,2):

·         on motorways and well-developed country roads in particular, Travel Assist can maintain your lane and speed and also take into account the distance from the traffic in front.

In combination with the DSG dual clutch gearbox, you can stay relaxed in traffic jams and stop-and-go traffic.

1 Within the system’s limits.