2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Jaunais Polo.

Piedzīvojumu meklētājiem.

Pateicoties satriecošajam dizainam un digitālajam mērinstrumentu panelim Active Info Display, jaunais Polo izskatās pārliecinošāks kā jebkad agrāk. Savukārt plašais papildaprīkojuma klāsts piedāvā plašas personalizēšanas iespējas.

Aprīkojums un dizains.

Jaunā Polo minimālā stila dizains un elegantās līnijas rada ideālu līdzsvaru starp modernismu un funkcionalitāti. Tas iekaro sirdis ar komfortablo, drošo un mūsdienīgo aprīkojumu. Jums patiks braukt ar jauno Polo.

 • Virsbūve

  Izstaro pašapziņu.

  Jaunais Polo rada nesajaucamu un sportisku iespaidu. Pateicoties garajam dzinēja pārsegam ar horizontālajām līnijām, priekšdaļa izskatās dinamiskāka un platāka. Tā sportiskais izskats, kompaktie izmēri un īsā pārkare sola maksimālu braukšanas prieku.

  Uzzini vairāk
 • Salons

  Vairāk vietas komfortam.

  Jūsu Polo salona aprīkojumā ietilpst apgaismojums, sēdekļi ar papildaprīkojumā pieejamu muguras balstu un jauna dekoratīvā apdare. Polo ir attīstījies – tas nozīmē vairāk vietas galvai un kājām gan autovadītājam un blakussēdētājam, gan arī aizmugurējiem pasažieriem.

  Uzzini vairāk
 • Lukturi

  Esat gatavs jauniem apgaismojuma standartiem?

  Izbaudiet - jaunais Polo lepojas ar standarta dienas braukšanas gaismām un halogēna priekšējiem lukturiem, kas tam piešķir unikālu izskatu. Padariet sava Polo eksterjeru vēl sportiskāku ar papildaprīkojumā pieejamajiem LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem.

  Uzzini vairāk
 • Diski

  Iespaidīgs izskats jums par prieku - Polo disku klāsts.

  Pareizo disku izvēle jūsu Polo ir gaumes jautājums. Tādēļ klāstā pieejami dažādi tērauda un vieglmetāla diski, kas piešķirs jūsu Polo individualitāti.

  Uzzini vairāk

Informācijas un izklaides sistēma.

Neatkarīgi no tā, vai jums braukšanas laikā jāveic zvans, nepieciešama aktuālākā satiksmes informācija, vēlaties sasniegt galamērķi, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku – jūsu Polo piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem izmantot modernās tehnoloģijas.

 • Radio

  Ja vēlaties, varat vienkārši klausīties radio.

  Jums braukšanas laikā patīk klausīties mūziku, taču vēlaties arī būt informēts, vienlaikus baudot augstākās klases komfortu? Tad jums patiks divi piedāvājumā iekļautie radio atskaņotāji.

  Uzzini vairāk
 • Navigācijas sistēmas

  Brauciet tikai pa tiem ceļiem, pa kuriem ir vērts braukt.

  Reizēm tiešais maršruts nav labākais maršruts. Izvairieties no sastrēgumiem un atklājiet jaunus galamērķus ar papildaprīkojumā pieejamo Discover Media navigācijas sistēmu ar Car-Net funkciju.

  Uzzini vairāk
 • Tālruņa sistēmas

  Vieglāka komunikācija.

  Runājiet droši– bet neaizmirstiet turēt abas rokas uz stūres. Jaunā Polo papildaprīkojumā pieejama arī mobilo tālruņu saskarne Comfort.

  Uzzini vairāk
 • Car-Net

  Savienots ar visu, kas jums ir svarīgs.

  Izmantojot viedtālruni, jūs praktiski vienmēr varat būt tiešsaistē. Kāpēc lai tā nebūtu arī jūsu automobilī? Car- Net pakalpojums jaunajā Polo piedāvā neskaitāmas informatīvās funkcijas – un dažādas priekšrocības. Drīz jūs nevarēsiet iedomāties dzīvi bez šiem informācijas pakalpojumiem.

  Uzzini vairāk

Vadītāja palīgsistēmas.

Jūsu Polo iebūvētās viedās autovadītāja palīgsistēmas gādā par labāku braukšanas komfortu un var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat izvairīties no tām. Pat ja vienmēr nejūtat šīs tehnoloģijas darbību, ir labi zināt, ka tā ir pieejama.

Komforts.

Jūs būsiet pārsteigts, cik ērta ir braukšana jūsu jaunajā Polo. Pateicoties tā komforta aprīkojumam, garākos pārbraucienos jūs varat sēdēt pilnīgā komfortā un vienlaikus rūpēties par savu muguru. Papildaprīkojumā pieejamā Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj noregulēt salona klimatu atbilstoši katra braucēja vēlmēm.

 • Sēdēšanas komforts

  Šādā komfortā jūs vēlēsieties sēdēt vēl ilgāk.

  Neatkarīgi no tā, vai braucat lielus vai mazus attālumus, jaunajā Polo jūs vienmēr sēdēsiet pilnīgā komfortā. Standarta komplektācijā iekļautie ergonomiskie sēdekļi braukšanas laikā rūpējas par jūsu muguru un ir tik ērti, ka jūs aizmirsīsiet, ka sēžat automobilī.

  Uzzini vairāk
 • Climatronic gaisa kondicionēšanas sistēma

  Radiet savām vēlmēm atbilstošu vidi.

  Pārāk karsts, pārāk auksts vai kaut kas pa vidu? Atrast pareizo temperatūru var būt diezgan grūti. It īpaši, ja braucat kopā ar vairākiem pasažieriem. Papildaprīkojumā pieejamā divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēma atstāj šo problēmu pagātnē.

  Uzzini vairāk
 • Nobīdāma/paceļama panorāmas jumta lūka

  Saule, vējš un citi laika apstākļi - šai jumta lūkai ir daudz funkciju.

  Baudiet skaistus skatus - pateicoties nobīdāmajai/paceļamajai jumta lūkai, jūs savā Polo varat brīvi saskatīt debesis un baudīt saules gaismu, kā arī patīkami svaiga gaisa plūsmu.

  Uzzini vairāk
 • Bezatslēgu iekļuves sistēma

  Atveriet durvis kā ar burvestības palīdzību.

  Tagad jūs varat iekāpt automobilī, pat nepaņemot rokās atslēgas. Pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai bezatslēgu slēgšanas un dzinēja iedarbināšanas sistēmai, pietiek, ja atslēgas ir jums līdzi. Arī dzinēju var iedarbināt bez atslēgas, vienkārši nospiežot pogu.

  Uzzini vairāk

Efektivitāte.

Jaunā Polo modernos dzinējus raksturo degvielas ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Tieši tas kas nepieciešams, ja jums patīk braukt un jābrauc daudz, bet tajā pašā laikā vēlaties saglabāt zemu degvielas patēriņu.

 • Dzinēji

  Divreiz vairāk priekšrocību.

  TSI benzīna dzinēji un TDI dīzeļdzinēji ir radīti lielai jaudai un mazam degvielas patēriņam – un tie pilnībā sajūsminās jūs. Dabasgāzes dzinējs ir vienlīdzīgi dinamisks un videi draudzīgs, jo to var darbināt arī ar dabasgāzi.

  Uzzini vairāk
 • Braukšanas režīmu izvēle

  Jaunais Polo pielāgojas jūsu braukšanas stilam.

  Vai dodat priekšroku ekonomiskākam vai sportiskākam braukšanas stilam? Vai tomēr jums labāk patīk komforts? Papildaprīkojumā pieejamā braukšanas režīmu izvēles funkcija ļauj pielāgot automobiļa vadāmību jūsu individuālajam braukšanas stilam, kā arī ceļa un satiksmes apstākļiem.

  Uzzini vairāk
 • Start/Stop sistēma ar bremžu enerģijas reģenerāciju

  Bremzēšana rada enerģiju.

  Pie luksofora atstājot dzinēju ieslēgtu, tiek nevajadzīgi patērēta degviela. Tādēļ Start/Stop sistēma izslēdz dzinēju, kad noņemat kāju no sajūga pedāļa. Savukārt, kad bremzējat, radītā enerģija tiek atgriezta akumulatorā un tur uzglabāta.

  Uzzini vairāk

Personalizēšanas iespējas.

Izvēlieties sava automobiļa dizainu no dažādajiem komplektiem un konfigurējiet savu Polo atbilstoši savām vēlmēm. Mazas detaļas var piešķirt jūsu Polo iespaidīgu izskatu un pārvērst to par modernu sabiedroto.

Apdares versijas.

Cenas.

Uzziniet Polo modeļu cenas.

Nākamās darbības