2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Jaunais T-Cross

#EsmuKasVairāk

Kara Delevinja ir aktrise un modele, spēlē bungas un boksējas, fotografē un sērfo. Vienā vārdā - daudzpusīga. Tāpēc ideāli saskan ar jauno T-Cross. Tas sevī unikāli apvieno daudzpusību un kompaktu, pašpārliecinātu krosovera dizainu un ir gatavs praktiski jebkuram piedzīvojumam.

Daudzšķautņaina un daudzpusīga.

Kara Delevinja ir daudzpusīga. Gluži tāpat kā jaunais T-Cross, viņa ik dienu pārsteidz ar jaunu personības šķautni. Kara un jaunais T-Cross. Abi par sevi var droši teikt #EsmuKasVairāk

 • Kara – modele

  "Modē galvenais ir būt drosmīgam. Nekādu noteikumu nav."

  Uzziniet, ko Kara domā par modi, robežām un rāmjiem. Spiediet te, lai atvērtu interviju.

  Uzzināt vairāk
 • Kara – sērfere

  "Noķert pirmo vilni ir gluži kā lidot."

  Kara ir kaislīga sērfere. Šajā intervijā uzzināsiet, kādas ir viņas domas par sērfošanu, un ko tā viņai nozīmē.

  Uzzināt vairāk
 • Kara – bundziniece

  "Dzīve ir ritms."

  Lai cik pilns būtu Karas kalendārs, viņa vienmēr atrod laiku, lai uzspēlētu bungas. Šajā intervijā viņa stāsta par savu bungošanas kaislību.

  Uzzināt vairāk
 • Kara – režisore

  "Vismierīgākā es esmu, kad apkārt valda haoss un stress."

  Uzziniet, ko Kara domā par savu režisores darbu un kā tiek galā ar izaicinājumiem filmēšanas laukumā.

  Uzzināt vairāk
 • Kara – aktrise

  "Jebkura loma ir laba, ja tēlam ir savi trūkumi."

  Karai aktrises darbs ir kas vairāk par vienkārši dažādu lomu spēlēšanu. Šai intervijā viņa atklāj, ko par sevi uzzina, kad iejūtas lomā.

  Uzzināt vairāk
 • Kara – boksere

  "Pasvīst ir labi."

  Karai patīk sportot. Šajā intervijā viņa skaidro, kas tieši viņu piesaista fiziskajās aktivitātēs un cik bieži viņa sporto.

  Uzzināt vairāk
 • Kara – fotogrāfe

  "Esmu iemīlējusies fotomākslā."

  Šajā intervijā Kara atklāj, kas iekvēlināja viņā mīlestību uz fotogrāfiju, un skaidro, kas rosina viņu fotografēt.

  Uzzināt vairāk
image

Pārliecināti stilīgs.

Jaunais T-Cross – bezkompromisu elastība, vispusīga komplektācija vēsā mierā, un izskatīgs krosovera dizains. Ir, par ko jūsmot.

Daudzpusīgais apvidus automobilis pielāgojas jūsu vēlmēm.

Jaunais T-Cross ir nepārspējami daudzpusīgs - tas pārsteidz ne tikai ar savu izteiksmīgo un dinamisko dizainu, bet arī ar savām personalizēšanas spējām. Pateicoties plašajām aprīkojuma iespējām, tas jums piedāvā vairāk brīvības spontānām aktivitātēm, garākiem braucieniem un daudzpusīgai ikdienai.

 • Salons

  Tikpat individuāls kā jūsu gaume.

  Salona būtiskākie elementi ir fona apgaismojums, augstvērtīgie sēdekļi ar auduma apdari, kā arī papildaprīkojumā pieejamais Dizaina komplekts trīs dažādos variantos. Salonā tiek piedāvāts ne tikai augsta līmeņa komforts, bet arī iespēja to individuāli pielāgot.

  Uzzināt vairāk
 • Lukturi

  Apgaismojoši argumenti. Jau no pirmā acu skatiena.

  Jaunais T-Cross staro burtiskā nozīmē - LED dienas braukšanas gaismas un halogēna priekšējie lukturi standartaprīkojumā parāda šo pilsētas apvidus automobili izcilā gaismā. Style versijas standartaprīkojumā ir iekļauti LED priekšējie lukturi.

  Uzzināt vairāk
 • Diski

  Radīti tieši jums - T-Cross disku klāsts

  Tas, kuri diski jūsu T-Cross piestāv vislabāk, ir jūsu ziņā. Mūsu disku piedāvājums* ir ārkārtīgi plašs. Vieglmetāla diski ar izmēru no 16” līdz 18” piešķir T-Cross neatkārtojamu individualitāti - par piemēru var minēt 18” vieglmetāla diskus Nevada** melnā krāsā ar spīdīgu apdari.

  * Mūsu automobiļu standartaprīkojumā ir iekļautas vasaras riepas.
  ** Šie vieglmetāla diski ir Volkswagen R piedāvājumā.

  Uzzināt vairāk

Lai dzīvo krāsas.

Jaunais T-Cross ir tik daudzpusīgs kā neviens cits. Ar papildaprīkojumā pieejamajām dizaina paketēm Black, Energetic Orange un Bambus Garden Green no Life līnijas jūs varat piešķirt savam automobilim unikālu izskatu un padarīt to par iespaidīgu stila ikonu.

Pielāgojas tiem, kuriem nepatīk pielāgoties citiem.

Personalizējiet jauno T-Cross atbilstoši savām vēlmēm, izvēloties vienu no trīs komplektācijām — City, Life vai Design. Lai arī kāda būtu jūsu izvēle, katra komplektācija atbildīs jūsu kvalitātes un komforta prasībām.

Spontānas idejas vienmēr ir vislabākās.

Vai jūs esat spontāns? Tādā gadījumā jaunais T-Cross ir jūsu ideālais ceļabiedrs. Nolokāmā blakussēdētāja sēdekļa atzveltne un bīdāmais aizmugurējais sēdeklis nozīmē, ka tas ir ietilpīgs un to var viegli pielāgot jūsu vēlmēm. Jūsu digitālā vadītāja kabīne - inovatīvais un mūsdienīgais Active Info Display jeb digitālais mērinstrumentu ekrāns, ko iespējams aktivizēt pēc vēlēšanās. Tas attēlo braukšanas datus un vizualizē vadītāja asistentus.

 • Aizmugurējais sēdeklis

  Esiet elastīgi arī ceļā.

  T-Cross piedāvā milzīgu daudzpusību. Pateicoties bīdāmam un dalāmam aizmugurējam sēdeklim un plašākai vietai kājām, jums, jūsu līdzbraucējiem un bagāžai ir vairāk vietas.

  Uzzināt vairāk
 • Priekšējie sēdekļi

  Komforts, kādu jūs vēlaties.

  Vienkārši palieciet sēdus - papildaprīkojumā pieejamais jostasvietas balsts saudzē jūsu muguru garu pārbraucienu laikā. Turklāt patiešām praktiska ir nolokāmā blakussēdētāja sēdekļa atzveltne, kas nodrošina nepieciešamo vietu bagāžai un iepirkumiem.

  Uzzināt vairāk
 • Ietilpība

  Vairāk vietas jūsu daudzpusīgajam dzīvesveidam.

  Vēlaties lielāku plašumu? Tas ir iespējams - T-Cross ar daudzpusīgo salonu un lielo bagāžas nodalījuma ietilpību nodrošina vairāk vietas pasažieriem, bagāžai un spontānām idejām.

  Uzzināt vairāk
 • Active Info Display

  Redziet to informāciju, ko vēlaties.

  Analogie mērinstrumenti ir pagātne. Ja vēlaties, klasiskos apaļos mērinstrumentus var nomainīt pret augstas izšķirtspējas displeju. Inovatīvais Active Info Display jeb digitālais mērinstrumentu ekrāns piedāvā jums vairāk nekā tikai informāciju par braukšanas ātrumu un degvielas daudzumu.

  Uzzināt vairāk

Augstas izšķirtspējas emocionalitāte.

Neatkarīgi no tā, vai jums braukšanas laikā nepieciešama aktuālā satiksmes informācija, vēlaties izmantot navigāciju, lai sasniegtu galamērķi, vai vienkārši gribat klausīties savu mūziku — jūsu T-Cross nodrošina iespēju ērti un vienkārši izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas.

 • Savienojamība

  Savieno ar visu, kas jums ir svarīgs.

  Jūs gandrīz vienmēr esat tiešsaistē, kad izmantojat savu viedtālruni. Kādēļ gan lai tā nebūtu arī ar T-Cross? Car-Net Guide & Inform atvieglo jūsu ikdienu un padara nonākšanu galamērķī patīkamāku. Jau pavisam drīz jūs vairs nevarēsiet iedomāties savu dzīvi bez noderīgās reāllaika informācijas un praktiskajām funkcijām.  

  Uzzināt vairāk
 • Telefons

  Atvieglo komunikāciju.

  Vairāk enerģijas mobilajam tālrunim, planšetdatoram un MP3 atskaņotājam. Jūs varat ērti pievienot savas ierīces USB pieslēgvietai. Mobilos tālruņus ar Qi standartu var arī ļoti ērti uzlādēt - vienkārši ievietojiet mobilo tālruni priekšējā turētājā, kur tas tiks uzlādēts induktīvi.

  Uzzināt vairāk
 • Augstākās kvalitātes audio sistēma “beats”

  Baudiet iespaidīgu skaņu.

  Nespējat baudīt mūziku bez zemajām frekvencēm? Papildaprīkojumā pieejamā audio sistēma “beats” ļauj baudīt pirmklasīgu skaņu visā T-Cross automobilī. Vibrāciju ķermenī nodrošina papildu zemo frekvenču skaļrunis ar dziļajiem basiem. Visi skaļruņi ir aprīkoti ar 300 vatu 8 kanālu pastiprinātāju, kas ir pietiekami daudz, lai aizrautu gan jūs, gan jūsu līdzbraucējus. 

Dejot savā savā stilā, bet iekļaujoties ritmā.

T-Cross vadītāja asistenti nodrošina lielāku braukšanas komfortu un var jums palīdzēt kritiskās situācijās, pat izvairīties no tām pavisam. Pat tad, ja šo asistentu ne vienmēr var pamanīt, ir labi zināt, ka tas vienmēr ir gatavs palīdzēt.

 • Drošība

  Piecas zvaigznes, kas garantē drošību.

  Jaunie automobiļi tiek rūpīgi pārbaudīti Euro NCAP testā - sadursmju testos, kā arī daudzos citos testos, kuros tiek pārbaudīta aktīvā un pasīvā drošība. Varat būt mierīgi, jo T-Cross ir piešķirtas piecas zvaigznes jeb augstākais drošības novērtējums*. Tas nozīmē, ka T-Cross ir drošākais automobilis savā klasē.

  Uzzināt vairāk
 • Braukšana

  Labāk nestrīdēties par to, kuram tagad ir pienācis laiks braukt.

  Braukšana ar jauno T-Cross sagādās jums patiesu prieku. Par to jāpateicas arī praktiskajiem asistentiem, kas padara automobiļa vadīšanu vieglāku un ērtāku. Piemēram, jūs varat baudīt lielāku komfortu garākos pārbraucienos un izmantot palīdzību braukšanas laikā.

  Uzzināt vairāk
 • Novietošana stāvvietā

  Automobiļa vadīšana ir tīrā bauda. Tagad tāda ir arī novietošana stāvvietā.

  Automobiļa novietošana stāvvietā var būt īsta pacietības pārbaude. Cik labi, ka jaunajā T-Cross ir pieejami noderīgi parkošanās asistenti un automobiļa novietošana ir kļuvusi par vieglu bērnu spēlīti!  

  Uzzināt vairāk

Cenas.

Uzziniet T-Cross cenas.

Nākamās darbības

*

* “Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “UniCredit Leasing”. Aprēķins veikts, iegādājoties automašīnu par cenu 15 990 EUR operatīvajā līzingā ar 15% iemaksu uz 60 mēnešiem ar 38% atlikušo vērtību un 90 000 km limitu, procentu likme 2,15%+EURIBOR (3 mēn.), administrēšanas maksa 1,5%.