2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Jaunais Crafter.

Jaunais Crafter. Pavisam cits līmenis.

Praktiskāks, ekonomiskāks un modernāks kā jebkad. Jaunais Crafter ir mūsu līdz šim labākais komercautomobilis. Tas ir pilnīgi jauns produkts, kas piedāvā rentablākos kravas pārvadāšanas risinājumus. Jaunais Crafter ir speciāli pielāgots dažādu klientu grupu prasībām un vēlmēm, tādēļ tas ir labākais komerctransportlīdzeklis savā klasē. Speciāli modeļa Crafter ražošanai Vžesņā, Polijā, tika uzbūvēta jauna, moderna ražotne. 100 % Volkswagen Commercial Vehicles automobilis, 100 % inovācijas.

Labākās kravas iekraušanas un nostiprināšanas iespējas.

Jaunais Crafter pārsteidz ar labākajām kravas iekraušanas īpašībām klasē. Tas ir aprīkots ar slīddurvīm, kas atveras līdz pat 1311 mm platumā, griestu augstums ir 2196 mm, savukārt kravas nodalījuma durvju apmale ir pazemināta par 100 mm. Papildaprīkojumā pieejamā universālā grīda un ražotnē uzstādītās stiprinājumu vietas skapīšu nostiprināšanai kravas nodalījumā nodrošina pat vēl lielāku daudzpusību.

Vienīgais automobilis klasē ar 8-pakāpju automātisko transmisiju un trīs dažādām pieejamām piedziņas sistēmām.²

Vienmēr pareizajā pārnesumā – Crafter ir vienīgais automobilis klasē, kas piedāvā 8-pakāpju automātisko transmisiju, ko iespējams kombinēt ar jebkuru piedziņas daļas sistēmu. Tādējādi braukšanu iespējams padarīt maksimāli komfortablu un ekonomisku pat sastrēgumu laikā.

Labākā darba vieta autovadītājam.

Komforts sākas, kad var nedomāt par sīkumiem – „ergoComfort” atsperotie sēdekļi, pārdomātie mantu glabāšanas risinājumi un daudzie papildinājumi padara jaunā Crafter kabīni par ērtu darba vietu braucējiem, kas daudz laika pavada ceļā.

Lieliski palīgi braukšanai pilsētā.

Pateicoties novatoriskajām autovadītāja un drošības palīgsistēmām, Crafter droši un uzticami tiek galā praktiski ar jebkuru situāciju pilsētas satiksmē.

Apdare.

Nākamās darbības