2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
image

Tiguan.

Turpiniet ceļu. Jebkurā virzienā.

Jaunā Tiguan pievilcīgais dizains liecina par automašīnas iespējām, savukārt papildaprīkojumā iekļautais komplekts braukšanai bezceļa apstākļos ir vizuāli efektīvs un liecina par funkcionalitāti. Neatkarīgi no galamērķa par maksimālu braukšanas prieku un izcilām vadības iespējām gādās dzinēji ar augstu griezes momentu un papildaprīkojumā iekļautā četru riteņu piedziņa 4MOTION, kā arī plašs braukšanas profilu klāsts.

Aprīkojums un dizains

Visus Volkswagen modeļus raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un vienkāršs, skaidrs dizains. Varat izmantot dažādas pielāgošanas opcijas, lai izveidotu savu unikālu Tiguan modeli. Ir pieejams neticami daudz iespēju.

Informācijas un izklaides sistēma

Vai braukšanas laikā vēlaties veikt zvanu, pieprasīt jaunāko informāciju par satiksmi, nokļūt galamērķī, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku? Tiguan piedāvā dažādas iespējas mūsdienu tehnoloģijas vienkāršai un nesarežģītai lietošanai.

Vadītāja palīgsistēmas

Jūsu Tiguan iekļautās viedās vadītāja palīgsistēmas nodrošina ērtāku braukšanu, kā arī var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat tās novērst. Pat tad, ja izmantosit šo tehnoloģiju reti, tās esamība automašīnā radīs drošības izjūtu.

Efektivitāte

Jūsu Tiguan mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Šis dzinējs ir ideāli piemērots, ja jums patīk braukt un darāt to bieži, tomēr vēlaties samazināt enerģijas patēriņu.

Komforts

Iekārtojieties ērti savā Tiguan. Pateicoties automašīnas plašajam pamataprīkojumam, vienkāršai lietošanai un daudzām ērtām papildu iespējām, ikdienas braukšana sagādās daudz prieka.

Īpašā piedāvājuma modeļi.

Ietaupiet līdz 3 400 €. Visi dīzeļa dzinēji par benzīna dzinēja cenu. Izbaudiet dīzeļa dzinēja priekšrocības - par 15-20% zemāku degvielas patēriņu salīdzinājumā ar benzīna dzinēju un augstāku automobiļa tālākpārdošanas vērtību.

 • 2.0 l, 115 zs, Trendline

  no 21 997 €

 • 2.0 l, 150 zs, Trendline

  no 25 536 €

 • 2.0 l, 150 zs, Comfortline

  no 28 425 €

 • 2.0 l, 150 zs, Highline

  no 30 998 €

 • 2.0 l, 190 zs, Highline

  no 35 239 €

Īpašais piedāvājums.

Nākamās darbības