2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Jaunais Tiguan Allspace.

Jaunais Tiguan Allspace. Vairāk vietas piedzīvojumiem.

Ar jauno Tiguan Allspace Jūs jutīsieties kā mājās visdažādākajās pasaulēs – no kalnu pārejām līdz piekrastes ceļiem. Pārliecinošs, pievilcīgs un vienmēr stilīgs.

Aprīkojums un dizains.

Daudzpusība ir izskatīga: jaunā Tiguan Allspace dizainā ir gudri izmantotas tā stiprās puses, vienlaikus izceļot automobiļa stilu un nevainojamo kvalitāti.

 • Virsbūve

  Pievilcīgs skats un daudzsološs raksturs.

  Patiks prasīgiem braucējiem: atklājiet jaunu telpas dimensiju kompaktos apvidus automobiļos un sagatavojieties iespaidīgam apgaismojumam un augstākās kvalitātes dizainam.

  Uzzināt vairāk
 • Salons

  Tik daudz vietas, kur justies kā mājās!

  Jūsu jaunā iemīļotākā vietiņa? Pateicoties trāpīgajam dizainam, jaunā Tiguan Allspace salons rada mājīgu atmosfēru jau brīdī, kad atverat automobiļa durvis.

  Uzzināt vairāk
 • Paceļamais/bīdāmais panorāmas stikla jumts ar fona apgaismojumu

  Vairāk brīvības. Uz visām pusēm.

  Papildaprīkojumā pieejamais lielais paceļamais/bīdāmais panorāmas stikla jumts rada patīkamu apgaismojumu un vienlaikus ļauj jums un jūsu pasažieriem vērot, kā aizslīd garām mākoņi. Stikla priekšējo daļu iespējams atvērt, pacelt un nolaist elektriski. Un, ja ar zvaigznēm un pilsētas gaismām nav gana, varat iegremdēt salonu patīkamā pieklusinātā apgaismojumā.

  Uzzināt vairāk
 • LED priekšējie lukturi un aizmugurējo lukturu bloki

  Labāka redzamība. Labāk arī izskatās.

  Inovatīvais dizains pārvērš Tiguan Allspace par īstu zvēru – to pārliecinoši iemieso arī papildaprīkojumā pieejamo LED priekšējo lukturu un aizmugurējo lukturu bloku satriecošais dizains. Pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai dinamiskajai apgaismojuma palīgsistēmai, pretimbraucošie pievilcīgo lukturu dizainu novērtēs pat tad, kad būs ieslēgtas tālās gaismas.

  Uzzināt vairāk
 • Diski

  Dizains, kas izceļas. Kustina un aizkustina.

  Tiguan Allspace piedāvā veselu klāstu izcilu dizaina elementu. Četri no tiem ir riepu diski. Tie ideāli saplūst ar Tiguan Allspace dizainu un izceļ tā raksturu – sportiska dinamika apvienojumā ar gaumīgu eleganci.

  Uzzināt vairāk
 • Bezceļu komplekts

  Izslāpis pēc piedzīvojumiem.

  Vilina grants un dubļu trases? Ar Bezceļu komplektu jūsu automobilis vienlīdz labi izskatīsies arī bezceļu apstākļos.

  Uzzināt vairāk

Informācijas un izklaides sistēma.

Neatkarīgi no tā, vai braukšanas laikā gribat piezvanīt pa telefonu vai uzmeklēt aktuālo satiksmes informāciju, vēlaties galamērķi sasniegt ar navigācijas sistēmas palīdzību, vai vienkārši kārojat mierīgi klausīties savu mūziku, Tiguan Allspace piedāvā dažādas iespējas, kā viegli un bez sarežģījumiem to panākt ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām.

 • Car-Net Security & Service

  Zina, ko darīt. Praktiski jebkurā situācijā.

  Papildaprīkojumā pieejamie Car-Net Security & Service pakalpojumi sniedz pieeju svarīgiem datiem par jūsu automobili. Ārkārtas zvanu pakalpojums automātiski izveido savienojumu ar Volkswagen ārkārtas zvanu centru. Pateicoties sadursmes sensoriem, jūsu atrašanās vieta un nepieciešamie automobiļa dati tiek automātiski pārsūtīti glābšanas dienestiem. Ja esat negadījuma liecinieks, varat par to ziņot manuāli, izmantojot trīs pogu moduli.

  Uzzināt vairāk
 • Car-net Guide & Inform

  Braukt bez interneta? Nekad vairs.

  Internets ir noderīgs tik daudzās dzīves jomās – protams, arī jūsu automašīnā. Ar to varat rūpīgi sekot līdzi jaunākajām satiksmes ziņām, kas ļaus plānot vai pielāgot maršrutu. Taču papildaprīkojumā pieejamie Car-Net Guide & Inform tiešsaistes pakalpojumi piedāvā daudz vairāk.

  Uzzināt vairāk
 • Car-Net App-Connect

  Jūsu iecienītās lietotnes – arī jūsu Volkswagen.

  App-Connect ietver trīs inovatīvas tehnoloģijas, kuras jūs varat izmantot, lai attēlotu viedtālruņa lietotnes automobiļa informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānā: MirrorLink™, Google Android Auto™ un Apple CarPlay™.

  Uzzināt vairāk
 • Radio un navigācija

  Vai nav jauki pašam izvēlēties savu līdzbraucēju?

  Savā Volkswagen izklaides programmu izvēlaties jūs. Izvēlei pieejami divi radio ar attiecīgi pielāgotiem skaļruņiem, intuitīva vadība un plašas savienošanas iespējas. Vai izvēlieties kādu no divām papildaprīkojumā pieejamajām navigācijas sistēmām ar multivides funkciju, kas spēs piepildīt jebkuru vēlēšanos.

  Uzzināt vairāk
 • App-Connect – Cam-Connect

  Atklājiet pavisam jaunu perspektīvu. Arī salonā.

  Pie stūres vienmēr ir tik daudz kā jauna, ko atklāt – bet dažreiz vērts iemest aci arī aizmugurējā sēdeklī. Lai jūsu rokās būtu pilnīga kontrole, braukšanas laikā uz radio vai navigācijas sistēmas ekrānu iespējams ērti pārsūtīt attēlus no jūsu GoPro® kameras komplektācijā ar papildaprīkojumā pieejamo Car-Net App-Connect.

  Uzzināt vairāk

Vadītāja palīgsistēmas.

Aprīkots ar viedām tehnoloģijām un papildaprīkojumā pieejamām vadītāja palīgsistēmām negadījumu novēršanai – Tiguan Allspace spēj palīdzēt pat kritiskās braukšanas situācijās, lai jūs pie stūres justos mierīgi un pārliecināti.

 • Apkārtnes skata sistēma

  Ar skatu uz priekšu. Visos virzienos.

  Vai nebūtu patīkami, ja, izbraucot no stāvvietas rosīgā pilsētas centrā vai manevrējot sarežģītā apvidū, visu, kas notiek ap jūsu automobili, varētu redzēt vienā acu uzmetienā? Ar papildaprīkojumā pieejamo apkārtnes skata sistēmu ar četrām kamerām tas ir iespējams.

  Uzzināt vairāk
 • Kursa maiņas brīdinājuma sistēma

  Tiešs un precīzs. Arī uz ceļa.

  Monotoni maršruti, joslu sašaurināšanās un šauri lauku ceļi garos pārbraucienos var izrādīties īsts pārbaudījums jūsu koncentrēšanās spējai. Tādēļ kursa maiņas brīdinājuma sistēma palīdz labāk novērtēt braukšanas apstākļus un samazināt riskus.

  Uzzināt vairāk
 • Piekabes palīgsistēma

  Viegli iebraukt stāvvietā. Pat ar piekabi.

  Kad velkat piekabi, automobilis var pārņemt stūres vadību jūsu vietā. Papildaprīkojumā pieejamā piekabes palīgsistēma ievērojami atvieglo šo uzdevumu.

  Uzzināt vairāk
 • Dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma

  Spilgti brīži. Pat tumsā.

  Tālās gaismas nakts laikā nodrošina labāku redzamību tālu uz priekšu. Taču to pārslēgšana var būt kaitinoša. Tādēļ dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma nepieciešamības gadījumā var daļēji samazināt apgaismojumu.

  Uzzināt vairāk
 • Parkošanās palīgsistēma

  Ērta automobiļa novietošana. Ar vienu pogas spiedienu.

  Jaunais Tiguan Allspace ne tikai aizved jūs līdz galamērķim, bet arī pieliek pēdējo punktu jūsu vietā – pats iebraucot stāvvietā. Papildaprīkojumā pieejamā parkošanās palīgsistēma mēra vietas ielas malās, kad braucat tām garām. Ja tā atrod piemērotu stāvvietu paralēli vai perpendikulāri brauktuvei, tā pārņem stūres vadību, lai iebrauktu attiecīgajā vietā.

 • Sastrēgumu palīgsistēma

  Automātisks miers. Pat intensīvā satiksmē.

  Lēnas satiksmes apstākļos papildaprīkojumā pieejamā sastrēgumu palīgsistēma uzrauga apkārtējos transportlīdzekļus un vienlaikus reaģē, lai saglabātu braukšanas joslu. Tā kontrolē arī gāzes un bremžu pedāli. Kad nākas vairākkārt apstāties un atkal uzsākt braukšanu, sistēma pat aptur automobili un pēc noteikta laika sprīža automātiski uzsāk kustību. Tas ir iespējams, pateicoties izcilai komunikācijai starp rūpīgi pārbaudīto papildaprīkojumā pieejamo adaptīvo kruīza kontroli ACC un kursa maiņas brīdinājuma sistēmu. Sastrēgumu palīgsistēma noņem spriedzi no autovadītāja lēnas satiksmes apstākļos un tādējādi palīdz samazināt sastrēgumiem tipisko avāriju iespējamību.

Komforts.

Jaunā apvidū reti kad var justies ērti. Tātad vēl jo vairāk ir iemesls turp doties. Tiguan Allspace padara jūsu braucienu tik patīkamu, cik vien iespējams – pateicoties ietilpīgajam salonam un plašajam komforta palīgsistēmu klāstam.

 • Bagāžas nodalījuma durvis ar vieglas atvēršanas funkciju “Easy Open”

  Viegli atvērt. Viegli aizvērt.

  Ar papildaprīkojumā pieejamajām bagāžas nodalījuma durvīm ar vieglas atvēršanas funkciju “Easy Open” mierpilns izbrauciens sākas jau pirms došanās ceļā. Smago somu bagāžas nodalījumā iecelt varat, pat nemeklējot atslēgu – viss, kas vajadzīgs, lai atvērtu bagāžas nodalījuma durvis, ir tikai viegla kājas kustība automobiļa aizmugures apakšdaļā. Un to aizvērt ir tikpat vienkārši: nospiežot pogu, kas atrodas bagāžas nodalījumā. Tas aizvērsies, kad atkāpsieties no automobiļa aizmugures, turot atslēgu kabatā, vai pēc 20 sekundēm.

  Uzzināt vairāk
 • DYNAUDIO Excite Surround

  Nevainojama skaņa. Vienmēr.

  Vai esat iedomājušies, ka mūzika automobilī varētu skanēt labāk nekā mājas audiosistēmā? Papildaprīkojumā pieejamā DYNAUDIO Excite Surround skaņas sistēma ir īpaši izstrādāta jūsu automobiļa salona akustikai, radot skaņu, kas pārsniedz pat visprasīgāko audiofilu prasības.

  Uzzināt vairāk
 • ergoActive sēdeklis

  Acis uz ceļa. Ķermenis pilnīgā komfortā.

  Papildaprīkojumā pieejamais ergoActive sēdeklis ar “Healthy Back Campaign” (Veselīgas muguras kampaņa) kvalitātes zīmogu garantē optimālu komfortu un noņem spriedzi no mugurkaula braukšanas laikā. Papildus sēdekļa slīpuma un dziļuma regulēšanas funkcijai tam ir arī muguras balsts ar elektrisku masāžas funkciju.

  Uzzināt vairāk
 • Attēlo tieši to informāciju, ko vēlaties redzēt.

  Attēlo tieši to informāciju, ko vēlaties redzēt.

  Analogie mērinstrumenti ir pagātne. Ja vēlaties, jūs varat aizstāt tradicionālo apaļo attēlojumu ar augstas izšķirtspējas displeju. Inovatīvais aktīvā informācijas attēlojuma mērinstrumentu panelis piedāvā vairāk informācijas nekā tikai braukšanas ātrumu un degvielas līmeni.

  Uzzināt vairāk
 • Projekcijas ekrāns

  Pārskatāma informācija. Un galamērķis tieši acu priekšā.

  Vienmēr lietas kursā, bet uzmanību nenovēršot: ar vienu pieskārienu pogai varat atvērt papildaprīkojumā pieejamo projekcijas ekrānu (HUD), kas tieši jūsu acu priekšā attēlos visu svarīgāko informāciju – braukšanas ātrumu, navigācijas datus, ceļa zīmes un daudz ko citu.

  Uzzināt vairāk

Efektivitāte.

Lai kurp jūs dotos, Tiguan Allspace jaudīgie dzinēji ar papildaprīkojumā pieejamo 4MOTION tehnoloģiju vedīs jūs gan pār kalniem, gan pār lejām. Tas ļaus jums saglabāt kontroli uz jebkura ceļa. Ar papildaprīkojumā pieejamo 4MOTION aktīvās kontroles sistēmu jūsu Tiguan Allspace būs vienmēr gatavs jebkādiem braukšanas apstākļiem.

 • Braukšanas režīmu izvēle

  Nevainojama veiktspēja neatkarīgi no braukšanas apstākļiem.

  Izmantojiet šo papildu funkciju, lai katru reizi izvēlētos pareizo braukšanas režīmu: Normal, Eco, Sports, Comfort vai Individual. Tagad varat braukšanas apstākļiem pielāgot dzinēja un pārnesumkārbas regulējumu, kā arī noteiktu palīgsistēmu darbību.

  Uzzināt vairāk
 • 4MOTION

  Saglabājiet saķeri.

  Vēlaties saglabāt izcilu saķeri uz slapjiem un nelīdzeniem ceļiem? Papildaprīkojumā pieejamā 4MOTION pastāvīgā visu riteņu piedziņa nozīmē, ka tas iespējams praktiski jebkur.

  Uzzināt vairāk
 • 4MOTION aktīvā kontrole

  Pilnīgi saskaņots.

  Papildaprīkojumā pieejamā 4MOTION aktīvās kontroles sistēma piedāvā virkni īpaši pielāgotu braukšanas režīmu gan ceļiem, gan sniegotām nogāzēm.

  Uzzināt vairāk
 • Dzinēji

  Lielāka efektivitāte.

  Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties benzīna dzinēju vai dīzeļdzinēju, visas Tiguan Allspace pieejamās piedziņas daļas raksturo izcila efektivitāte un piemērotība braukšanai ikdienā.

  Uzzināt vairāk

Cenas.

Uzziniet Tiguan Allspace cenas.

Nākamās darbības