2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Touareg.

Gatavs visam. Touareg.

Touareg ir gatavs visām situācijām uz ceļa un ne tikai. Tas atrod sen aizmirstas takas un turpina ceļu tad, kad visi pārējie jau ir padevušies.

Sākot no

Sākot no

Aprīkojums un dizains

Visus Volkswagen modeļus raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un vienkāršs, skaidrs dizains. Varat izmantot dažādas pielāgošanas opcijas, lai izveidotu savu unikālu Touareg modeli. Ir pieejams neticami daudz iespēju.

Informācijas un izklaides sistēma

Vai braukšanas laikā vēlaties veikt zvanu, pieprasīt jaunāko informāciju par satiksmi, nokļūt galamērķī, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku? Touareg piedāvā dažādas iespējas mūsdienu tehnoloģijas vienkāršai un nesarežģītai lietošanai.

Vadītāja palīgsistēmas

Jūsu Touareg iekļautās viedās vadītāja palīgsistēmas nodrošina ērtāku braukšanu, kā arī var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat tās novērst. Pat tad, ja izmantosit šo tehnoloģiju reti, tās esamība automašīnā radīs drošības izjūtu.

Efektivitāte

Jūsu Touareg mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Šis dzinējs ir ideāli piemērots, ja jums patīk braukt un darāt to bieži, tomēr vēlaties samazināt enerģijas patēriņu.

Apdare.

Touareg ir pieejams plašs aprīkojuma līniju klāsts.

 • V6 TDI BlueMotion Technology

  no 52 864 EUR

  Efektīvs un ērts: Touareg V6 TDI izceļas ar zemu degvielas patēriņu un plašu aprīkojuma klāstu.

  Lejuplādēt cenu lapu
 • V6 TDI BlueMotion Technology "Terrain Tech"

  no 56 949 EUR

  Izcilība uz bezceļiem un luksusa klases komforts – Touareg V6 TDI BlueMotion tehnoloģijas būtība.

  Lejuplādēt cenu lapu

Nākamās darbības