2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Transporter

Transporter

Visiem smagajiem darbiem, pārliecinošs ik dienu.

Transporter Kasten stājas pretī izaicinājumiem jau 65 gadus. Tieši tādēļ kravas nodalījuma funkcionalitātes un daudzpusības ziņā netiek pieļauti nekādi kompromisi. Izcila izstrāde ir efektivitātes pamatā un nodrošina, ka šis mikroautobuss spēj tikt galā ar visiem izaicinājumiem, ar ko tas sastopas. Divu riteņu garenbāzes garumu un trīs jumta augstumu izvēle nodrošina līdz pat 9,3 m3 kravas ietilpību un līdz 1,4 tonnu kravnesību. Transporter Kombi ļauj jūsu biznesam plaukt – tas šim automobilim ir ikdienas darbs. Tajā ir vieta līdz pat deviņiem cilvēkiem, kā arī plaša telpa mantām, tādējādi tas uzskatāmi pierāda savu lietderību. Izturīgā apdare ir lieliski piemērota biežai kāpšanai iekšā un ārā. Skaņu absorbējošais gumijas grīdas pārklājums pasažieru nodalījumā ir viegli mazgājams. Turklāt otrās rindas sēdekļu Easy Entry funkcija padara iekāpšanu un izkāpšanu trešās sēdekļu rindas pasažieriem īpaši vieglu.

Izcila daudzpusība.

Pateicoties kvalitatīvajam interjeram un plašajam kravas nodalījumam, Transporter Kasten piedāvā izcilu funkcionalitāti un daudzpusību. Dažādi papildinājumi nodrošina risinājumus visdažādākajām vajadzībām. Savukārt Transporter Kombi lieliski pielāgojas jebkuram uzdevumam – 2 riteņu garenbāzes garumi, 3 jumta augstumi un 17 sēdekļu konfigurācijas ļauj izveidot līdz pat 89 dažādas versijas. Dažādas papildu aprīkojuma iezīmes ļauj pielāgot Kombi tieši jūsu vajadzībām.

Modernas dzinēju tehnoloģijas.

Transporter Kasten jaunākās paaudzes dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standarta prasībām un piedāvā pārliecinoši zemus degvielas patēriņa rādītājus. Modernās tehnoloģijas ļauj ietaupīt vēl vairāk degvielas

Īpašais piedāvājums.

Apdare.

Nākamās darbības