2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Up!

Jaunais up! Izbaudiet katru mirkli.

Jaunais up! ir tikai 3,6 metrus garš modelis, tomēr veidots, pievēršot uzmanību detaļām. Izmantojot jaunas individuālas dizaina iespējas, varat precīzi pielāgot modeli savai gaumei. Turklāt jaunajā up! pietiek vietas četriem cilvēkiem.

Aprīkojums un dizains

Visus Volkswagen modeļus raksturo augstas kvalitātes aprīkojums un vienkāršs, skaidrs dizains. Varat izmantot dažādas pielāgošanas opcijas, lai izveidotu savu unikālu up! modeli. Ir pieejams neticami daudz iespēju.

Informācijas un izklaides sistēma.

Vai braukšanas laikā vēlaties veikt zvanu, pieprasīt jaunāko informāciju par satiksmi, nokļūt galamērķī, izmantojot navigācijas sistēmu, vai vienkārši klausīties savu mūziku? Up! piedāvā dažādas iespējas mūsdienu tehnoloģijas vienkāršai un nesarežģītai lietošanai.

Vadītāja palīgsistēmas

Jūsu up! iekļautās viedās vadītāja palīgsistēmas nodrošina ērtāku braukšanu, kā arī var palīdzēt kritiskās situācijās vai pat tās novērst. Pat tad, ja izmantosit šo tehnoloģiju reti, tās esamība automašīnā radīs drošības izjūtu.

Efektivitāte

Jūsu up! mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomija, augsts griezes moments un jauda. Šis dzinējs ir ideāli piemērots, ja jums patīk braukt un darāt to bieži, tomēr vēlaties samazināt enerģijas patēriņu.

Komforts

Iekārtojieties ērti savā up!. Pateicoties automašīnas plašajam pamataprīkojumam, vienkāršai lietošanai un daudzām ērtām papildu iespējām, ikdienas braukšana sagādās daudz prieka.

Cenas.

Uzziniet Up! modeļa cenas.

Up!

Nākamās darbības