Driver and co-driver sit in their Volkswagen with elegant interior

Skaistums nāk no iekšienes. Vairāk par jūsu Volkswagen salona aprīkojumu.

Skaistums nāk no iekšienes. Vairāk par jūsu Volkswagen salona aprīkojumu.

Lai jūs pie sava Volkswagen stūres justos patiešām labi, mēs piedāvājam jums plašu oriģinālā aprīkojuma klāstu komfortam un aizsardzībai.

Grīdas paklājiņi. Visaptveroša tīrība. Volkswagen piederumu klāsta grīdas paklājiņi nodrošina maksimālu komfortu un aizsardzību jūsu Volkswagen salonā.

Braukšana ar bērniem

Viegla iemigšana vai pietiekami daudz vietas, lai spēlētos: bērniem katrā vecumā ir citas vajadzības. Tādēļ mēs esam izstrādājuši visiem vecumiem atbilstošus bērnu sēdeklīšus.

--:--

Praktiski piederumi

Jūsu automobilis ir jūsu kompanjons, un jūs noteikti vēlaties justies tajā ērti. Daudzās Volkswagen piederumu idejas palīdzēs padarīt jūsu automobiļa salonu par jūsu personīgo komforta zonu. Plašajā klāstā atrodiet savu dizaina un komforta aprīkojumu un radiet individuālu braukšanas kvalitāti.

A Volkswagen Accessory Coolbox buckled on the rear seat of a VW car

Aukstumkaste

Gādā par atvēsinājumu karstā laikā. Vai arī ļauj baudīt siltas uzkodas aukstā laikā. Tieši to dara aukstumkaste, kas var arī uzturēt produktus siltus.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

Volkswagen sun protection for interior in the rear of a VW car

Saules aizsargs

Neļaujiet sev apžilbt. Saules aizsargs aizmugurējiem sānu logiem un aizmugurējam logam aiztur saules starus un karstumu, saglabājot patīkamu salona atmosfēru.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

Volkswagen waste container for rubbish in the front part of a VW car

Atkritumu tvertne un atkritumu soma

Tīrība ir pašsaprotama. Automobilī var saglabāt kārtību arī brauciena laikā, pateicoties atkritumu tvertnei, kas stiprināma pie glāžu turētāja un ko nākamajā pieturā var vienkārši iztukšot.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

Espreso automāts

Pateicoties šai mazajai greznībai, jūs varat baudīt izcilu kafiju ceļā, kad vien vēlaties.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

Volkswagen espresso machine for a coffee on the road

Patīkamiem braucieniem

Pateicoties inovatīvajai modulārajai ceļošanas un komforta sistēmai, aizmugurē sēdošajiem pasažieriem vienmēr ir ērti pieejami svarīgi priekšmeti, turklāt sistēma ir viegli vadāma. Sistēmu veido bāzes modulis, kas ir uzstādīts starp priekšējā sēdekļa galvas balsta statņiem, kā arī dažādi atsevišķi uzstādāmi papildu moduļi. Papildu moduļi tiek stiprināti pie bāzes moduļa un ir viegli nomaināmi.

--:--

Praktiski, noderīgi un ērti

Noskatieties video, lai apskatītu, cik vienkārši ir uzstādīt bāzes moduli un visus pārējos papildu moduļus, piemēram, apģērba pārvadāšanai vai aizmugurē sēdošo pasažieru izklaidēšanai. Vai vēlaties kādu no šiem moduļiem savā Volkswagen? Vienkārši sazinieties ar vietējo Volkswagen izplatītāju.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

Bagāžas nodalījuma risinājumi

Volkswagen piederumu klāsta bagāžas nodalījuma risinājumi ir vienlaikus daudzpusīgi un inovatīvi, turklāt nodrošina efektīvu aizsardzību pret netīrumiem un slapjumu.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

A father and his daughter look into the open luggage compartment of a VW car with a luggage compartment solution

Salona kopšana

Tīra virsma, spīdīgs nobeigums un patīkams aromāts. Volkswagen oriģinālie kopšanas produkti salonam padara jūsu Volkswagen par īstu labsajūtas oāzi.