Multivan aksesuāri

Piešķiriet  Multivan savu individualitāti.

Aksesuāri modeļa dizaina izcelšanai, komforta uzlabošanai undzīvesstila akcentēšanai. Tas viss liks uz jums atskatīties. 

Aizsardzībai
Dubļu aizsargi, priekšpuse 

Volkswagen oriģinālie paklājiņi visiem laikapstākļiem aizsargā jūsu automašīnas salonu pret netīrumiem un mitrumu. Tie ir izmēram precīzi atbilstoši, viegli tīrāmi un tiem ir pretslīdēšanas pārklājums. Iestrādātais modeļa uzraksts ir īpašs vizuālais akcents. Grīdas paklājiņi ir arī 100% pārstrādājami, ļoti izturīgi un ilgi kalpojoši. Izmantotais materiāls ļauj oriģinālajiem paklājiņiem visiem laikapstākļiem būt ievērojami vieglākiem un saglabāt mazāk smaržu nekā parastie gumijas grīdas paklājiņi.

Komplektā ietilpst divi paklājiņi – priekšpusei.

€ 52

Precīzi izstrādātā un caurspīdīgā uzlīme uzticami aizsargā buferi pret skrāpējumiem bagāžas iekraušanas un izkraušanas laikā.

Nav paredzēta: Transportlīdzekļiem ar nekrāsotu aizmugurējo buferi.

€ 67

Transportēšana
Oriģinālais Volkswagen velo turētājs, kas ļauj ietaupīt vietu transporta līdzekļa aizmugurē, lieliski atbilst automašīnas līnijām. Tas tiek piegādāts pilnībā samontēts, un tā ir telpas taupīšanas iespēja, pārvadājot līdz četriem velosipēdiem transportlīdzekļa aizmugurē. Viedais dizains ļauj ērti atvērt aizmugurējās durvis pat tad, ja turētājs jau ir uzstādīts (bez velosipēdiem). Velosipēdus var atsevišķi novietot tā, lai tie nesaskartos, pateicoties pārvietojamajām velosipēda sliedēm alumīnija velosipēda statīvā. Pateicoties inovatīvajiem, noņemamiem velosipēda rāmju turētājiem, ko var arī aizslēgt, tiek nodrošināta ērta un droša bagāžnieka atvēršana vai aizvēršana. Velosipēda riepas var lieliski noturēt savā vietā, izmantojot ērtu ātras darbības spriegotāju. Bagāžas nodalījuma turētājs var noturēt līdz 60 kg.

Tikai apvienojumā ar: Paceļamām aizmugurējā vāka durvīm.
Nav apvienojams ar: Jumta malas spoileri.
Nav apvienojams ar: Elektriski atveramu bagāžas nodalījumu.
Nav paredzēts: Augstiem jumtiem.

€ 839

Volkswagen oriģinālie jumta škērsstieņi ir ideāla balsta sistēma visiem jumta stiprinājumiem. Pārbaudītiem saskaņā ar stingrajām Volkswagen City Crash Plus testa prasībām, jumta šķērsstieņiem ir aerodinamiskas formas alumīnija profils, kam var piestiprināt vējdēļa, divriteņa, slēpju un sniegadēļa turētājus vai praktiskas jumta kastes. Jumta šķērsstieņi ir automašīnas izmēram precīzi atbilstoši un pilnībā nokomplektēti. Jumta šķērsstieņus var droši un precīzi piestiprināt automašīnas jumtam bez instrumentiem. Viegli uzstādāmais aerodinamiskais profils ar tā strukturēto virsmu mazina vēja radīto troksni. Papildus drošībai, jumta šķērsstieņi ir aizslēdzami.

€ 408

Komfortam