Volkswagen Service Cam.

Ļoti saprotami. Ļoti ērti.

Vairāk laika svarīgākām lietām. Kamēr jūsu Volkswagen automašīnai tiks veikti nepieciešamie apkopes darbi, jums tiks sniegta informācija digitālā veidā, izmantojot Service Cam. E-pastā vai īsziņā jūs saņemsiet video saiti, kurā būs redzams, kādi remonta darbi mašīnai nepieciešami. Uz servisu zvanīt nav nepieciešams, jo jūs varat ērti apstiprināt vai noraidīt remontu tikai ar dažiem klikšķiem.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Jūsu ieguvumi.

  • Laika ietaupījums.
    Jums vairs nav automašīnas pārbaudes laikā jābūt klāt servisā, un vairs nav nepieciešams sazināties ar darbnīcu pa tālruni: jūs varat atrasties jebkur un izmantojot digitālos rīkus izlemt, kādi remontdarbi jāveic.
  • Caurskatāmība.
    Video sniedz bezmaksas ieskatu par transportlīdzekļa pašreizējo stāvokli un remonta ieteikumiem, kā arī ar to saistītajām izmaksām.
  • Uzlabota drošība.
    Ja jūsu Volkswagen automašīnai būs nepieciešams remonts, jūs par to tiksiet nekavējoties informēts, un varēsiet apstiprināt remontdarbu tūlītēju uzsākšanu.
Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

Jebkurā vietā. Jebkurā laikā.

Jūsu transportlīdzekļa stāvoklis redzams video: Padariet savu dienu mazāk raižpilnu.

Aktīva ikdiena.

"Ar 2 maziem bērniem dzīve ir īsts virpuļviesulis," smejas Kerolaine. "Es pastāvīgi esmu ceļā. Uz skolu un atpakaļ, uz bērnudārzu un atpakaļ. Uz veikaliem, uz futbolu, pie ārsta un uz darbu. Nav tādas lietas kā bezdarbība. Mēs dzīvojam diezgan tālu no pilsētas, kas nozīmē, ka mums mašīna ir tiešām nepieciešama. Tā ir daļa no ģimenes," pasmaida Kerolaine.

Vairs nekādu apkārtceļu.

Atrast līdzsvaru starp servisa apmeklējumiem un citiem mājās veicamiem darbiem ne vienmēr ir viegls uzdevums. "Nevar mašīnu vienkārši atstāt un paņemt tad, kad tā jau ir saremontēta." Tas viss sākas ar to, ka kopā ar darbinieku jāveic transportlīdzekļa apskate, bet dažreiz man vienkārši tam nav laika – es vienkārši gribu atstāt savu mašīnu servisā. Un, ja atrodies darbā vai ceļā, visu laiku jāpārbauda telefons, lai pārliecinātos, ka nenokavē zvanu no servisa. Galu galā darbinieki var atrast defektu, un var būt nepieciešama remonta apstiprināšana. Un tas var notikt visas dienas garumā. Nepareizi. Tā bija iepriekš.

Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee
Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

“Vienmēr labi informēts.

Volkswagen Service Cam ļoti atvieglo servisa apmeklējumu, kas savukārt padara manu dienu daudz vienkāršāku”, skaidro Kerolaine. Viņas Volkswagen automašīnai bija nepieciešama riepu maiņa, un viņa piekrita servisa piedāvājumam tikt informētai ar Volkswagen Service Cam. Vēlāk viņa saņēma e-pastu ar informāciju, ka automašīnai nepieciešami vēl citi remontdarbi. "Ja kāds man piezvanītu un teiktu, ka ir bojāti riteņa gultņi, man nebūtu ne jausmas, ko tas nozīmē. Es tiešām nezinu neko daudz par mašīnām. Un arī mani kolēģi nevar man palīdzēt."

Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

Digitālā komunikācija jebkurā vietā.

Kerolaine e-pastā saņem Interneta saiti, ko viņa var izmantot, lai noskatītos video. Viņai tiek parādīts tas, kas automobilim ir bojāts, un kādas būs remonta izmaksas, kas nozīmē, ka Kerolainei ir pilnīga izpratne par šo procesu, un viņa, atrodoties jebkurā vietā, var izlemt, kas jādara. “Es apstiprināju remontu, kad biju birojā. Drošība ir pirmajā vietā, galu galā mani bērni šajā mašīnā brauc katru dienu.”

Laika ietaupījums.

Kerolainei nevajadzēja būt klāt transportlīdzekļa apskatē, par visu viņa tika informēta ar video palīdzību: Vienkārši, saprotami un ērti. Tagad viņa var būt droša, ka mašīna būs uzticama arī turpmāk viņai un viņas bērniem.