Vasaras serviss
Ietaupiet līdz 40% 

No riepu maiņas un uzglabāšanas, līdz bremžu disku un dzinēju pārbaudei.  

Saule sāk patīkami sildīt, un tas nozīmē, ka vasara vairs nav aiz kalniem. Mūsu padoms ir skaidrs – laiks pāriet uz vasaras sezonai atbilstošām riepām. 

Pastāv mīts, ka ziemas riepām ir lieliska saķere jebkurā gada laikā. Bet patiesībā siltajos laikapstākļos ziemas riepu bremzēšanas veiktspēja samazinās, kā arī  to saķere ar ceļa segumu ir ievērojami sliktāka nekā vasaras riepām. 

Turklāt siltā laikā ziemas riepas pastiprināti dilst, un, turpinot tās lietot ārpus sezonas, tās nākamajā ziemā var kļūt nelietojamas. 

Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīgas jaunas riepas vai vienkārši vēlaties saņemt konsultāciju par riepām un diskiem, mūsu speciālisti ir gatavi palīdzēt ar aktuāliem un noderīgiem padomiem. 

Volkswagen ekspertīze uz diviem riteņiem!

Laika apstākļiem uzlabojoties, daudzi ir priecīgi atstāt savu auto un tā vietā braukt ar velosipēdu. Volkswagen velosipēds ir laba izvēle , jo esam kompetenti visās lietās, kas saistās ar transportlīdzekļiem.

Krāsa: Balts
Rāmja augstums: 30cm
Rāmja Materiāls: Alumīnija

Cena ar PVN: 444 €

Transportēšana? Nav problēmu!

Ar oriģinālajiem Volkswagen velosipēdu turētājiem ir droši un ērti visur. Izbaudi brīvības sajūtu ar Volkswagen oriģinālajiem aksesuāriem.

Premium velosipēdu turētājs divu velosipēdu vai elektrisko velosipēdu pārvadāšanai pārsteidz ar viedo, vieglo dizainu un novatorisko stiprināšanas mehānismu.

Cena ar PVN: 890 €

Cena ar PVN: 22 €