Vasaras serviss
Ietaupiet līdz 30% 

Vasara šogad lutina!

Tāpēc palutiniet savu Volkswagen ar vasaras īpašajiem piedāvājumiem vasaras apkopei! Vēl karstāki piedāvājumi, ja jūsu Volkswagen ir vecāks par 5 gadiem.

Atklājiet plašo piedāvājumu klāstu zemāk un izbaudiet vasaru pilnībā.

Volkswagen Ekonomiskais serviss 5+.

Ietaupiet līdz -30 %.

Serviss automobiļiem vecākiem par 5 gadiem, ietverot oriģinālās Volkswagen rezerves daļas un to uzstādīšanu.  

Garantija

Mēs apsolām, ka jūsu Volkswagen saņems izcilu aprūpi, tādēļ oriģinālajām rezerves daļām un servisa darbam nodrošinām 2 gadu garantiju.

Pienācis laiks tehniskajai apkopei?

Automobilim, atkarībā no aprīkojuma un ekspluatācijas apstākļiem, tiek piemērots fiksētais vai mainīgais apkopes intervāls. Neatkarīgi no tā, vai jums ir up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan vai kāds cits Volkswagen, visus ar automašīnas drošību saistītos komponentus un mezglus pārbaudīs augsti kvalificēti servisa meistari. Savukārt diagnostikas laikā tiek pārbaudītas un konstatētas novirzes automobiļa elektronikas darbībā. Sazinieties ar sev tuvāko Volkswagen servisu, lai uzzinātu par tehniskās apkopes intervāliem un veicamajiem darbiem savam automobilim.

Transportēšana? Nav problēmu!

Ar oriģinālajiem Volkswagen velosipēdu turētājiem ir droši un ērti visur. Izbaudi brīvības sajūtu ar Volkswagen oriģinālajiem aksesuāriem.

Premium velosipēdu turētājs divu velosipēdu vai elektrisko velosipēdu pārvadāšanai pārsteidz ar viedo, vieglo dizainu un novatorisko stiprināšanas mehānismu.

Cena ar PVN: 853 €