UEFA Women’s EURO 2022TM: Women play football. #NotWomensFootball

UEFA Women’s EURO 2022TM:

Sievietes spēlē futbolu. #NotWomensFootball

Sievietes spēlē futbolu. #NotWomensFootball

Vīrieši spēlē "futbolu". Un sievietes spēlē "sieviešu futbolu". Pagaidi, ko? Pietiek! Mēs esam progresīvāki. Kā futbola fani. Un kā sabiedrība. Veiksim izmaiņas kopā.

Kā UEFA Women’s EURO 2022™ oficiālais mobilitātes partneris mēs sākam savu paziņojumu #NotWomensFootball.

--:--

Mūsu apzināti neviennozīmīgais sauklis liecina, ka mēs domājam nopietni! Un tiecamies pēc lielākas vienlīdzības futbolā. Ziņa līdzjutējiem, klubiem, asociācijām, vienkārši visiem. Mostieties! Atveriet acis! Sievietes zina, kā tas ir darāms. Lai cilvēki pārdomātu lietas, dažreiz jums tie ir jāķircina, jāizrunā nepatīkamas patiesības, jāizrunā pretrunas, jāprogresē un jāsagrauj aizspriedumi šajā procesā. Sievietes cenšas un cīnās, vienmēr atdodot sevi visu šajās 90 minūtes. Skatieties, kā viņas spēlē jūsu apkārtnes klubā vai stadionā. Sievietes maina spēli un strādā tikpat smagi kā vīrieši.

Kā UEFA Women’s EURO 2022™ un DFB oficiālais mobilitātes partneris mēs palaidīsim notikumus ar turnīra sākumu, kas ir daļa no atklāšanas spēles 6. jūlijā Mančestrā. Tur starptautiskais sauklis ""Sievietes spēlē futbolu. #NotWomensFootball"" tiks iespaidīgi parādīts uz reklāmas plakāta un būs redzams faniem visā Eiropā. Tā, lai visi saprot! Ka nav sieviešu cīņas, sieviešu atvairīšanas un sieviešu sitienu. Ir tikai futbols. #NotWomensFootball

Un UEFA Women’s EURO 2022™ ir tikai mūsu apņemšanās sākums. Mūsu misija turpināsies. Mēs paliksim aktīvi. Ar vairāk stāstiem, lielāku iedziļināšanos, lielāku ietekmi. Jo līdztiesības tēma nekad nebūs līdz galam izstāstīta. Mēs dosim balsi sievietēm, kuras atdod visu spēlei.

Jo sievietes spēlē un dzīvo un elpo futbolu. #NotWomensFootball"

--:--