Upgrade funkcijas var izvēlēties un instalēt In-Car veikalā jūsu atjaunināmās VW automašīnas displejā.
1

Upgrades.
Jūsu nākotnes programma.

Pats labākais jūsu nākotnei! Pieejama papildus.

We Connect2 jums nodrošina piekļuvi jaunākajai mobilo tiešsaistes pakalpojumu paaudzei daudzos Volkswagen automašīnu modeļos. Pēc izvēles jau no paša sākuma pieejams interneta savienojums un neskaitāmi We Connect pakalpojumi. Pēc vienreizējas aktivizēšanas un pieteikšanās ar jūsu Volkswagen ID, We Connect jūsu ikdienu padarīs ne tikai patīkamāku, bet arī ērtāku. Jaunums ir iespēja aktivizēt jaunas funkcijas arī pēc jūsu Volkswagen automašīnas iegādes. Papildu individualizēšana atbilstoši jūsu vajadzībām. Un pavisam vienkārši informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalāAtver ārējo saiti. Šeit jūs, kā We Connect galvenais lietotājs, varat skatīt un tiešsaistē ērti pasūtīt jūsu automašīnai pieejamās Upgrade1 funkcijas. Varat arī uz vietas saņemt konsultāciju no jūsu Volkswagen partnera un iegādāties kuponu, ko iespējams izmantot arī Upgrade funkciju iegādei mūsu veikalos.

--:--

Jūsu Volkswagen automašīna nekad nepārstāj mācīties: Upgrade funkcijas We Connect sagatavotām automašīnām

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder T-Roc, Tiguan, Touran vai Polo – ja jūsu VW automašīnā nav navigācijas sistēmas, šo funkciju iespējams iegādāties papildus.

Navigācija: lai zinātu, kurp doties

Nepieciešama labāka orientēšanās? Tādā gadījumā papildus aktivizējiet navigācijas funkcijas informācijas un izklaides sistēmai „Ready 2 Discover” un uzlabojiet savu automašīnu ar intuitīvu navigāciju. Aktivizējot jūs saņemsiet integrētu, intuitīvu navigāciju ar Eiropas kartes skatu un piekļuvi intereses punktiem (POI). Pēc aktivizācijas šīs funkcijas transportlīdzeklī jums ir pieejamas pastāvīgi un nav saistītas ar interneta savienojumu vai We Connect līgumu. Papildus šīm praktiskajām bezsaistes funkcijām jūs varat – apvienojumā ar We Connect Plus licenci – piekļūt papildu noderīgiem tiešsaistes pakalpojumiem. Tādējādi jūs kā galvenais lietotājs, pateicoties tiešsaistes satiksmes informācijai, tiekat tikpat kā reāllaikā informēts par izmaiņām un briesmām jūsu maršrutā, turklāt maršrutu plānošana tiešsaistē nodrošina optimālu un paredzošu maršruta vadību. Pateicoties karšu atjaunināšanai tiešsaistē, izmantojot iestatījumu „Kopīgot atrašanās vietu”, jūsu karšu materiāls tiek automātiski regulāros laika intervālos atjaunināts jūsu informācijas un izklaides sistēmā, tiklīdz automašīna ir tiešsaistē.

Balss vadību iespējams aktivizēt papildus, lai vadītu jūsu VW automašīnas funkcijas ar balsi.

Balss vadība3: „Hallo Volkswagen

Jūsu Volkswagen automašīna jūs saprot. Ar uzrunu „Hallo Volkswagen” jūs uzsākat dabīgu sarunu – tādējādi varat droši un ērti vadīt izvēlētās funkcijas, tālruni, multividi vai navigāciju. Turklāt, aktivizējot balss vadību informācijas un izklaides sistēmai „Ready 2 Discover" 4 vai „Discover Media”, varēsiet ar balsi vadīt neskaitāmas jūsu automašīnas funkcijas. Atkarībā no automašīnas modeļa un aprīkojuma ar balsi iespējams vadīt daudzas transportlīdzekļa funkcijas. Tādējādi varēsiet pilnībā koncentrēties uz ceļu un turpmāk vēl vairāk izbaudīt braucienus ar automašīnu.

We Upgrade – ātra un vienkārša piekļuve viedtālruņa datiem

App Connect5: izmantojiet lietotnes automašīnā

App-Connect sniedz iespēju pārnest izvēlētas lietotnes un saturu uz jūsu Volkswagen informācijas un izklaides displeju, kas nodrošina ērtu un pārskatāmu vadību tieši redzeslokā. Tāpēc ir ļoti viegli piekļūt, piemēram, mūzikai, jaunumiem, kartēm vai audio grāmatām. Volkswagen piedāvā trīs saskarnes viedtālruņu savienošanai ar daudzām iespējām: Apple CarPlay™, Google Android Auto™ un MirrorLink®. Apple CarPlay™, kā arī Google Android Auto™ bezvadu režīmā var lietot kā Upgrade funkciju navigācijas sistēmai „Discover Media” un „Ready 2 Discover”. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. 

Papildu Upgrade funkcijas jūsu Golf

ACC ir sistēma VW Golf papildus pieejama sistēma, kas atpazīst priekšā braucošas automašīnas un automātiski ievēro saglabātu distanci līdz tām.

Automātiskā distances regulēšana ACC6: Ievēro distanci. Un ātruma ierobežojumus.

Automātiskā distances regulēšana ACC uztur jūsu iestatīto braukšanas ātrumu līdz pat 210 km/h. Kad jūsu Golf tuvojas priekšā braucošai automašīnai, ACC automātiski pielāgo braukšanas ātrumu sistēmas darbības robežu ietvaros un tādējādi var ieturēt jūsu iestatīto distanci.

Ar Upgrade funkciju iespējams Golf 8 papildus aprīkot pat ar palīgsistēmu Light Assist.

Light Assist: Neapžilbina. Gandrīz jebkurā situācijā.

Tālās gaismas regulēšana „Light Assist” parāda nakts braucienus ar Golf pavisam jaunā gaismā. Pateicoties kamerai, kas iebūvēta aiz priekšējā stikla, Light Assist sistēmas iespēju robežās var atpazīt pretī un priekšā braucošus transportlīdzekļus un automātiski pārslēgties starp tuvo un tālo gaismu. Vai gan tā nav laba perspektīva?

Par Golf 8, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu var uzstādīt arī vēlāk par maksu.

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma: parāda būtisko

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma katras kameras sistēmas iespēju robežās var atpazīt ātruma ierobežojumus, kā arī apdzīšanas aizliegumus un brīdinājuma zīmes, un parādīt tās daudzfunkciju displejā. Tādējādi satiksme būs labāk pārskatāma.

Ar Upgrade funkciju iespējams paplašināt VW Golf 8 noskaņas apgaismojuma krāsu izvēli.

Interjera apgaismojums (daudzkrāsu): Dvēseles mieram.

Piešķiriet savai Golf automašīnai izteiktu personību. Ar pamata noskaņas apgaismojuma paplašināšanu salonu var apgaismot atbilstoši garastāvoklim, pateicoties individuālai krāsu izvēlei. Interjera apgaismojumam (daudzkrāsu) Upgrade funkcija nodrošina paplašinātu krāsu komplektu un līdz ar to lielāku krāsu izvēli apgaismojuma akcentu veidošanai. Vēsāka vai siltāka gaismas palete, izgaismotā metropolē vai naktī uz tumša lauku ceļa: Katrā braucienā varat radīt sev un pasažieriem atšķirīgu, piemērotu atmosfēru.

Golf salona attēls naktī. Labi saskatāms: izmantojot Upgrade funkciju, papildus iegādātais interjera apgaismojums (efekts)

Interjera apgaismojums (efekts): spilgti informatīvs

Interjera apgaismojums (efekts) paplašina pamata interjera apgaismojumu ar intuitīvu dažādu funkciju vizualizāciju. Tas ietver no aprīkojuma atkarīgu brīdinājuma un informācijas saturu, piemēram, paātrināšanās vai durvju brīdinājuma rādījumu.

Uzziniet, kas slēpjas jūsu Volkswagen

Vai jums jau ir Golf automašīna un derīgs We Connect līgums? Tad jūs kā We Connect galvenais lietotājs varat tagad mēnesi bez maksas izmēģināt izvēlētās funkcijas.

Upgrade funkciju pārskats jūsu Volkswagen

Šeit ir pieejams ieskats atlasītās Upgrade funkcijās, kuras var vēlāk pastāvīgi aktivizēt jūsu izvēlētajā automašīnā. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas un aparatūra. Lai noskaidrotu, kura no tām ir pieejama jūsu Volkswagen automašīnai, atveriet informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalu vai We Connect tīmekļa veikaluAtver ārējo saiti. Šeit galvenais lietotājs var skatīt un iegādāties jūsu automašīnai pieejamās funkcijas.

Golf 8 un modeļa varianti

Citas „We Connect” sagatavotas automašīnas*

Navigācija

Balss vadība

App-Connect

Tālās gaismas regulēšana Light Assist

-

Noskaņas apgaismojums (daudzkrāsu)

-

Interjera apgaismojums (efekts)

-

Automātiskā distances regulēšana ACC

-

Ceļa zīmju identificēšana

-

Golf 8 un modeļa varianti

Citas „We Connect” sagatavotas automašīnas*

* Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc kabriolets, T-Cross, Taigo, Polo

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Tas arī varētu jūs interesēt

Tādējādi ar We Connect Jūs savu Volkswagen padariet par tīklā savienotu automobili.

We Connect tīmekļa veikals. Uz digitālajiem produktiem jūsu Volkswagen automašīnai.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Upgrade funkciju iegādei jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, spēkā esošs We Connect līgums un jūsu kā galvenā lietotāja apliecinājums, kam nepieciešama jūsu lietotāja konta savienošana ar attiecīgo automašīnu. Turklāt ir nepieciešams, lai automašīnai būtu attiecīgajai Upgrade funkcijai nepieciešamās tehniskās funkcijas un aparatūra. Tas var būt atkarīgs no modeļa gada un ražošanas datuma. Attiecīgajai automašīnai pieejamās Upgrade funkcijas galvenais lietotājs var skatīt informācijas un izklaides sistēmas In-Car veikalā vai We Connect tīmekļa veikalā, vietnē shop.volkswagen-we.com. Maksas produktus iespējams iegādāties gan In-Car veikalā, gan arī We Connect tīmekļa veikalā, izmantojot tur redzamos un pieejamos maksāšanas veidus. Jūsu Volkswagen partneris arī labprāt sniegs jums konsultācijas par jautājumiem saistībā ar Upgrade funkcijām un to pieejamību. Iegādātās un aktivizētās Upgrade funkcijas paliek automašīnā, tās var lietot visi vadītāji un tās nav pārnesamas uz citām automašīnām.
2.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen We Connect” (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās. We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Straumēšana un internets”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu „Streaming & Internet” pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” iespējams iegādāties datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kurās pieejams tīkla pārklājums. Šo plānu datu apjomus var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par noteikumiem, cenām, kā arī valstīm, kas nodrošina šo atbalstu, atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot arī mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Tādā gadījumā attiecīgie pakalpojumi būs pieejami tikai mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai ir atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru, un tikai vietās, kur ir attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājums. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Paketēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņa laikā, turklāt līguma darbības termiņa laikā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lai iegūtu informāciju par mobilajiem tarifiem, sazinieties ar mobilo pakalpojumu operatoru.
3.
(Tiešsaistes) balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, angļu (AK un ASV), franču, spāņu, čehu un itāliešu. 
4.
„Ready 2 Discover” navigācijas funkciju balss vadība ir iespējama tikai pēc Upgrade funkcijas „Navigation” aktivizēšanas.
5.
App-Connect ietver tehnoloģijas Apple CarPlay, Android Auto un MirrorLink. Lai izvairītos no uzmanības novēršanas, braukšanas laikā var palaist tikai sertificētas lietotnes. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka dažas lietotnes netiek piedāvātas katrai no trim tehnoloģijām. Pakalpojumu sniedzējs līguma darbības termiņa laikā var mainīt funkciju saturu vai pārtraukt to darbību. Turklāt šo tehnoloģiju pieejamība dažādās valstīs var atšķirties. Informāciju par viedtālruņu savietojamību ar Apple CarPlay skatiet vietnē https://www.apple.com/ios/carplay/, ar Android Auto vietnē https://www.android.com/intl/lv_lv/auto/ un ar MirrorLink vietnē https://mirrorlink.com/. Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Android Auto ir Google LLC preču zīme. MirrorLink ir Car Connectivity Consortium LCC reģistrēta preču zīme.
6.
ACC regulē braukšanas ātrumu diapazonā no 30 km/h (20 mph) līdz 210 km/h (130 mph). Šis ātruma diapazons var atšķirties atkarībā no tirgus. Regulējumu jebkurā laikā var mainīt ACC. Kad jūs bremzējat, regulēšana tiek pārtraukta. Paātrināšanās laikā regulēšana tiek pārtraukta un pēc tam turpināta. Braucot ar pievienotu piekabi, ACC regulē mazāk dinamiski. Ja nepietiek ar ACC automātisko palēninājumu, ACC ar ziņojumu mērinstrumentu blokā aicina jūs papildus bremzēt. Turklāt deg sarkanā brīdinājuma lampiņa, un skan brīdinošs signāls. ACC inteliģentās tehnoloģijas nevar pārspēt fizikas likumus un darbojas tikai sistēmas iespēju robežās. Šī komforta uzlabošanas funkcija nekad nedrīkst būt iemesls pakļaut sevi un citus drošības riskam.