We Connect pakalpojums - izklaide
1

Izklaide. 
Izklaide, atrodoties apdzīšanas joslā.

Izklaide. 
Izklaide, atrodoties apdzīšanas joslā.

Braucot brīvdienās kļūst garlaicīgi? Izmantojiet piekļuvi visiem iemīļotajiem straumēšanas, tīmekļa radio, kā arī informācijas un izklaides sistēmas pakalpojumiem. Izmantojot WLAN tīklāju, jūsu bērni var sērfot līdz pat astoņām gala iekārtām vienlaicīgi, garantējot, ka vienmēr tiks atskaņota tikai iemīļotā programma. Vai izklausās labi?

Mediju straumēšana

Straumēšanas pakalpojumi Apple Music un Tidal tagad jums būs pieejami tieši un vienkārši, izmantojot jūsu Volkswagen informācijas un izklaides sistēmu*. Vienkārši piesakieties ar saviem esošajiem piekļuves datiem un brauciena laikā baudiet vislabākās izklaides iespējas.

* Lai varētu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams papildu datu apjoms. To par maksu var iegādāties tieši automašīnā, izmantojot ārējo mobilo sakaru partneri Cubic vai izmantojot paša klienta datu savienojumu (viedtālruņa piesaiste).

We Connect - mūzikas straumēšana tieši informācijas un izklaides sistēmā
We Connect - bezgalīga izklaide, ko sniedz radio automašīnas salonā

Tīmekļa radio

Klausieties radio hītus – tagad izmantojiet visas interneta radio priekšrocības arī savā Volkswagen automašīnā. Tiešraides raidītāju un aplādes epizožu meklēšana un atskaņošana ar pakalpojumu „Tīmekļa radio”* ir pavisam vienkārša. 

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

WLAN tīklājs

Integrētais WLAN tīklājs* nodrošinās jums un jūsu līdzbraucējiem stabilu interneta savienojumu, ļaujot izmantot līdz pat astoņām gala iekārtām. Pateicoties praktiskajām datu plānu iegādes iespējām informācijas un izklaides sistēmā, jūs varēsiet kontrolēt izmantoto datu apjomu.

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

We Connect - WLAN jums un visiem jūsu līdzbraucējiem
Always on ar datu plāniem

Always on ar Cubic Telecom datu plāniem

Iegūstiet ātru internetu savā Volkswagen – vienkārši un pārskatāmi.

Kā lietot Streaming & Internet jūsu Volkswagen automašīnā.

--:--

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen We Connect” (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās. We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Straumēšana un internets”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu „Streaming & Internet” pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” iespējams iegādāties datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kurās pieejams tīkla pārklājums. Šo plānu datu apjomus var izmantot visi lietotāji un automašīnas pasažieri. Informāciju par noteikumiem, cenām, kā arī valstīm, kas nodrošina šo atbalstu, atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot arī mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tā spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Tādā gadījumā attiecīgie pakalpojumi būs pieejami tikai mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai ir atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru, un tikai vietās, kur ir attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājums. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Paketēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņa laikā, turklāt līguma darbības termiņa laikā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lai iegūtu informāciju par mobilajiem tarifiem, sazinieties ar mobilo pakalpojumu operatoru.